O nas

OdpalProjekt.pl to platforma finansowania społecznościowego umożliwiająca autorom projektów pozyskanie kapitału od Internautów. W zamian wspierający stają się współuczestnikami, komentatorami i każdorazowo otrzymują unikalne bonusy za wsparcie przedsięwzięcia.

Dzięki modelowi finansowania "Bierzesz ile zbierzesz" projektodawcy mogą realiozwać swoje projekty niezależnie od osiągniętego celu. Zapraszamy do zapoznania się z opisami fantastycznych projektów i ich wspierania!

Zespół

 

Arkadiusz Regiec

Prezes spółki Beesfund S.A. zajmującej się crowdfundingiem i equity crowdfundingiem oraz pomysłodawca OdpalProjekt.pl.

Założyciel i wiceprezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu. Wierzy w siłę społeczności i zmianę jaką może dokonać.

Agnieszka Kogucka

Dobry duch w biurze. Kobieta wielu talentów. Porusza się sprawnie na deskach teatru, na parkiecie do kosza, ale też po meandrach języka Puszkina i Dostojewskiego. W naszym zespole zajmuje się poszukiwaniem ciekawych ludzi z pomysłami.

Sebastian Cabaj

Dyrektor artystyczny, choć sam tego określenia nie znosi. Aparycja drwala skrywa wrażliwą na piękno duszę miłośnika włoskiej kuchni. Zadba o to, żeby akcja crowdfundingowa miała estetyczą oprawę.

Witold Sosnowski

Specjalista od wszystkiego, w czym płynie prąd. HTML-em i Pythonem posługuje się bieglej niż polskim, a płytę główną jest w stanie naprawić przy użyciu widelca. Nie sypia po nocach, żeby Wasze projekty działały bez zarzutu.

Kacper Podgajny

Najmłodszy z całej ekipy, ale całkiem sprawnie poczyna sobie w sprawach komputerowych. Czy słońce, czy słota zawsze dociera do nas na rowerze.

 

Właścicielem portalu OdpalProjekt.pl jest Beesfund S.A. z siedzibą w Warszawie.