Dotujesz projekt "Tłumaczenie książki na język angielski oraz wydanie za granicą"

Wybierz nagrodę

4 wspierających

20 zł

Pakiet "Lubię wspierać polskich autorów"

Wybierz tę nagrodę

Zdaję sobie sprawę, że sytuacja wielu ludzi w Polsce, szczególnie w dobie koronawirusa, niestety znacznie się pogorszyła. Ale wierzysz w polskich autorów, wierzysz, że mogą zrobić coś więcej poza granicami naszego kraju. I chcesz takie inicjatywy wspierać.

Gdy wesprzesz mnie tą kwotą, to wiedz, że ma dla mnie ogromne znaczenie. Wspierasz mój projekt i mi kibicujesz - dzięki takim ludziom jak Ty nabieram chęci i motywacji do dalszego działania.

W zamian podziękuję Ci na moim fanpage na FB oraz Instagramie, a także wyślę podziękowanie e-mail.

Limit: 496 / 500 dostępnych

21 wspierających

50 zł

Pakiet "Wieczór z książką"

Wybierz tę nagrodę

Lubisz czytać książki...a jeszcze bardziej lubisz, gdy nie możesz się od niej oderwać i specjalnie z tego powodu zarywasz wieczór? Gwarantuję Ci, że tak właśnie będzie z moją książką "W uścisku Katriny". Jeśli stanie się inaczej i książka nie spełni Twoich oczekiwań - zwracam Ci pieniądze.

Dodatkowo otrzymasz ode mnie podziękowanie za wsparcie mojego projektu na moim fanpage na FB oraz Instagramie, a także podziękowanie e-mail.

Książka z wybraną dedykacją i autografem.

Limit: 279 / 300 dostępnych

17 wspierających

100 zł

Pakiet "Książki na prezent"

Wybierz tę nagrodę

Szukasz prezentu dla znajomych? Jako dodatek ślubny, jako prezent na urodziny, a może na jeszcze inną okazję. Świetnie się składa bo w tym pakiecie otrzymasz ode mnie 3 książki "W uścisku Katriny" z wybranymi przez Ciebie dedykacjami.

Limit: 83 / 100 dostępnych

8 wspierających

170 zł

Pakiet "Książka, płyta i plakat na prezent"

Wybierz tę nagrodę

Pomysł na prezent, ale także do Twojej kolekcji....
2 książki z dedykacją i autografem, ponadto płyta Kamila Bednarka "MTV Unplugged" z autografem oraz plakat okładki książki do wstawienia do ramki (rozmiar A2 - 420 x 594)

Limit: 7 / 15 dostępnych

8 wspierających

500 zł

Pakiet "Kolacja z autorem"

Wybierz tę nagrodę

Chcesz się ze mną spotkać? porozmawiać o tym jak wydać książkę, jak zrobić jej promocję, a może porozmawiać na każdy inny temat? Kolacja z autorem to pakiet, który to umożliwia. Zrobimy sobie zdjęcie oraz nagram dla Ciebie film z podziękowaniem za wsparcie mojego projektu i zamieszczę go na moich social mediach. Podczas kolacji wręczę Ci 5 moich książek z dedykacją dla wybranych przez Ciebie osób oraz podaruję Ci płytę Kamila Bednarka "MTV Unplugged" z autografem.

*termin kolacji oraz miejsce do ustalenia (wstępnie sugeruję Mrągowo lub Warszawę). Ale jeśli chcesz spotkać się w innym mieście - napisz do mnie przed zakupem pakietu, dogadamy się :)

Limit: 3 / 11 dostępnych

1000 zł

Pakiet "Spotkanie z ocalonymi"

Wybierz tę nagrodę

Chcesz się z nami spotkać? porozmawiać o tym jak przetrwaliśmy huragan 'Katrina' w Nowym Orleanie? chcesz usłyszeć wiele ciekawostek, które nie były nigdzie publikowane? A może chcesz porozmawiać na każdy inny temat? "Spotkanie z ocalonymi" to pakiet, który to umożliwia. Kto jest drugim Ocalonym? To niespodzianka. Obiad, kolacja, spotkanie w kameralnym gronie - Ty decydujesz. Podczas spotkania otrzymasz od nas prezent.

ps. szczegóły i termin spotkania są uzgadniane indywidualnie ze wspierającym

Limit: 3 / 3 dostępnych

1 wspierających

1500 zł

Pakiet "Książki z dedykacją oraz logo Twojej firmy"

Wybierz tę nagrodę

Chciałbyś podarować książki z logo Twojej firmy na okładce oraz specjalną dedykacją przygotowaną dla Twoich klientów? W tym pakiecie otrzymasz ode mnie 30 takich książek. Dodatkowo otrzymasz podziękowanie za wsparcie na moim fanpage FB, Instagramie oraz stronie www.kubakucharski.pl

Limit: 6 / 7 dostępnych

3000 zł

Pakiet "Wizerunek mojej firmy"

Wybierz tę nagrodę

Oprócz tego, że jestem z zawodu dziennikarzem, napisałem książkę, to specjalizuję się w marketingu internetowym. Wesprę Cię w wizerunku Twojej firmy. Otrzymasz ode mnie 50 książek z dedykacją i autografem dla Twoich Klientów. Na okładce książki znajdzie się logo Twojej firmy. Przygotuję artykuł, w którym po zakończeniu projektu podziękuję Twojej firmie za wsparcie. Artykuł ukaże się w jednym z portali internetowych. Ponadto nagram film, w którym podziękuję Twojej firmie za wsparcie na moim fanpage FB, Instagramie, stronie internetowej www.kubakucharski.pl.

Limit: 5 / 5 dostępnych

5000 zł

Pakiet "Opowiem Ci moją historię"

Wybierz tę nagrodę

Występuję w telewizji, występuje na konferencjach, spotkaniach autorskich, ale na Twoje życzenie wystąpię także dla Ciebie - w Twojej firmie, na Twojej konferencji, wśród Twoich przyjaciół czy znajomych. Wystąpienie 1,5 h z pokazem slajdów. Temat wystąpienia – (więcej tutaj: www.kubakucharski.pl/wspolpraca) Dodatkowo otrzymasz wszystkie nagrody z pakietu "Wizerunek mojej firmy".

Limit: 2 / 2 dostępnych

Powrót do strony projektu