Strojnowy kręci teledysk na premierę nowej płyty!

Projekt
zakończony
6755
/ 12000 zł
45
wspierających
 

Kim jesteśmy?

Nazywamy się zespół STROJNOWY. Nakładem wytwórni KARROT KOMMANDO 9 listopada 2018 r. ukaże się nasz pierwszy album "WOLNOŚĆ SERC".

Liderem zespołu jest Piotr Strojnowski,  współzałożyciel i pierwszy lider legendarnego zespołu Daab.

thumb_466e7c3_resize_1920_1080.JPG


Muzyczna bezpretensjonalność oraz teksty Piotra wypełniają niszę w liryce polskiej muzyki, w której tak niewiele słyszy się komentarzy do czasów współczesnych. Śpiewa również o miłości w sposób bardziej wyrafinowany niż standardowy poziom polskiej piosenki.

Piotr Strojnowski to ważna postać polskiej sceny reggae. Jest autorem tekstów i kompozytorem takich przebojów jak "W moim ogrodzie", "Fala ludzkich serc", "Słowo ciałem się stało", "Serce jak ogień", "Fryzjer na plaży".


Pozostałymi członkami zespołu są:

Grzegorz Rytka - saksofony

Michał Marecki - instrumenty klawiszowe

Paweł Mazurczak - bass

Jacek Orłow - perkusja

Piotr Hrycyk - instrumenty perkusyjne

Krzysztof Nowicki - gitary

Łukasz Hodor - puzon

Mariusz Dziurawiec - soundmaster

Posłuchajcie naszej muzykiZachęcamy do odwiedzenia Facebook'a STROJNOWY

Nadchodząca płyta jest powrotem Piotra na scenę po 30 latach przerwy. Wspierając nasz projekt stajesz się częścią tego wielkiego wydarzenia!

thumb_c102fb1_resize_1920_1080.JPG


Cel zbiórki

Projekt ma na celu zebranie środków na produkcję klipu do singla "Wolność Serc" promującego nadchodzący album o tym samym tytule. Za zebrane pieniądze nakręcimy i wyprodukujemy teledysk z jednym z topowych reżyserów w branży, którego nazwisko podamy wkrótce. Każdy ze wspierających projekt stanie się jego mecenasem i pojawi się na liście osób wspierających w opisie teledysku!

"Bo miłość najważniejsza jest..."

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę