To nie nowa płyta Eda Sheerana - to POLO POLO

WESPRZYJ
4731
/ 10000 zł
73
wspierających
8 dni
do końca
zbiórki

AKTUALNOŚCI

W POŁOWIE FULLA - RADIO LUBLIN 12 kwi 2021 15:46:31

thumb_2af808c_resize_1920_1080.png


Kiedyś nie było nic a teraz to jest nawet prawie i połowa - dla mnie to wystarczająco dużo powodów do radości. Dodatkowo mogę Was pochwalić, że POLO POLO zostało płytą tygodnia RADIA LUBLIN. Także nie wspieracie byle czego - wschód Polski wyraża swoje uznanie i wyznacza trendy w kulturze. Dziękuję za Wasze zainteresowanie i skorzystanie z pakietu premium. Pamiętajcie, że polecając POLO POLO dwóm osobom możecie budować POLO PIRAMIDĘ, która jest legalna i nie grozi negatywnymi konsekwencjami. 

20% to tyle, co szampan! 30 mar 2021 21:08:58

Szanowni moi drodzy - MAMY TO. Dojechaliśmy do 20% i chociaż to jedna piąta całości, to jest to już tyle co ma szampan. A przypomnijmy, że na początku NIKT, absolutnie NIKT nie dawał na to ani grosza. A teraz mamy oto 40 osób, którym POLO POLO nie jest zupełnie obojętne. NA TĘ okoliczność przygotowałem tytuł mecenasa kultury polskiej. Można go sobie swobodnie pobierać i używać na InstaStory - bo w takim formacie został przygotowany. Jeszcze raz dziękuję i zapraszam do wzięcia udziału w zabawie i przystąpienie do programu DIAMENTOWEGO! 


thumb_82c835b_resize_1920_1080.png

JUPI! MAMY JUŻ JEDNĄ DZIESIĄTĄ! Teraz tylko 9 razy tyle i FRU! 18 mar 2021 17:31:22

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy postanowili wesprzeć projekt POLO POLO. W obecnej sytuacji udało nam się dojść do momentu, kiedy możemy pomalutku już zastanowić się nad realizacją pierwszego video. Będzie to prawdopodobnie obraz, który potowarzyszy na jutubie utworowi LENIWA BUŁA lub ZWIĄZKI. Także ogłaszam, że Wasze wsparcie ma realny wpływ na rzeczywistość i pociąga za sobą prawdziwe konsekwencje, za co ogromnie dziękuję. Wiele pracy przede mną, ale to jest naprawdę mega dobra płyta więc trzeba o to się postarać i już moja w tym głowa, żeby to się udało! 


thumb_e191250_resize_1920_1080.png

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę

4 wspierających

10 zł

PAKIET DIAMENTOWY

Wybierz tę nagrodę

To turkusowa loża dla tych, którzy po prostu chcieliby poczuć się zasłużonymi wydawcami - bo mi dobrze życzą, ale linka już mają, nie chcą sobie robić niepotrzebnych zobowiązań a płyty CD to ostatnio używali do drapania szyby w samochodzie - i dobrze. Słuchaj, zaszalejmy - dziękuję za wsparcie, po prostu za Twoje dobre wsparcie i słowo. W nagrodę mogę Ci obiecać dwie rzeczy - jeśli kiedyś nagram kawałek z Eminemem, to wspomnę o Tobie w drugim wersie i jeśli spotkam Eda Sheerana, to spróbuję go umówić na przejażdżkę konną z Tobą lub wybraną przez Ciebie osobą.
Możesz do końca życia pomyśleć sobie - "hej! To ja wsparłem/ wsparłam tego gościa jak dopiero co zaczynał! Szkoda, że tak skończył! :)"
Jeszcze raz dzięki za ten gest, wyślę Ci jeszcze maila z pamiątkową grafiką, którą będzie można wstawić sobie na swoje social media.
Pozdrawiam i z fartem

Limit: 146 / 150 dostępnych

16 wspierających

115 zł

POLO POLO PRO MECENAS STARTER PACK

Wybierz tę nagrodę

Lubisz to uczucie, gdy przechadzasz się wśród dzieł sztuki i wiesz, że to jest Twoje, to jest Twoje a to będzie niebawem Twoje? Musisz je znać skoro stać Cię na taki gest. Jesteś koneserem, polska kultura nie jest Ci obojętna i potrafisz otworzyć na nią swoje serce.
Zostaniesz dopisany do honorowych mecenasów POLO POLO, twój pseudonim mecenasa zostanie wspomniany na planszy, na końcu teledysku do utworu "Średnio" dostaniesz wszystkie inne nagrody i kartę "Wychodzisz z więzienia".

MASZ FIRMĘ? O RANY! OD RAZU WIADOMO, że taka hojna osoba musi być również przedsiębiorcza! Możesz podesłać moje logo, umieszczę je na honorowej tablicy patronatów POLO POLO, która będzie wyksponowana w moich social mediach!

Limit: 34 / 50 dostępnych