druga płyta Małgoli, No

Projekt
zakończony
5665
/ 5000 zł
48
wspierających
 

AKTUALNOŚCI

Zakończenie zbiórki na drugą płytę Małgoli, No 23 cze 2019 21:07:05

Hej! 

Wiem, wiem, zbiórka na odpalprojekcie zakończyła się dwa tygodnie temu... Ale dopiero teraz się uspokoiłam i dotarło do mnie, że spełni się moje małe marzenie o płytach winylowych! Wszystkiemu winnemu jesteście WY - za co bardzo bardzo bardzo mocno Wam wszystkim dziękuję! 

A teraz do rzeczy, wypada Was bowiem wprowadzić w szczegóły planu "co dalej". 

Warstwa wizualna i projekt muzyczny albumu są gotowe. Przed nami trzystopniowy proces: miks, mastering, a dopiero potem tłoczenie/druk fizycznych kopii. Przewiduję, że całość gotowa będzie w sierpniu, ale na winyle prawdopodobnie będziemy musieli poczekać kilka tygodni dłużej. Na pewno będę na bieżąco informować o każdym zakończonym etapie. Jestem przekonana, że warto będzie czekać, a Wasze paczki będą po brzegi wypełnione Czaszkowymi rarytasami :)

Dla przypomnienia: za każdą wpłatę dostaniecie na maila płytę w formie cyfrowej - i to na pewno dojdzie do Was prędzej niż fizyczne wydanie, w sam dzień premiery. 

Jeżeli ktoś z Was wybrał opcję, gdzie do wyboru macie albo CD albo vinyl, proszę, napiszcie mi w mailu, której wersji sobie życzycie. Część z Was, bardzo mądrze, zaznaczyła to już w komentarzu do wpłaty - dzięki, przeczytałam i odnotowałam wszystkie z nich, więc nie musicie tego robić ponownie :)

Wielu z Was zamówiło zestawy, w których oprócz muzyki są gadżety odzieżowe. Proszę, przeczytajcie opisy poniżej i napiszcie mi w mailu szczegóły dotyczące Waszych zamówień.

KOSZULKI Z SAMOGŁOWEM:

thumb_98a1417_resize_1920_1080.jpg

Występują we właściwie każdym możliwym kolorze: czerwona, biała, pomarańczowa, szara, błękitna, turkusowa, kiwi, zielona albo różowa. Rozmiary: S (61x44cm), M (63x47cm), L (65x50cm), XL (67x54cm), XXL (68x58cm). Do wyboru damskie lub męskie, wszystkie z ekologicznych materiałów, bez szkodliwych substancji. Sama mam dwie z tych koszulek i bez ściemy ręczę, że są milutkie w dotyku i świetnie się je nosi. W mailu do mnie napiszcie proszę jaki rozmiar, kolor i typ wysłać.

KOSZULKI Z JASKINIĄ CHRABIEJ CZASZKI:

thumb_9a80024_resize_1920_1080.jpg

Występują tylko w kolorze białym. Rozmiary tak samo: S (61x44cm), M (63x47cm), L (65x50cm), XL (67x54cm), XXL (68x58cm). Jeżeli zamówiłeś/aś opcję z tą koszulką, daj mi znać, jaki chcesz rozmiar oraz czy damską, czy męską.

TORBY:

thumb_e0e4550_resize_1920_1080.jpg

Do wyboru albo czarna albo biała. Przemyślcie wybór i dajcie mi proszę odpowiedź w mailu, jaką sobie życzycie.


Kilkoro z Was zostało też oficjalnie Chrabimi Czaszkami i w nagrodę będę przygotowywać dla Was rysunkowe plakaty i prywatne koncerty/spotkania. Proszę, przemyślcie, co Wam narysować, a także kiedy i jak się spotykamy! Chętnie już teraz zabiorę się do pracy... :)


Nie do końca wiem, jak ten newsletter działa, więc w razie jakichkolwiek komplikacji mam Wasze dane kontaktowe i nie zawaham się ich użyć!


Jeszcze raz chciałabym Wam serdecznie podziękować za wpłaty i wsparcie! Sama się totalnie nie doczekam kiedy w końcu będę mogła podzielić się z Wami wszystkimi i muzyką, i gadżetami. Tak najbardziej to zazdroszczę tym z Was, którzy wejdą w posiadanie pocztówek dźwiękowych i 3D (a szczególnie jeśli będziecie mieć okazje wysłać je z jakichś słonecznych wakacji!!!) :) Mam nadzieję, że dotychczasowe piosenki Wam się podobały i postaram się niedługo wypuścić do sieci kolejną.  


Czekam na Wasze odpowiedzi moi drodzy szaleńcy. Do usłyszenia i do roboty!

Ciągle piździ 5 cze 2019 22:08:31

Hej moi kochani! Zacznę od ogromnych podziękowań dla wszystkich wspierających w ostatnich dniach - przy kilku zaledwie dniach do zakończenia zbiórki zostało już tylko 4% do uzbierania (dokładnie 235zł), więc coś czuję, że nam się uda 2764.png<3 1f642.png:)))))) Mimo, że w Polsce nie p i ź d z i, u mnie jednak trochę tak. Ale mam nadzieję, że choć troszkę Was os/ch/łodzi ta piosenka. "Ciągle piździ" na razie dostępne do sluchania przez youtube, ale możecie zamówić limitowanej edycji POCZTÓWKĘ DŹWIĘKOWĄ przez odpalprojekt (i wkrótce przez bandcamp też). Pocztówka w zestawie z uroczą pocztówką w wersji 2D i 3D 2764.png<3 Pamiętajcie, że do każdej jednej wpłaty i tak dostaniecie cały album Jaskinia Chrabiej Czaszki w wersji cyfrowej. Kocham Was.


12 dni do końca 29 maj 2019 20:21:26

Wracam po krótkiej przerwie na rekonwalescencję (taką jakby). Niedługo przyfrunie do Was nowy singielek z nadchodzącej Czaszki, w ramach podziękowania za dotychczasowe wsparcie. 77%!!! W międzyczasie chciałabym Was zachęcić do dalszych wpłat - zostało tylko kilkanaście dni, z zestawów kończy się set Chrabiej Czaszki (1) oraz Szaleniec (4). Jakby codziennie 10 osób wpłaciło po 10 zł to uzbieramy! Poza tym wypróbowałam koszulki i torby i badge i świetnie się je nosi. A poniżej gram na moim ukochanym rozstrojonym instrumencie pianistyczną wersję Jaskini Chrabiej Czaszki. 


Podsumowanie pierwszego tygodnia 17 maj 2019 08:30:03

Hej Czaszkowcy! Jest pięknie - to mało powiedziane. Po tygodniu uzbieraliśmy razem aż 58% !!!! Dziękuję z całego serca! Z taka informacją to faktycznie można zrobić sobie świętujący weekend :) 

Żeby nie spocząć na laurach kompletnie, spróbujmy do końca tygodnia dobić te 2% do szescdziesieciu :) 

Nie za dobra jestem z matmy, ale tak mniej więcej kalkuluje, ze jakby 200 osób wpłaciło po dyszce, to mamy kompletna kwotę na tłoczenie winyli na przykład :) to co, damy rade? 

Tak wyglada bilans zestawów nagrodowych - zostało:

-11/15 CD setów (dotychczasowa małgolowa dyskografia w śmiesznej cenie)

-17/20 drabin (tym razem do wchodzenia w górę)

-9/10 Samogłowów (kto pomoże? Czują się trochę samotne)

-9/10 winyl setów

-*TYLKO* 7/10 szaleńców 

-*TYLKO* 7/10 superbogaczy 

-***TYLKO*** 2/5 Chrabich Czaszek!

Nikt nie ruszył jeszcze mojego szczerze ulubionego, wakacyjnego setu, ale coś czuję, że jego czas jeszcze nadejdzie :) 

Nadal nie mogę uwierzyć w Waszą mobilizację, wsparcie i hojność. Dziękuję Wam bardzo i życzę pięknego weekendu!

Dzień trzeci czyli dalszy ciąg niespodzianek i Papieży. 13 maj 2019 08:26:19

thumb_188122e_resize_1920_1080.jpegJesteście wszyscy tak bardzo niesamowici! Moją misją na dziś miało być „dobijemy do 2000”, otwieram OdpalProjekt, a tu już na luzie dwójka z przodu... Dziękuję Wam z całego serca! Chyba muszę otworzyć galerię (gallagherię?) sław, bo wczoraj dostałam wsparcie od kolejnego Papieża - papieza britu tym razem, Noela G. :0 dziękuję!!!!!!!!! Na dzisiaj tylko zdjęcie jeszcze jednego elementu merchu, ale szykuję kolejne niespodzianki.


Dzień drugi. Papież i Samogłowy. 12 maj 2019 12:46:57

Dzień dobry. Po wczorajszym dniu nadal jestem w szoku. Zbiórka przekroczyła 1/5 kwoty (29%), a wśród wspierających jest sam papież Benedykt! :0 Dziękuję Wam wszystkim bardzo!!! Każda złotówka przybliża nas do czaszkowych winyli ❤

Być może zastanawiacie się, jak wyglądają koszulki z Samogłowem. Otóż załączam zdjęcia, które zrobiła moja Mama. Są śliczne :) Jeśli zamawiacie któryś z ubraniowych zestawów, proszę dopiszcie jaki rozmiar, kolor (bluzki z Samogłowem mogą być jakiego koloru chcecie!) oraz czy chcecie damską czy męską. 

thumb_9808757_resize_1920_1080.jpgthumb_69f48d5_resize_1920_1080.jpg

Dzień Pierwszy 11 maj 2019 11:11:42

Drodzy Czaszkowicze! Jestem cholernie wzruszona i bardzo szczęśliwa, bo pierwszy dzień akcji przyniósł 8 WPŁAT, łącznie 800 ZŁOTYCH czyli 16% kwoty. !!!! Jak ruszałam z tym projektem, moim największym strachem było nie tylko to, że nie uzbieram kwoty, ale to, że publicznie okaże się, że nikt mnie nie lubi i nikt mnie nie wspiera. A tu taka niespodzianka! Bardzo Wam dziękuję, jesteście najlepsi <3 Nie szczypcie się i chwalcie się, że wspieracie tę akcję, każde udostępnienie może przekonać inne osoby do włączenia się. Keep it coming <3 

Dla wahających się, załączam zdjęcia toreb z Chrabią Czaszką :)
thumb_09b5ee8_resize_1920_1080.jpgthumb_1940219_resize_1920_1080.jpg

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę