To nie nowa płyta Eda Sheerana - to POLO POLO

WESPRZYJ
4731
/ 10000 zł
73
wspierających
8 dni
do końca
zbiórki

NO FAJNIE MATEŁUSZ, ALE O CO W OGÓLE TU CHODZI...

thumb_bad417b_resize_1920_1080.jpg


Cześć, 

    Nie nagrałem nowej płyty Eda Sheerana ani U2. Nagrałem POLO POLO, a to i tak był bardzo duży wysiłek.

    Nie zawracałbym głowy, gdybym nie wierzył, że warto. Show-biznes to mega bagno, ale ja mam dobrego managera, grafika i specjalistę od promocji. Wszystkim tym zajmuję się ja ;) Z tego powodu musiałbym sam sobie robić cztery wypłaty, ale okazuje się, że moim największym skarbem są ludzie tacy jak Ty. 

    Nie namawiam Cię na kota w worku. Płytę POLO POLO wymyśliłem sam, sfinansowałem nagrania, miks, mastering, dwa klipy video, okładkę i niewielki fizyczny nakład. Nie będziesz spełniać moich marzeń i dawać mi kredytu zaufania. Możesz jej posłuchać jej już teraz i samodzielnie zdecydować czy chcesz przyłożyć rękę do jej popularności. Wierzę, że dobre rzeczy muszą zawalczyć o siebie same :) 

Płyta POLO POLO jest wybitna. Jest tam 9 tekstów, które chwytają za serce a aranżacjami i muzyką zajął się ktoś z taktem, polotem i wieloma nagrodami na koncie - takimi jak Paszport Polityki czy Fryderyk. Ja sam mam za sobą 10 lat pracy na scenie, z wieloma sukcesami od tras koncertowych, supportu przed zespołem Scorpions, przez realizacje telewizyjne po koncert w świętej pamięci Radiowej Trójce. To FUZJA w punkt, wyważona wypowiedź, która nie pozwoli Ci się oderwać. 

Możesz posłuchać jej tutaj --- > JEDNO KLIKNIĘCIE I MASZ POLO POLO 

  


FAJNIE MATEŁUSZ, GRATULACJE, ALE NA CO CI MOJE PIENIĄDZE? 


Mam takie pomysły, że chciałbym zrobić jeszcze klip do piosenki ŚREDNIO.

    Mam znakomitą ekipę, mamy piękny pomysł na scenariusz. Chciałbym zapewnić im godne warunki na planie, takie żebyśmy mieli na pożyczkę tego sprzętu, co jeszcze go nie mamy, żebyśmy mogli coś zjeść w przerwie i nie martwić się o to, że oświetleniowcowi jest zimno.

    Zostaje mi wtedy 6 utworów, które nie mają swojej wersji video. Każdy z nich jest wyjątkowy, ma mocny i wyrazisty tekst. Jeśli widziałeś video do utworu SERCE, wstawiłem je powyżej, to możesz zobaczyć z kim będę współpracował. Michał Mącznik robi świetne animacje - chciałbym żeby mógł zrobić pozostałe 6 utworów, każdy w innym klimacie, tak żeby całość była przyjemna, spójna i adekwatna. 

    Następnie chciałbym rozpocząć współpracę z zaprzyjaźnioną agencją marketingową, która pomoże mi wypozycjonować POLO POLO tak, żeby mogło dowiedzieć się o nim jak najwięcej osób. Chodzi głównie o kalibrację reklam dla Wielkiego Brata, czyli największych światowych potentatów informacji i różnych mediów społecznościowych. Brzmi super, co nie?


Są to wszystko finansowe studnie bez dna. A jeśli mi coś zostanie, to po prostu przeznaczę to na następne nagrania. Ale sam widzisz, że nie sprzeniewierzę Twoich środków i będziesz mieć realny wgląd w efekty swojego MECENASTWA, o ile tak odmienia się słowo MECENAS.


FAJNIE MATEŁUSZ, ALE POWIEDZ COŚ WIĘCEJ O TEJ PŁYCIE 


thumb_e22af5c_resize_1920_1080.jpg


    POLO POLO jest współczesną historią naszych radości, obaw i lęków przed tym, że może być dobrze. Podwójne POLO to prosty i szczery tekst, wdzięczna obserwacja nas samych i muzyka, która idzie pod nóżkę, ale czuć w niej głębię. Bo w prostocie bywa piękno i tego się trzymajmy.


Recenzja Radia Kraków:

    Efektem pracy tak utalentowanego tandemu jest płyta “Polo Polo” - album przystępny dla ucha, a jednocześnie oryginalnie zaaranżowany. Proste, a równocześnie wysmakowane brzmienia towarzyszą słodko-gorzkim tekstom o międzyludzkich relacjach. “Polo polo” to płyta, przy której słuchacz uśmiechnie się nieraz, a zaraz potem westchnie głęboko i powie sobie: “tak właśnie… tak to jest”. I to chyba najlepsza rekomendacja dla piosenek o życiu.

bit.ly/3e6hmsP


    Andrzej Zagajewski: jest muzykiem, kompozytorem i aranżerem a to jego debiut PRODUCENCKI. Andrzeja można znać z zespołu HAŃBA (Paszport Polityki 2018/ Fryderyk 2019), Kapeli Hanki Wójciak, zespołu CZEREŚNIE i wielu innych projektów. Również elektronicznych jako = Ludwik Zamenhof


thumb_c293624_resize_1920_1080.jpg


MATEŁUSZ MAREK -

Komik i tekściarz, związanym z SMKKPM - Sekcją Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Pracuję jako klown w szpitalu oraz copywriter i wydawca. Członek krakowskiego Comedy Lab. Zdarza mi się prowadzić zajęcia na uczelni, warsztaty z kreatywności dla młodzieży oraz imprezy / festiwale jako konferansjer. 

Mój Instagram

Mój Facebook

thumb_4bad94c_resize_1920_1080.jpgthumb_2387792_resize_1920_1080.jpgthumb_c9bd022_resize_1920_1080.jpg

KONCERT KUŹNI W RADIOWEJ TRÓJCE:


PS:

Okładkę wykonała: ANNA GURDEK

W nagraniach Gościnnie udział wzięli: 

ZBYSZEK SZWAJDYCH 

szymonmówi

NIEZALEŻNE WYDAWNICTWO: KARORYFER LECOLDS

thumb_59c430e_resize_1920_1080.jpg

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę

4 wspierających

10 zł

PAKIET DIAMENTOWY

Wybierz tę nagrodę

To turkusowa loża dla tych, którzy po prostu chcieliby poczuć się zasłużonymi wydawcami - bo mi dobrze życzą, ale linka już mają, nie chcą sobie robić niepotrzebnych zobowiązań a płyty CD to ostatnio używali do drapania szyby w samochodzie - i dobrze. Słuchaj, zaszalejmy - dziękuję za wsparcie, po prostu za Twoje dobre wsparcie i słowo. W nagrodę mogę Ci obiecać dwie rzeczy - jeśli kiedyś nagram kawałek z Eminemem, to wspomnę o Tobie w drugim wersie i jeśli spotkam Eda Sheerana, to spróbuję go umówić na przejażdżkę konną z Tobą lub wybraną przez Ciebie osobą.
Możesz do końca życia pomyśleć sobie - "hej! To ja wsparłem/ wsparłam tego gościa jak dopiero co zaczynał! Szkoda, że tak skończył! :)"
Jeszcze raz dzięki za ten gest, wyślę Ci jeszcze maila z pamiątkową grafiką, którą będzie można wstawić sobie na swoje social media.
Pozdrawiam i z fartem

Limit: 146 / 150 dostępnych

16 wspierających

115 zł

POLO POLO PRO MECENAS STARTER PACK

Wybierz tę nagrodę

Lubisz to uczucie, gdy przechadzasz się wśród dzieł sztuki i wiesz, że to jest Twoje, to jest Twoje a to będzie niebawem Twoje? Musisz je znać skoro stać Cię na taki gest. Jesteś koneserem, polska kultura nie jest Ci obojętna i potrafisz otworzyć na nią swoje serce.
Zostaniesz dopisany do honorowych mecenasów POLO POLO, twój pseudonim mecenasa zostanie wspomniany na planszy, na końcu teledysku do utworu "Średnio" dostaniesz wszystkie inne nagrody i kartę "Wychodzisz z więzienia".

MASZ FIRMĘ? O RANY! OD RAZU WIADOMO, że taka hojna osoba musi być również przedsiębiorcza! Możesz podesłać moje logo, umieszczę je na honorowej tablicy patronatów POLO POLO, która będzie wyksponowana w moich social mediach!

Limit: 34 / 50 dostępnych