Heaven Up - nagrywamy autorską płytę!

Projekt
zakończony
685
/ 28000 zł
17
wspierających
 

thumb_442ad3a_resize_1920_1080.png


Witajcie!


Jesteśmy zespołem zakorzenionym w nurcie muzyki chrześcijańskiej. HEAVEN UP (bo tak właśnie się nazywamy) skupia blisko 20 chórzystów oraz zespół instrumentalny. W swojej kilkuletniej pracy mieliśmy możliwość i zaszczyt współpracować z takimi artystami jak: Mietek Szcześniak, Stanisław Soyka, Beata Bednarz, Kasia Wilk czy Monika Kuszyńska.

Przed dwoma laty udało nam się wydać promocyjną płytę (EP) pt. Głowa do góry. W chwili obecnej pracujemy nad nagraniami do pełnej profesjonalnej płyty z naszymi autorskimi utworami.


Chcielibyśmy, jako zespół, prosić Was o pomoc i wsparcie w realizacji zamierzonego projektu, tak aby utwory w naszym wykonaniu trafiły do jak najszerszego grona odbiorców. Nie chcemy wykonywanej przez nas muzyki zatrzymywać jedynie dla siebie - pragniemy dzielić się nią z innymi.

           thumb_c74c2e9_resize_1920_1080.png

Opis projektu


Aby płyta nie stanowiła dłużej jedynie zamysłu, chcemy ją stworzyć - niejako zmaterializować to, co zamierzone. Projekt będzie ostatecznie zakończony, gdy nasza płyta ujrzy światlo dzienne - w związku z tym potrzebujemy zebrać odpowiednią ilość funduszy, aby podjąć się procesu produkcji i  postprodukcji (mix i mastering, projekt graficzny okładki i jej druk oraz wytłoczenie płyt).

Na płycie znajdzie się kilkanaście autorskich utworów, które w chwili obecnej są już gotowe do nagrania. Wszyscy lubiący żywiołowe, energiczne, bogate w treści piosenki - będą usatysfakcjonowani, trzymając naszą płytę w ręku. Pamiętamy również o tych, którzy lubują się w sentymentalnych, chwytających za serce balladach - które również znajdą swoje miejsce na wypalonym krążku.


Cel projektu

Celem jest wydanie w pełni profesjonalnej, studyjnej płyty. 100% uzyskanej kwoty gwarantuje nam jego osiągnięcie. Realizacja celu będzie obejmowała kilka etapów pracy:


1. Rejestracja materiału audio instrumentów, chóru i wokali w profesjonalnym studio nagrań.


2. Edycja nagranego materiału, której dokonają nasz realizator dźwięku Tomasz Dziadczyk oraz Rafał Czarnacki.


3. Kolejnym etapem będą mix mastering, którymi zajmie się Marcin Szwajcer - uznany reżyser i realizator dźwięku współpracujący m.in. z TGD, Buslavem. 


4. Równocześnie tworzony będzie projekt graficzny okładki oraz nadruku na płytę.


5. Ostatni etap stanowić będzie wytłoczenie gotowych egzemplarzy płyty i przygotowanie ich do sprzedaży.


Gdyby pula pieniędzy, jaką uda nam się zebrać, stanowiła więcej, niż zakładaliśmy na początku - przeznaczona zostanie na promocję wydanej płyty.


O autorze / Zespół

Pomysłodawcami i autorami projektu są liderzy, założyciele i przedstawiciele zespołu Heaven Up - Rafał Czarnacki i ks. Krzysztof Flis. Wszelkie niezbędne informacje można uzyskać na różne sposoby:
1) drogą mailową: [email protected],

2) poprzez stronę internetową zespołu heavenup.pl

3) lub poprzez fanpage zespołu na Facebooku.

        thumb_11545f7_resize_1920_1080.png


Poniżej kilka naszych autorskich utworów:

I propozycje na czas Bożego Narodzenia:


Ryzyko

Niestety - o tym również należy wspomnieć. Jeśli kampania zakończy się sukcesem to natychmiast rozpoczniemy realizację projektu. Mamy na uwadze wszelkie trudności i przeciwności na drodze do wydania płyty, może być to opóźnienie terminu wydania czy inne losowe sytuacje, niezależne od nas. Jednakże o całym procesie twórczym będziemy informować na bieżąco poprzez media społecznościowe.

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę