VntApp

Projekt
zakończony
50
/ 15000 zł
1
wspierających
 

Cześć, z tej strony 3 studentów: Kuba, Michał, Stanisław.

Jesteśmy tu żeby zebrać środki na aplikację z którą chcemy wystartować. VntApp to aplikacja społeczna łącząca osoby planujące podobne aktywności.

thumb_edeb9a4_resize_1920_1080.png


Dlaczego chcemy stworzyć coś takiego?

Uważamy że brakuje takiego produktu na rynku aplikacji. Pomysł na aplikacje powstał właśnie na bazie naszych doświadczeń. Kiedyś zapytaliśmy się: co zrobić żeby ułatwić spotkania z ludźmi ? Ten Pomysł okazał się najlepszą odpowiedzią na to pytanie . Zdarzyło się nam chcieć odwiedzić jakieś konkretne miejsce ( Arena Paintball czy Escape Room),ale z powodu braku odpowiedniej ilości ludzi pomysł trzeba było odłożyć. Właśnie ten problem rozwiązuje VntApp. W dowolnym momencie otwierasz aplikację i szukasz ludzi którzy też chcieliby spróbować coś podobnego.


Dlaczego warto Nas wesprzeć?

To Proste. Dzięki Twojemu wsparciu będziesz mógł/mogła cieszyć się naszą aplikacją za darmo! . Ponadto otrzymasz nagrody (!!!) opisane po prawej.


Podsumowując: Co daje mi VntApp

Oferuję towarzystwo do wybranych aktywności.

Daje możliwość zrobienia czegoś Nowego! Gdy potrzebujesz do tego więcej ludzi lub chciałbyś poznać nowych.

Umożliwia spędzenie wolnego czasu przed jakimś wydarzeniem(np koncertem)


!! Planowany czas premiery aplikacji: Maj 2021 !!

Instagram: VntApp
Jak to ma działać?


  • Po pobraniu logujesz się z Facebookiem

/To nie wymaga tłumaczenia/


  • Przeglądasz dostępne wydarzenia w okolicy / wybranym miejscu.

Zaczynamy! Masz teraz możliwość przeglądania setek wydarzeń w miejscu gdzie aktualnie jesteś lub gdzie planujesz być w najbliższym czasie( jeśli za tydzień będziesz w Warszawie to możesz od razu sprawdzić co się wtedy dzieje)

/miejsce na mockup/

Po swaip-ie w prawo dołączysz do wydarzenia i zostaniesz połączony z resztą ekipy. Resztę zostawiamy Wam. Bawcie się dobrze!


  • Tworzysz wydarzenie

Masz pomysł na własne wydarzenie? Ta sekcja dla Ciebie. Wybierz

  1.     Liczbę uczestników

  2.     Miejsce i Datę

  3.     Kategorię


!!! Jako twórca dostajesz dodatkowe punkty do swojego konta na VntApp !!!


Nie wspomnieliśmy jeszcze o punktach?

Zbierasz je podczas dołączania i tworzenia wydarzeń. Możesz je wymienić na konto Premium lub gadżety od nas. Premium

Wersja w której nie doświadczysz reklam a twoje wydarzenia będą wyżej pozycjonowane.

Dodatkowo nie dotyczą Cię żadne limity co do limitu osób w wydarzeniu czy lokalizacji.

Opcja jest głównie skierowana do Organizatorów większych eventów ale każdy użytkownik może cieszyć się z jej posiadania
O zbiórce


Lista celów, czyli etapów

  1. podstawowa wersja aplikacji - zawiera wszystkie niezbędne funkcje

  2. wersja Premium - tutaj będziesz mógł wydać swoje punkty zebrane podczas zbiórki i pozbyc sie reklam ze swojego ekranu.

  3. stały rozwój - późniejszy etap życia aplikacji. Zdajemy sobie sprawę że aplikacja nie będzie idealna i będzie wymagała ulepszeń. Równolegle do tego będziemy poszerzać horyzont możliwości, dodając nowe funkcje.


Cel i co udało się zrobić: Progress i Finansowanie:

Środki zebrane na odpalprojekt przeznaczymy na pokrycie kosztów wyprodukowania aplikacji przez zespół informatyków. Jesteśmy już po rozmowach wstępnych i przedstawieniu formalnej listy poszczególnych funkcjonalności. Dlaczego Crowdfunding?

Zdecydowaliśmy się na formę crowdfundingu, aby sprawdzić społeczny potencjał idei przed zainwestowaniem środków w produkcję. To nam pozwoli dostosować funkcje do rynku przed, a nie po uzyskaniu działającego produktu.

Ekipa 

Jak już wspomniałem nazywam się Kuba i ze mną na pokładzie znajdują się Michał i Stanisław. Znamy się już jakiś czas i uznaliśmy że teraz to najlepszy okres żeby stworzyć coś swojego co jednocześnie ułatwi życie innym ludziom.


Michał to nasz specjalista od marketingu. To on prowadzi nasze konto na Instagramie i zarządza kampanią marketingową całego projektu. Najbardziej barwna persona naszego zespołu. Po kilku miesiącach współpracy wciąż zdarza mu się nie zabrać laptopa na grupowe spotkania. Mimo to właśnie dzięki niemu rozwija się konto VntApp na Instagramie i to on zawsze dba żeby nasz projekt miał szczyptę życia w sobie .

                                                        thumb_2233bda_resize_1920_1080.jpgStanisław to nasz wewnętrzny głos rozsądku i specjalista od analizy danych. Zajmuje się również kontaktem z informatykami (który jest niezbędny przy tworzeniu aplikacji). A kiedy ma jeszcze trochę czasu to prowadzi finanse Projektu.

thumb_a7b22b6_resize_1920_1080.jpgI na końcu jeszcze Kuba. Jest z nami bo w trzech to fajniej niż w dwóch. Niektórzy mogliby powiedzieć  Główny silnik napędowy naszego projektu. 

Dopilnowuje żeby każdy dobry pomysł mógł wejść w życie. Zawsze przypomina o deadlinach i informuje o postępach. Jest mostem łączącym nasze pomysły z światem rzeczywistym. \

thumb_d1f6679_resize_1920_1080.jpg

Zawsze w każdym projekcie musi być pan maruda niszczyciel dobrej zabawy
                                                                     ~Nasz specjalista od Marketingu

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o nas, piszcie śmiało : 

[email protected]

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę