Kosmiczna Księga Duszy

WESPRZYJ
4552
/ 19800 zł
20
wspierających
38 dni
do końca
zbiórki

thumb_e870c31_resize_1920_1080.png


Dobra lektura i schłodzony szampan mają wiele wspólnego - uderzają do głowy i przenoszą w stan nieważkości. Być może nawet każda literka i każdy bąbelek przybliżają nasz gatunek do Oświecenia?

"Kosmiczna Księga Duszy" jest sumą doświadczeń kobiety, która odkrywa boga...ctwo wewnątrz i na zewnątrz. 1983 to znakomity rocznik. Czas wystrzelić korek!


CEL AKCJI: Wydrukować książkę i zainspirować Cię do poszukiwań swojego Ja na poziomie duszy i kosmosu.


JAK DZIAŁA AKCJA? 

Wybierasz nagrodę ->

-> wpłacasz kwotę ->

-> wspierasz materializację Księgi ->

-> wkraczasz do magicznego świata zakodowanego w literkach Księgi. Ostrzeżenie! - możliwe efekty uboczne w trakcie czytania: śmiech bez powodu, płacz w poduszkę, rozmowy z niewidzialnymi jednorożcami, OOBE, poznanie miłości swojego życia, inne!


HARMONOGRAM:

sierpień-wrzesień: akcja crowdfunding

październik: druk książki

listopad: wysyłka książki i nagród do Was!


thumb_bf01e18_resize_1920_1080.jpg

Dla pierwszych 300 osób, które zamówią Nagrodę "MOC WIEDZY"  przygotowałam holograficzno-kosmiczną zakładkę do książki. Prawda, że jest nieziemska? :P


CO MNIE MOTYWUJE? Chęć dzielenia się dobrą energią!


Od 2013 prowadzę Ambasadę Inspiracji. Promuję kreatywność, przedsiębiorczość, samorozwój i radość życia. Organizowałam szereg inicjatyw pro bono, m.in. mentoringi, wykłady, zajęcia z medytacji. Nadszedł czas na wydanie Księgi!


Przez 8 lat pracowałam dla największego koncernu marek luksusowych w Londynie, Pradze i Warszawie. Praca była spełnieniem moich marzeń. W 2016 roku zdecydowałam się skorzystać z oszczędności i zrobić roczną przerwę od życia zawodowego. Efektem wolnego czasu jest napisana książka.


thumb_1b5415f_resize_1920_1080.jpg

Nazywam się Aga Smektała. Jestem autorką "Kosmicznej Księgi Duszy". 


REKOMENDACJE CZYTELNIKÓW:


Marta, fotografka i podróżniczka:

"Ta książka to wrota do magicznej krainy, która pozwala w chwilach zwątpienia odnaleźć pasję i miłość. W trakcie rejsu dookoła świata, powracałam do niej, gdy potrzebowałam znaleźć siebie na nowo."


Karol, wiking w poprzednim wcieleniu:

„Książka mnie mega poruszyła. Jest bramą do jestestwa Autorki."


Dominika, projektantka, bibliofilka:

"Bardzo przeżyłam książkę. Jakbym otworzyła drzwi, które dawno zatrzasnęłam. Jednak natura i miłość zwycięży. Dostałam cenny prezent."


Pod tym linkiem przeczytasz: 

Fragmenty Kosmicznej Księgi Duszy


thumb_3de3067_resize_1920_1080.jpg

Wykorzystałam pobyt na Bali, aby zawrzeć w literkach książki transformującą energię wysypy. 


DLACZEGO WARTO MNIE WESPRZEĆ? 

Stawiam na jakość i profesjonalizm. Książka ma wartość kreatywną, rozrywkową i edukacyjną. 


DLACZEGO WYBRAŁAM CROWDFUNDING?

Od 2017 rozwijam własną działalność - usługi edukacyjne i kreatywne dla biznesu. Cieszą mnie pierwsze sukcesy. Startup wymaga dalszy inwestycji. Dzięki crowdfunding i Waszemu wsparciu mogę rozwijać projekt Księgi i kolejne pomysły.


KTO WSPIERA WYDANIE KSIĘGI?

Filarem wspierającym mnie przy powstaniu Księgi były Kroniki Akaszy. Akasza z sanskrytu oznacza eter lub kosmiczne niebo. Opowieść o moim spotkaniu z Akaszą znajdziesz w Księdze.


Księga powstaje z pomocą wielu zdolnych osób. W szczególności:

thumb_3bac14e_resize_1920_1080.jpg

Bartosz, dobry duch projektu, czuwa nad optymalizacją kwestii operacyjnych.

Tomasz, anioł stróż dizajnu, czuwa nad estetyką Księgi i użycza jej magicznych mocy.


NAGRODY:

Szczególnie zachęcam do wybrania nagrody o nazwie "MOC WIEDZY + zakładka". W jej ramach otrzymasz "Kosmiczną Księgę Duszy" z odręczną dedykacją, zakładką do książki, tajemniczym liścikiem-niespodzianką oraz z kursem video "Zarządzanie marką", w którym odnoszę się zarówno do miękkich (np. intuicja, motywacja) jak i twardych aspektów zarządzania (np. ustalanie ceny, plan komunikacji i sprzedaży). Zajawka materiału:

Będziecie pierwszymi osobami, które będą miały dostęp do kursu. Jestem w trakcie jego tworzenia. Planowany czas: 45 minut: część inspiracyjna (mini-wykład) + część refleksyjno-twórcza, gdzie pytaniami naprowadzam Cię na kluczowe elementy strategii marki i rozwoju biznesu. Pytania bazują na moim doświadczeniu z warsztatu, który prowadzę live pod nazwą Mapa Marzeń Marki.


WYSYŁKA NAGRÓD:

Do każdej nagrody wliczona jest przesyłka na terenie Polski. Przesyłkę zorganizuję osobiście (np. listem poleconym) lub skorzystam z profesjonalnej obsługi logistycznej firmy IMKER. Wybranie nagrody jest równoznaczne ze zgodą, abyśmy ja i Imker przetworzyli Wasze dane osobowe na potrzeby wysyłki.


DLACZEGO ZBIERAM 19.800 ZŁ?

Zainspirowanie na tym etapie 300 osób do zaufania mi i zamówienia Księgi będzie sukcesem. 300 x 66 zł (mimimalna wartość nagrody) = 19 800 zł. Mam nadzieję będzie Was znacznie więcej! Jeśli więcej niż 1000 osób weźmie udział w akcji, zasadzę na wiosnę 2020 specjalne drzewko w podziękowaniu dla Was! Może będzie to przyszłe miejsce naszych wspólnych wieczorków literackich przy dobrej muzyce i bąbelkach?


CO ZROBIĘ Z ZEBRANYMI PIENIĘDZMI?

Dzięki zebranej kwocie pokryję część kosztów już poniesionych oraz koszty związane z kampanią: produkcja książki, wysyłka do Was, prowizja dla portalu. Nadwyżka ponad poniesione koszty pozwoli mi rozważyć wejście z książką na rynek komercyjny. Analiza biznesowa i budżet pod linkiem: Księga - Finanse


KONTAKT:

Kosmiczna - grupa na Facebooku

Facebook Ambasada Inspiracji

Instagram Ambasada Inspiracji

marzenie @ambasadainspiracji.com


LINKI:

Fragmenty Księgi

Wywiad z Agą dla Vogue Polska


 

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę