To nie nowa płyta Eda Sheerana - to POLO POLO

WESPRZYJ
4731
/ 10000 zł
73
wspierających
8 dni
do końca
zbiórki
Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę

4 wspierających

10 zł

PAKIET DIAMENTOWY

Wybierz tę nagrodę

To turkusowa loża dla tych, którzy po prostu chcieliby poczuć się zasłużonymi wydawcami - bo mi dobrze życzą, ale linka już mają, nie chcą sobie robić niepotrzebnych zobowiązań a płyty CD to ostatnio używali do drapania szyby w samochodzie - i dobrze. Słuchaj, zaszalejmy - dziękuję za wsparcie, po prostu za Twoje dobre wsparcie i słowo. W nagrodę mogę Ci obiecać dwie rzeczy - jeśli kiedyś nagram kawałek z Eminemem, to wspomnę o Tobie w drugim wersie i jeśli spotkam Eda Sheerana, to spróbuję go umówić na przejażdżkę konną z Tobą lub wybraną przez Ciebie osobą.
Możesz do końca życia pomyśleć sobie - "hej! To ja wsparłem/ wsparłam tego gościa jak dopiero co zaczynał! Szkoda, że tak skończył! :)"
Jeszcze raz dzięki za ten gest, wyślę Ci jeszcze maila z pamiątkową grafiką, którą będzie można wstawić sobie na swoje social media.
Pozdrawiam i z fartem

Limit: 146 / 150 dostępnych

16 wspierających

115 zł

POLO POLO PRO MECENAS STARTER PACK

Wybierz tę nagrodę

Lubisz to uczucie, gdy przechadzasz się wśród dzieł sztuki i wiesz, że to jest Twoje, to jest Twoje a to będzie niebawem Twoje? Musisz je znać skoro stać Cię na taki gest. Jesteś koneserem, polska kultura nie jest Ci obojętna i potrafisz otworzyć na nią swoje serce.
Zostaniesz dopisany do honorowych mecenasów POLO POLO, twój pseudonim mecenasa zostanie wspomniany na planszy, na końcu teledysku do utworu "Średnio" dostaniesz wszystkie inne nagrody i kartę "Wychodzisz z więzienia".

MASZ FIRMĘ? O RANY! OD RAZU WIADOMO, że taka hojna osoba musi być również przedsiębiorcza! Możesz podesłać moje logo, umieszczę je na honorowej tablicy patronatów POLO POLO, która będzie wyksponowana w moich social mediach!

Limit: 34 / 50 dostępnych