Wydanie pierwszego albumu The Ears

Projekt
zakończony
9230
/ 9000 zł
100
wspierających
 

Cześć, jesteśmy The Ears. Możemy długo opowiadać o nas i o naszej muzyce, ale na początek po prostu jej posłuchaj.Kim jesteśmy?


The Ears tworzą Marta Uszko (wokal), Tomasz Licak (saksofon), Maciej Wróbel (perkusja) i Michał Starkiewicz (gitara). Zespół powstał w 2016 roku, gdy nasza czwórka postanowiła połączyć siły i na nowo zinterpretować oraz zaaranżować utwory Agnieszki Osieckiej. Do tamtej pory znaliśmy się z różnych muzycznych przedsięwzięć, ale dopiero wspólne granie uświadomiło nam, jak wielka jest między nami nić porozumienia.

Nasze pomysły na próbach znakomicie się uzupełniały. Poczuliśmy, że to jest coś, czym warto podzielić się z publicznością. Zaczęliśmy grać koncerty, a z każdym występem docierało do nas, że nasza muzyka trafi do serc odbiorców.

Zrozumieliśmy też, że warto pójść krok dalej. Stworzyć autorskie utwory i wydać minialbum. To było nasze marzenie, które z czasem nabrało realnych kształtów.


To nasz fanpage - bądź naszym gościem :)Co dotychczas zrobiliśmy?


Pod koniec 2017 roku zaczęliśmy prace nad naszym albumem, na który teksty napisali Kaja Cykalewicz i Maciej Litkowski. Już na pierwszych próbach poczuliśmy, że mamy świetny materiał, wart profesjonalnego nagrania. Od początku wspiera nas Miłosz Wośko, producent muzyczny, który ma w dorobku współpracę m.in. z Melą Koteluk, Marylą Rodowicz czy Andrzejem Smolikiem. Przypadkiem trafił na nasz pierwszy koncert w 2016 roku, a nasza muzyka tak go zainteresowała, że od tamtej pory jest razem z nami.

Mając świetne teksty, mnóstwo pomysłów oraz producenta, rozpoczęliśmy starania o nagranie płyty. Ogromnym wsparcie okazało się dla nas Stypendium Twórcze, jakie otrzymaliśmy z Miasta Szczecin. Dzięki temu mogliśmy zarejestrować materiał w RecPublica Studios w Lubrzy, a także zrealizować i opłacić miks, mastering oraz produkcję.


thumb_75b5d2f_resize_1920_1080.GIF


Cel projektu


Nagranie i opracowanie materiału to dopiero pierwszy etap pracy nad płytą. Zanim trafi do Ciebie, przed nią jeszcze długa droga. Tłoczenie, okładka, promocja oraz dystrybucja - to wszystko kosztuje. Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie. Możesz stać się współtwórcą naszego pierwszego albumu i pomóc zrealizować nasze marzenie.


Potrzebujemy 9 tysięcy złotych. Taka kwota pozwoli nam wytłoczyć płytę, stworzyć okładkę, promować album, zapewnić szeroką dystrybucję oraz umieścić nasze utwory w największych serwisach streamingowych.


Jeżeli uda się nam zebrać 150% zakładanej kwoty, to przeznaczymy te środki na stworzenie teledysku promującego nasz pierwszy album.


Kto nas wspiera?Olga Szomańska aktorka z serialu "M jak miłość" i finalista szóstej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"


Michał Janicki znany i lubiany aktor Teatru Polskiego i Kameralnego w Szczecinie.


Chorzy szczeciński zespół, którego liderem jest Olek Różanek


Olga Adamska Aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie.


Jarosław Jaros polski artysta estradowy, aktor kabaretowy, autor tekstów i piosenek.


Filip Cembala aktor scen musicalowych i dramatycznych. Na co dzień aktor Teatru Polskiego w Szczecinie.Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę