Dotujesz projekt "Heaven Up - nagrywamy autorską płytę!"

Wybierz nagrodę

5 wspierających

10.00 zł

I nagroda

Wybierz tę nagrodę

Imienne podziękowanie w formie e-maila od całego zespołu Heaven Up.

5 wspierających

25.00 zł

II nagroda

Wybierz tę nagrodę

Nagramy dla Ciebie film z podziękowaniem za wkład w nasz projekt. Wideo prześlemy w mailu, załączając dodatkowo imienne podziękowanie pisemne.

1 wspierających

50.00 zł

III nagroda

Wybierz tę nagrodę

Udostępnimy Ci przedpremierowy link do posłuchania jednego z singli promujących płytę zespołu. Wyślemy także imienne podziękowanie - wszystko to w jednym mailu!

4 wspierających

90.00 zł

IV nagroda

Wybierz tę nagrodę

Płyta CD "Jak mam dziękować" w przedpremierowej wysyłce z rzeczowym podziękowaniem imiennym.

120.00 zł

V nagroda

Wybierz tę nagrodę

Płyta CD "Jak mam dziękować" w przedpremierowej wysyłce z rzeczowym podziękowaniem imiennym. Dla osób wspomagających nas tą kwotą mamy również vocher do wykorzystania w sklepie Fundacji MASSA (szukajcie nas na stronach www)

180.00 zł

VI nagroda

Wybierz tę nagrodę

Płyta CD "Jak mam dziękować" z zaproszeniem na wybraną próbę zespołu Heaven Up (o terminie próby poinformujemy Cię w wiadomości mailowej).

200.00 zł

VII nagroda

Wybierz tę nagrodę

Płyta CD "Jak mam dziękować" z autografami od członków zespołu Heaven Up. W tej opcji przesyłamy do wspierających nasz projekt zaproszenie na próbę zespołu (o terminie spotkania poinformujemy drogą mailową).

500.00 zł

VIII nagroda

Wybierz tę nagrodę

Płyta CD "Jak mam dziękować" z lekcją śpiewu z jedyną, niepowtarzalną solistką zespołu Heaven Up. (Dodatkowo, jeśli uda nam się dopiąć budżet związany z wydaniem płyty i organizacją koncertu premierowego, otrzymasz od nas bilet wstępu na wydarzenie).

1000.00 zł

IX nagroda

Wybierz tę nagrodę

Płyta CD "Jak mam dziękować" z autografami członków zespołu x2 + imienne podziękowanie. Otrzymasz od nas również dwa wybrane przez siebie utwory Heaven Up w formie zapisu nutowego z akordami, które będziesz mógł zagrać samodzielnie.
(Dodatkowo, jeśli uda nam się dopiąć budżet związany z wydaniem płyty i organizacją koncertu premierowego, otrzymasz od nas bilet wstępu x2 [!] na wydarzenie).

1500.00 zł

X nagroda

Wybierz tę nagrodę

Płyta CD "Jak mam dziękować" x5 + 2 lekcje instrumentalne z LIDEREM zespołu Heaven Up.

(Dodatkowo, jeśli uda nam się dopiąć budżet związany z wydaniem płyty i organizacją koncertu premierowego, otrzymasz od nas bilet wstępu x5 [!] na wydarzenie).

2500 zł

XI nagroda

Wybierz tę nagrodę

OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU!
Jeśli planujesz ślub w 2019 roku i chciałbyś, aby uroczystość ta była jedyną, wyjątkową i na długo zapadła w pamięci wszystkich zebranych - napisz! Chętnie oprawimy Twój ślub kościelny. Przyjedziemy w kameralnym składzie we wskazane przez Ciebie miejsce i czas, ale koszty transportu i nagłośnienia leżą po Twojej stronie). Na codzień nie zajmujemy się oprawą takich uroczystości, ale dla Ciebie zrobimy wyjątek!
Oczywiście w prezencie mamy dla Ciebie również płytę CD "Jak mam dziękować".

Limit: 5 / 5 dostępnych

3000 zł

XII nagroda

Wybierz tę nagrodę

NAGRANIE w profesjonalnym studio EMMANUEL GOSPEL!
Jeśli marzysz, aby wykonywane przez Ciebie utwory, "nie leżały dłużej w szufladzie" - przyjdź do nas! Pomożemy Ci w aranżacji utworu i jego produkcji.
Zaznaczamy, że propagujemy wartości chrześcijańskie i pod utworami z takim przesłaniem chętnie się podpiszemy.

5000 zł

XIII nagroda

Wybierz tę nagrodę

KAMERALNY KONCERT PRYWATNY
Ty wskazujesz miejsce i czas, dbasz o nagłośnienie i nasz transport... My przyjeżdżamy, gramy i śpiewamy dla Ciebie i Twoich gości.
W pakiecie otrzymasz także płytę CD "Jak mam dziękować".

Limit: 3 / 3 dostępnych

Powrót do strony projektu