Kosmiczna Księga Duszy

WESPRZYJ
6406
/ 19800 zł
39
wspierających
9 dni
do końca
zbiórki

thumb_e870c31_resize_1920_1080.png


Dobra lektura i schłodzony szampan mają wiele wspólnego - uderzają do głowy i przenoszą w stan nieważkości. Być może nawet każda literka i każdy bąbelek przybliżają nasz gatunek do Oświecenia?

"Kosmiczna Księga Duszy" jest sumą doświadczeń kobiety, która odkrywa boga...ctwo wewnątrz i na zewnątrz. 1983 to znakomity rocznik. Czas wystrzelić korek!


CEL AKCJI: Wydrukować książkę i zainspirować Cię do otwarcia się na przyjemności życia poprzez odkrywanie wewnętrznej boskości. 


JAK DZIAŁA AKCJA? 

Robisz pre-order książki ->

-> masz kilka opcji do wyboru ->

-> wybierasz i wpłacasz kwotę ->

-> książka i nagrody wysyłane do Ciebie na koniec listopada

= wspierasz mnie w wydaniu książki 

= wkraczasz do świata Miłości i Magii :)


HARMONOGRAM:

sierpień-wrzesień: akcja crowdfunding

październik: druk książki

listopad: wysyłka do Ciebie


thumb_bf01e18_resize_1920_1080.jpg

Dla pierwszych 88 osób, które zamówią Nagrodę "MOC WIEDZY"  przygotowałam holograficzną zakładkę do książki. Prawda, że nieziemska? 


KIM JESTEM?

Przez 8 lat pracowałam dla największego koncernu marek luksusowych LVMH - Moet Hennessy Louis Vuitton w Londynie, Pradze i Warszawie. Od 2013 prowadzę Ambasadę Inspiracji. Promuję kreatywność, przedsiębiorczość i samorozwój. Organizowałam m.in. mentoringi biznesowe, wykłady, zajęcia z medytacji. Moja droga samorozwoju sprawiła, że w 2016 roku zdecydowałam się skorzystać z oszczędności i zrobić roczną przerwę od życia zawodowego. Efektem wolnego czasu jest napisana książka.


thumb_1b5415f_resize_1920_1080.jpg

Nazywam się Aga Smektała. Jestem autorką "Kosmicznej Księgi Duszy". 


REKOMENDACJE CZYTELNIKÓW:


Marta, fotografka i podróżniczka:

"Ta książka to wrota do magicznej krainy, która pozwala w chwilach zwątpienia odnaleźć pasję i miłość. W trakcie rejsu dookoła świata, powracałam do niej, gdy potrzebowałam znaleźć siebie na nowo."


Karol, wiking w poprzednim wcieleniu:

„Książka mnie mega poruszyła. Jest bramą do jestestwa Autorki."


Dominika, projektantka, bibliofilka:

"Bardzo przeżyłam książkę. Jakbym otworzyła drzwi, które dawno zatrzasnęłam. Jednak natura i miłość zwycięży. Dostałam cenny prezent."


Pod tym linkiem przeczytasz: 

Fragmenty Kosmicznej Księgi Duszy


thumb_3de3067_resize_1920_1080.jpg

Wykorzystałam pobyt na Bali, aby zawrzeć w literkach książki transformującą energię wysypy. 


KTO WSPIERA WYDANIE KSIĘGI?

Filarem wspierającym mnie przy powstaniu Księgi są Kroniki Akaszy. Akasza z sanskrytu oznacza eter lub kosmiczne niebo. Opowieść o moim spotkaniu z Akaszą znajdziesz w Księdze. Dla chętnych, którzy wybiorą nagrodę "MOC KONTAKTU", w osobistym spotkaniu wskażę jak rozwijać inteligencję duchową w życiu osobistym i zawodowym. Pokażę, jakich narzędzi sama używam, aby łączyć serce i umysł w projektach biznesowych np. medytacja, nucenie mantr, odczyty z Kronik Akaszy.


Księga powstaje z pomocą wielu zdolnych osób. W szczególności:

thumb_3bac14e_resize_1920_1080.jpg

Bartosz, dobry duch projektu, czuwa nad optymalizacją kwestii operacyjnych.

Tomasz, anioł stróż dizajnu, czuwa nad estetyką Księgi i użycza jej magicznych mocy.


NAGRODY:

Szczególnie zachęcam do wybrania nagrody o nazwie "MOC WIEDZY + zakładka". W jej ramach otrzymasz "Kosmiczną Księgę Duszy" z odręczną dedykacją, zakładką do książki, tajemniczym liścikiem-niespodzianką oraz z kursem video "Zarządzanie marką", w którym odnoszę się zarówno do miękkich (np. intuicja, motywacja) jak i twardych aspektów zarządzania (np. ustalanie ceny, plan komunikacji i sprzedaży). Zajawka materiału:

Będziecie pierwszymi osobami, które będą miały dostęp do kursu. Jestem w trakcie jego tworzenia. Planowany czas: 45 minut: część inspiracyjna (mini-wykład) + część refleksyjno-twórcza, gdzie pytaniami naprowadzam Cię na kluczowe elementy strategii marki i rozwoju biznesu. Pytania bazują na moim doświadczeniu z warsztatu, który prowadzę live pod nazwą Mapa Marzeń Marki.


DLACZEGO ZBIERAM 19.800 ZŁ?

Zainspirowanie na tym etapie 300 osób do zaufania mi i zamówienia Księgi będzie sukcesem. 300 x 66 zł (mimimalna wartość nagrody) = 19 800 zł. 


DLACZEGO WYBRAŁAM CROWDFUNDING?

Rozwijam własną działalność. Crowdfunding pozwala pozyskać finansowanie dla projektów biznesowych, artystycznych czy społecznych. Pomaga budować społeczność wokół idei i pomaga uczyć się, jak efektywnie komunikować własne działania.


CO ZROBIĘ Z ZEBRANYMI PIENIĘDZMI?

Pokryję część kosztów już poniesionych oraz koszty związane z kampanią: produkcja książki, wysyłka do Was, prowizja dla portalu. Analiza biznesowa pod linkiem: Księga - Finanse


KONTAKT:

Kosmiczna - grupa na Facebooku

Facebook Ambasada Inspiracji

Instagram Ambasada Inspiracji

marzenie @ambasadainspiracji.com


LINKI:

Fragmenty Księgi (planowany format A5, około 150 stron)

Wywiad z Agą dla Vogue Polska

Wywiad z Agą dla TU I TERAZ TV


 

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę