Dotujesz projekt "Ekspedycja matematyczna"

Ten projekt zostanie stworzony pod warunkiem, że zostanie zebrana niezbędna suma 7000 PLN do dnia 31.12.2020. W przeciwnym razie pieniądze zostaną zwrócone wpłacającym.

Wybierz nagrodę

1 wspierających

10 zł

Podziękowanie

Wybierz tę nagrodę

Dziękuję za to, że wspierasz nasz projekt! Wierzę, że razem zmienimy edukację matematyczną. Podziękuję ci na stronie projektu ekspedycja.edu.pl

25 zł

Torba

Wybierz tę nagrodę

Poza podziękowaniami na stronę, otrzymasz do paczkomatu również torbę z logo projektu.

Limit: 100 / 100 dostępnych

25 zł

Opracowanie zadań

Wybierz tę nagrodę

Zyskujesz prawo do wybrania dowolnego tematu z zakresu podstawy programowej z matematyki dla klas 4-6, do którego przygotuję zadania pozwalające opanować zagadnienie.

Limit: 20 / 20 dostępnych

50 zł

Opracowanie metodyczne

Wybierz tę nagrodę

Przygotuję wybrany przez ciebie temat z zakresu podstawy programowej z matematyki dla klas 4-6: przygotuję zadania pozwalające na zrozumienie tematu oraz opracowanie metodyczne w formie wpisu na stronę projektu i filmu z moim komentarzem.

Limit: 20 / 20 dostępnych

90 zł

Pomoc - wersja podstawowa

Wybierz tę nagrodę

Otrzymasz do paczkomatu podstawową wersję pomocy - pudełko z żetonami. Będziesz mógł wyruszyć na matematyczną przygodę!

Limit: 200 / 200 dostępnych

10 wspierających

120 zł

Pomoc - wersji rozszerzona

Wybierz tę nagrodę

Otrzymasz do paczkomatu rozszerzoną wersję pomocy: pudełko, żetony, plansze z tkaniny, pionki, wydruki zadań i kart kontrolnych.

Limit: 90 / 100 dostępnych

200 zł

Wielka Opowieść o powstaniu liczb

Wybierz tę nagrodę

Spójrz z szerszą perspektywą na matematykę! Opracujemy dla ciebie Wielką Lekcję Montessori o powstaniu liczb. Otrzymasz nagranie opowieści, spisaną historię w wersji elektronicznej oraz przesyłkę do paczkomatu, zawierającą wszystkie rzeczy potrzebne do przeprowadzenia jej dla dzieci/uczniów.

220 zł

Dwie pomoce w wersji rozszerzonej

Wybierz tę nagrodę

Otrzymasz dwie rozszerzone wersje pomocy oraz torbę z logo projektu. Będziesz mógł podarować jedną z nich wybranej osobie i zabrać ją na naszą matematyczną ekspedycję!

Limit: 40 / 40 dostępnych

4 wspierających

250 zł

Pomoc + konsultacje

Wybierz tę nagrodę

Otrzymasz do paczkomatu rozszerzoną wersję pomocy: pudełko, żetony, plansze z tkaniny, pionki, wydruki zadań i kart kontrolnych. Dodatkowo umówię się z tobą na godzinną konsultację online - mogę zaprezentować wprowadzenie pomocy, przekazać wskazówki metodyczne dotyczące interesującego cię zakresu matematyki, opowiedzieć o swoich doświadczeniach, lub podzielić się każdym elementem mojej wiedzy i doświadczenia, o który poprosisz :)

Limit: 6 / 10 dostępnych

Powrót do strony projektu