The Sound Pack - wydaje pierwszy album CD

Projekt
zakończony
7680
/ 10000 zł
45
wspierających
 


thumb_ae828bd_resize_1920_1080.jpg

Witajcie!!! 

Nazywamy się "The Sound Pack", (Joanna winiarska, Katarzyna Mirowska, Małgorzata Biniek i Marcin Wawrzynowicz). Jesteśmy muzykami, wokalistami, których trzy lata temu połączyła wspólna idea stworzenia jazzowego zespołu wokalnego. Naszym zamysłem było to, aby przywrócić w Polsce tradycje zespołowego wykonawstwa wokalnego muzyki jazzowej. Przez te trzy lata zagraliśmy wiele koncertów, co było naszym głównym celem. Gościliśmy zarówno na mniejszych kameralnych scenach jak i na scenach festiwalowych. Mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znakomitymi muzykami. Koncertowaliśmy m.in. na festiwalu "Green Town Of Jazz", RCK PRO Jazz Festiwal", "Jazz! Open Mind", "Podkarpackiej Jesieni Jazzowej" czy "Świętokrzyskiej Wiośnie Jazzowej". Koncerty przyjmowane były, ku naszej wielkiej radości, zawsze z wielkim entuzjazmem. Właśnie reakcje słuchaczy i ich opinie skłoniły nas do tego, by dzielić się muzyką już nie tylko na koncertach ale także na krążku CD. 

Zachęcamy Was do wsparcia nagrań naszego pierwszego albumu - The Sound Pack "On Air"


Zapraszamy na nasz fanpage facebook


Płyta.

thumb_6b7c935_resize_1920_1080.jpg

Album The Sound Pack "On Air" będzie wydawnictwem międzynarodowym. Chcemy aby dostępny był nie tylko w tzw. dobrych sklepach muzycznych w kraju ale także strumieniowo na internetowych portalach z muzyką. Na płycie znajdzie się 10 standardów jazzowych wykonanych w dwunastoosobowym składzie i zaaranżowanych przez dwie wybitne postaci. Jedną z nich jest prof. Aleksander Mazur. Ten wielki polski jazzman, instrumentalista i aranżer doceniony w Europie i USA, udostępnił specjalnie dla nas własne opracowania utworów jazzowych na zespół wokalny, które powstawały na przestrzeni wielu lat jego kariery. Wierzcie nam, te aranżacje to prawdziwe perełki!!! Drugą postacią jest młodego pokolenia aranżer i puzonista Łukasz Rakalski, który znakomicie powiązał oryginalnie napisane przez prof. Mazura partie wokalne z nowoczesnym i świeżym podejściem do rytmu, harmonii i orkiestracji. Połączenie pracy tych dwóch osób dało znakomity efekt... Muzycy i osoby zaangażowane w projekt.

W pracy nad albumem zaangażowanych jest wiele osób. Naszemu kwartetowi wokalnemu towarzyszyć będą wspaniali muzycy; Bogusław Kaczmar (fortepian), Gabriel Niedziela (gitara), Michał Kapczuk (kontrabas), Przemysław Jarosz (Perkusja), Bartosz Łęczycki (harmonijka ustna) oraz sekcja dęta; Dominik Mietła (trąbka), Marcin Kaletka (saksofon), Łukasz Rakalski (puzon). Fotografiami i oprawą graficzną zajmują się Wiktoria Wiśniewska-Kaleta oraz Aneta Kłusek, a za realizację nagrań odpowiedzialni będą Ignacy Gruszecki i Maciej Prokopowicz. Wydawcą krążka jest firma "SJ Records" Piotra Schmidta. Praca nad całością przedsięwzięcia przebiegać będzie etapami od marca do sierpnia w taki sposób by premiera płyty odbyła się w październiku 2019. Materiał muzyczny rejestrujemy w "Monochrom Studio" w dniach 26-28 marca oraz 6-7 Kwietnia. Prace nad oprawą graficzną krążka i materiałami promocyjnymi już trwają...Budżet nagrania i wydania płyty.

Koszt całości przedsięwzięcia to około 30.000 zł. Obejmuje on; opłacenie muzyków, wynajęcie studia, opłacenie realizatorów nagrań, mix i mastering materiału audio, sesję fotograficzną, oprawę graficzną krążka, tłoczenie płyt, opłaty wydawnicze i promocję. 2/3 tej kwoty udało nam się już pozyskać...!!! Prosimy Was o te, tylko i aż 10.000 zł...


Co oferujemy w zamian...?

Wierzymy, że Wasze wsparcie pozwoli zrealizować nasze przedsięwzięcie i dlatego w zamian za hojność oferujemy darczyńcom nagrody... Będą to m.in. płyty z autografamipakiet płyt z dedykacjamiindywidualne podziękowania czy umieszczenie imienia/nazwiska darczyńcy na płycie. Ponad to, umieszczenie logotypu firmy na okładce CD oraz materiałach promocyjnych czy w końcu prywatny koncert w każdym miejscu w Polsce. Z entuzjazmem liczymy na Wasze wsparcie...!!! Keep Swinging...!!!

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę