Projekt Eagle - polski lądownik na podbój Marsa

Projekt
zakończony
5520
/ 20000 zł
87
wspierających
 

AKTUALNOŚCI

Koniec zbiórki! 18 cze 2018 18:14:05

Nasza zbiórka zakończyła się sukcesem (mimo nieosiągnięcia naszego celu). Zebrane środki wystarczają na zakup jednego biletu lotniczego więcej, więc jesteśmy ogromny krok do zwycięstwa bliżej! Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli!


Dla wszystkich wspierających mamy dobrą informację - nasz wylot na zawody jest pewny (kupiliśmy już bilety!) Wciąż jednak szukamy funduszy na udział kolejnych osób w zawodach. Zapraszamy do obserwowania naszego fanpage'a (www.facebook.com/projektscorpio), gdzie na bieżąco dzielimy się tym, co się u nas dzieje, a w sierpniu czeka Was relacja z wyjazdu!


Jeszcze raz ogromnie wszystkim dziękujemy! Został nam nieco ponad miesiąc na ostateczne przygotowanie się do konkursu. Trzymajcie za nas kciuki!

PS. Wysyłka nagród nastąpi po powrocie z zawodów :)

Studencki Projekt Roku! 9 cze 2018 09:30:17

Czwartkowa Gala Aktywności Studenckiej przyniosła dobre wieści! Wygrana w kategorii "Aktywność na co dzień" przypadła naszemu zespołowi!


To się nazywa dobre rozpoczęcie sezonu.

Space24 4 cze 2018 13:42:53

Nasza zbiórka przekroczyła 4 000 zł! To prawie cała suma, potrzebna na zakup jednego biletu. Poniedziałek rozpoczynamy w dobrych nastrojach!

Tym bardziej, że w poranny newsletter od space24.pl poświęcony był naszemu projektowi! 


A treść artykułu znajduje się tutaj:

http://www.space24.pl/polski-pomysl-na-marsjanski-ladownik-w-finale-miedzynarodowego-konkursu

W drodze na Marsa 2 cze 2018 22:04:33

Połowa czasu naszej zbiórki za nami! 63 osoby, które zdecydowały się nas wesprzeć, cieszą nas ogromnie! Na Marsa może nie polecimy, ale zdecydowanie polecimy.... do NASA! Dzięki wsparciu uczelni na pewno pojawimy się na zawodach, a to wszystko dzięki połączeniu dwóch konkursów, w których bierzemy udział, w jeden wyjazd. Szykuje nam się iście kosmiczny tour!


Niestety, ma to też swoje minusy. Koszt takiego wyjazdu dalej jest ogromny, a nasz skład na zawody, jak na razie, nie pozwalający mierzyć się z najlepszymi zespołami na świecie. Dlatego bardzo liczymy na Waszą pomoc!


Druga połowa przed nami i mamy nadzieję, że uda nam się zebrać pozostałe środki!


Wciąż możecie również głosować na nas (Projekt Scorpio): https://konkurs3mind.frpwr.org
Do wygrania mamy 10 000 zł, czyli połowę celu naszej zbiórki!

Kolejne sukcesy! 27 maj 2018 11:55:28

Weekend obfituje w dobre wiadomości!

Nie dość, że zakwalifikowaliśmy się do finału konkursu European Rover Challenge (a konkurencja była ogromna - w tym roku padł rekord zgłoszeń!), to jeszcze zdobyliśmy I i III miejsce na hackatonie rozwiązań kosmicznych ActinSpace. Jest moc!


Wszystkim, którzy już nas wsparli - ogromnie dziękujemy! A tym, którzy chcą nam jeszcze pomóc - zapraszamy do wsparcia zbiórki lub oddania głosu na nas w konkursie, w którym możemy wygrać 10 000 zł (połowę celu naszej zbiórki!!!)..

https://konkurs3mind.frpwr.org/glosowanie/

Aby zagłosować, należy założyć konto na tej stronie - wiemy, że wymaga to trochę wysiłku, ale będziemy wdzięczni za Wasze głosy!

Możesz pomóc swoimi głosami! 25 maj 2018 10:13:36

Bierzemy udział w konkursie 3Mind. Zakwalifikowaliśmy się do finałowej 10-tki, ale przed nami głosowanie internautów. 


Do wygrania - 10 000 zł, czyli połowa celu naszej zbiórki!


Będziemy wdzięczni za każdy głos na "Projekt Scorpio" na stronie konkursu: https://konkurs3mind.frpwr.org/glosowanie/

Aby zagłosować, należy założyć konto na tej stronie - wiemy, że wymaga to trochę wysiłku, ale będziemy wdzięczni za Wasze głosy!

Coraz bliżej Marsa! 23 maj 2018 16:28:03

Pierwszy dzień zbiórki za nami! Dziękujemy wszystkim, którzy w nas wierzą i wspierają - zarówno wpłatami, jak i udostępnieniami, których wczoraj była ogromna ilość! Śpieszymy poinformować, że my też nie próżnujemy - dzisiaj nagrywaliśmy materiał do telewizji o naszej konstrukcji. Zainteresowani?

Niestety, na publikację musicie jeszcze trochę poczekać. W międzyczasie przeczytajcie, co o naszym projekcie pisze Wirtualna Polska:

https://tech.wp.pl/polacy-coraz-blizej-marsa-studencki-ladownik-ma-szanse-na-wygrana-w-konkursie-6254513606268545a


Wywiady, audycje, reportaże 22 maj 2018 17:27:52

O naszym projekcie jest coraz głośniej w mediach! Piszą o nas lokalne gazety, posłuchać o naszym projekcie możecie na wielu stacjach radiowych, a już jutro nagrywamy materiał dla jednej z Telewizji.


Jest moc!

Chciałbyś poznać więcej szczegółów naszego projektu?

Zajrzyj do jednego z artykułów na nasz temat: https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/polski-projekt-ladownika-marsjanskiego-eagle-w-finale-konkursu-w-usa/0grhltp


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę