14 GODZIN DO METY - zapiski z trasy II

Projekt
zakończony
10060
/ 10000 zł
184
wspierających
 

AKTUALNOŚCI

Opóźnienie w realizacji projektu - możliwość zwrotu 3 lis 2021 14:32:13

Szanowni Państwo,

w związku z opóźnieniem w realizacji druku mojej drugiej książki, które wynika z działań podmiotów zewnętrznych - nie jestem w stanie na razie podać nowej daty premiery.

Środki ze zbiórki przekazane dalej zostały w styczniu 2021, ale do dzisiaj nie mam żadnych realnych informacji na temat realizacji projektu przez ten podmiot zewnętrzny. 

Dodatkowo, sytuacja na rynku surowców naturalnych sprawia, że szanse na wyłożenie przeze mnie dodatkowej kasy, żeby zrealizować druk w innym miejscu (zanim obecna sytuacja nie zostanie wyjaśniona) są dla mnie finansowo nierealne.

Sprawa z tym podmiotem przeciąga się i co jakiś czas dostawałam od nich informacje o terminach, które nie były na bieżąco realizowane. 

Nie ukrywam, że jest dla mnie stresujące i podcina mi pszczele skrzydła, ale chce być w porządku w stosunku do moich czytelników. 

Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany zwrotem pieniędzy - proszę o kontakt w wiadomości prywatnej na [email protected] i od ręki zrealizuję przelew z własnej kieszeni ponosząc konsekwencje nieuczciwych działań podmiotu zewnetrznego.

Jeśli jednak dalej jedziecie ze mną na jednym wózku, to dziękuję za wsparcie i cierpliwość. 


Ściskam cieplutko,

Wasza Ciocia.

Opóźnienie w realizacji projektu 15 lut 2021 07:05:45

Dzień dobry Państwu, niestety nie mam dobrych wiadomości. W związku z epidemią covid, z którą borykamy się wszyscy, doszło do opóźnienia w realizacji projektu. Tekst jest w korekcie i redaktor zajmująca się jego weryfikacją spędziła ponad miesiąc w izolacji przez chorobę własną, a potem opiekując się bliskimi. Obecnie czekam na potwierdzenie nowego terminu realnej gotowości książek. Jak tylko dostanę taką informację, to będę kontaktować się ze wszystkimi indywidualnie przez maila. W razie pytań proszę o kontakt mailowy na adres podany w potwierdzeniu wsparcia projektu. Pozostańcie wszyscy zdrowi! Ściskam, Ciocia Bzy

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę