Kosmiczna Księga Duszy

Projekt
zakończony
10702
/ 19800 zł
66
wspierających
 

AKTUALNOŚCI

ZAKOŃCZENIE ZBIÓRKI - PODZIĘKOWANIE 29 wrz 2019 15:24:02

Kampania crowdfundingowa na publikację "Kosmicznej Księgi Duszy" dobiega końca. Z całego serca dziękuję tym, którzy zaufali mi na tyle, aby zakupić cegiełkę i wszystkim tym, którzy wspierają mnie i Księgę!


Co dalej?

Kampania się kończy, a Księga rozwija się dalej. W październiku dokończymy proces produkcji książki (skład i druk). Do końca listopada otrzymacie książkę (i pozostałe nagrody) dostarczone do Was listem poleconym. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na [email protected]


Podziękowania

W szczególności dziękuję DJowi Barillo i jego platformie Miracle Evening za wytworzenie niesamowitych emocji wokół księgi dzięki muzyce. Dziękuję także Tomkowi Chmielewskiemu z Moodu Studio za wsparcie duchowe i produkcyjne. Dziękuje Nikoli Modzelewskiej z agencji Content Hero za inspirującą energię i czuwanie nad właściwym przebiegiem kampanii w social mediach. Dziękuję kuzynowi Bartkowi Bartoszewskiemu i mojemu partnerowi Konradowi za nieustanne wsparcie operacyjne! Dziękuję wszystkim pięknym duszom (w tym Ewelina, Mati, Ala, Ania, Grześ, rodzice, brat), które dodawały mi energii i inspiracji w trakcie kampanii. 

Poza osobami indywidualnymi, wsparły mnie także marki / firmy - szerzej o markach partnerskich opowiem, kiedy książka ujrzy już światło dzienne! 


Kosmiczne Pozdrowienia!

Aga Smektała, autorka Kosmicznej Księgi Duszy



thumb_f7ad791_resize_1920_1080.png

AUTORKA W CHILLI ZET 25 wrz 2019 20:14:22

Aga, autorka "Kosmicznej Księgi Duszy" w eterze czhillizet opowiada o książce oraz o biznesowych i wewnętrznych jednorożcach. Posłuchaj Wywiadu ChilliZet

lliZetthumb_e6f7d7b_resize_1920_1080.PNG

KOSMICZNE BOGINIE 25 wrz 2019 20:08:42

Jedną z inicjatyw wspierających powstanie "Kosmicznej Księgi Duszy" było poprowadzenie przez Autorkę "Kosmicznej Medytacji Bogiń" - warsztatu w ramach wystawy sztuki współczesnej Zapytaj Mokoszy. Mokosz to prasłowiańska boginii płodności i miłości. Szczegóły: www.zapytajmokoszy.pl

thumb_a1a5d4d_resize_1920_1080.jpg


POMYSŁ OKŁADKI 25 wrz 2019 20:03:53

thumb_5923aa2_resize_1920_1080.png

KOSMICZNA MEDYTACJA BOGIŃ 16 wrz 2019 14:24:43

thumb_f1db2b2_resize_1920_1080.jpg

Być czy mieć? Czy Bogini musi wybierać? Jak łączyć te dwie sfery w zgodzie ze sobą? Jak otworzyć się na boga...ctwo wewnątrz i na zewnątrz? Jak łączyć szczęście duchowe i materialne? Jak pielęgnować wewnętrzną iskrę i błysk w oku? Jak rozpoznawać potrzeby wewnętrznej bogini? Jak znajdować odwagę i determinację do kreowania życia, które jest jej marzeniem? Jak łączyć artyzm i biznes? Jak łączyć intuicję i kalkulację? Jak dbać o przyjemność na poziomie duszy, umysłu i ciała?


Odpowiedz sobie na te pytania wspólnie z uczestniczkami warsztatu Kosmiczna Medytacja Bogiń.

Udział w warsztatach poprzez zakupienie cegiełki w akcji crowdfundingowej na wydanie "Kosmicznej Księgi Duszy" - www.ksiegaduszy.pl

Warsztat jest częścią wydarzeń wspierających wystawę sztuki współczesnej www.zapytajmokoszy.pl 

Szczegóły warsztatu:

https://www.facebook.com/events/370289637001176/


Foto tytułowe: Aga Smektała w obiektywie K. Karwan @elfbless



PRAPREMIERA KSIĘGI 16 wrz 2019 14:18:32

Kosmiczny Wieczór 19.9.19 godzina 19:00

Prapremiera Kosmicznej Księgi Duszy. Klub dyskusyjny na temat wewnętrznej magii i DJ live set + vocal z elementami mocy różnych kultur. 

thumb_e3d1e6e_resize_1920_1080.jpg


∞ Być czy mieć? Czy musimy wybierać? ✨

∞ Jak pielęgnować błysk w oku i odkrywać własne supermoce? ♾

∞ Jak marzenia przekuwać na projekty biznesowe, artystyczne i społeczne z duszą?

Wywiad z Autorką dla TU I TERAZ TV 29 sie 2019 16:26:23

W wywiadzie dla Tu i Teraz TV opowiadam:

◾️jak otrzymałam pracę w LVMH 

◾️jak pomogłam Johnowi Malkovitchowi promować jego markę modową 

◾️czym są dla mnie Kroniki Akaszy i jak pomogły mi stworzyć “Kosmiczną Księgę Duszy” 

O wewnętrznej magii z Magazynem dla Mam! 22 sie 2019 12:30:13

O "Kosmicznej Księdze Duszy" w magazynie dla Mam - MINT:

Nie odkładaj medytacji, bo jeszcze nie byłaś na zajęciach z joginem. Nie odkładaj rozmowy ze sobą, bo jeszcze nie byłaś u psychoterapeuty. Nie odkładaj pomysłu na własny biznes, bo jeszcze nie skonsultowałaś z ekspertem. 


thumb_be4aa4f_resize_1920_1080.png


Świadomy luksus - zwiastun wywiadu 21 sie 2019 20:53:30

Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu wywiadu z Agą Smektałą, autorką "Kosmicznej Księgi Duszy. Aga porusza kwestie takie jak budowanie marki i świadomy luksus. Dziękujemy Tu i Teraz TV za inspirujący materiał.


Miracle Evening - Muzyczny live stream dla Kosmicznej Księgi Duszy 21 sie 2019 15:04:59

Miracle Evening to platforma, która poprzez muzykę wspiera realizację marzeń. W poniedziałek 19 sierpnia w pięknej przestrzeni restauracji Thai Thai na Placu Teatralnym w Warszawie zagraliśmy dla Kosmicznej Księgi Duszy. Transmisję muzyczną na żywo poprowadził DJ Barillo w asyście Agi Smektały, autorki "Kosmicznej Księgi Duszy", która tego dnia świętowała z przyjaciółmi swoje urodziny. Wszystko w transmisji na żywo! Transmisja miała kilka tysięcy wyświetleń. Oglądały ją osoby w różnych częściach Polski i świata, między innymi: Warszawa, Ostrów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Trójmiasto, Gródek, Kołobrzeg, Moskwa, Berlin, Londyn, USA. Popłyneło dużo pozytywnej energii w imię Miłości, Muzyki i Magii!

Kosmiczne, wirtualne urodziny 19 sie 2019 14:12:16

thumb_5b1967b_resize_1920_1080.jpg


Zatańczycie dziś wieczorem na moich wirtualnych urodzinach? 

Podzielę się tego wieczoru z Wami dobrą energią, a także zaproszę do wsparcia marzenia - materializacji napisanej przeze mnie książki —> „Kosmiczna Księga Duszy" 

Kosmiczna Księga Duszy: partnerstwo z Miracle Evening 17 sie 2019 11:27:26

thumb_5723380_resize_1920_1080.jpg


Miracle Evening to platforma, która poprzez muzykę wspiera realizację marzeń. Jest mi miło ogłosić, że Miracle Evening wspiera akcję crowdfundingową "Kosmicznej Księgi Duszy". Dziękuję DJ'owi Barillo, pomysłodawcy Miracle Evening za inspirującą wymianę dobrej energii! 


Interesuje Cię poszukiwanie własnego Ja na poziomie duszy i kosmosu? Zamów księgę i wybierz nagrodę: www.ksiegaduszy.pl

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę