Strefa Chwały Festiwal

Projekt
zakończony
1290
/ 36000 zł
14
wspierających
 

Plac Papieski w Starym Sączu, a na nim 5 różnorodnych namiotów, blisko 1000 uczestników z kilku krajów, 6 dni wyjątkowego spotkania - tak zapowiada się tegoroczna edycja Strefa Chwały Festiwal - rekolekcji Ludzi Nowej Kultury.

IDEA

Strefa Chwały Festiwal to jedyne w swoim rodzaju rekolekcje Ludzi Nowej Kultury.  Stanowią wyjątkową platformę spotkania tych, którzy chcą budować w oparciu o Ewangelię całe swoje życie. Każdego roku gromadzą artystów, muzyków, plastyków, sportowców, dziennikarzy, polityków, działaczy społecznych, liderów wspólnot i animatorów, a także ludzi biznesu. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla fakt, iż obecni są dorośli oraz młodzież i dzieci, albowiem uczestnicy przyjeżdżają całymi rodzinami, co gwarantuje ciepłą, rodzinną atmosferę podczas trwania naszego wydarzenia.


thumb_77a30b0_resize_1920_1080.jpg


Strefa Chwały to 6 intensywnych dni wypełnionych konferencjami, rekolekcyjnymi naukami, codzienną Eucharystią w pięknej oprawie muzycznej czterogłosowego chóru i orkiestry oraz cowieczornymi nabożeństwami, muzycznym uwielbieniem prowadzonym przez czołowych polskich muzyków Chrześcijan, spotkaniami z niezwykłymi gośćmi, rodzinnymi grami czy dyskusjami w MuzaCafe. To także czas wytchnienia na łonie natury, gdyż namioty Strefy usytuowany jest  na Placu Papieskim w Starym Sączu. Wśród naszych uczestników będą m.in. bp. Andrzej Jeż, abp. Grzegorz Ryś, Marcin Jakimowicz, Antoni Tompolski, Sławomir Szmal, Monika i Marcin Gomułkowie, Stasia Iżyk, o. Jacek Dubel, ks. Jacek Herma, Andrzej Sobczyk, Albo i Nie, New Life'm, Play and Pray, Lidia Pospieszalska, o. Andrzej Bujnowski OP.


thumb_f0ab777_resize_1920_1080.jpg

DLA KOGO?

Każdy kto stara się budować swoje życie w oparciu o wartości chrześcijańskie, niezależnie od wieku, znajdzie dla siebie miejsce na Strefa Chwały Festiwal. Poza programem ukierunkowanym na dorosłych mamy specjalne ścieżki programowe dla młodzieży Strefa Chwały YOUNG i dla dzieci Strefa Chwały KIDS

Strefa Chwały YOUNG, dla młodzieży 13-17 lat, to przede wszystkim zabawy integracyjne, warsztaty artystyczne, zajęcie ogólnorozwojowe oraz wycieczki, gry i zabawy terenowe, a także nauczania i spotkania w małej grupie. 

Strefa Chwały KIDS to przestrzeń gdzie zapewniamy opiekę dzieciom w 3 grupach wiekowych:  3-5, 6-9, 10-12 lat. Nad każdą grupą czuwa opiekun wraz z wolontariuszem. Dzięki takiej przynależności dzieci uczą się współdziałania, nawiązywania relacji z innymi oraz odpowiedzialności za siebie nawzajem. 

thumb_aef7784_resize_1920_1080.jpg

thumb_fdb20d5_resize_1920_1080.jpg


FINANSOWANIE, CZYLI JAK MOŻECIE NAM POMÓC.

Z roku na rok Strefa Chwały Festiwal się rozrasta. Przybywa uczestników, co nas niezmiernie cieszy i mobilizuje do rozbudowy infrastruktury naszego wydarzenia. Postawimy aż 5 namiotów, jeden duży centralny, a także namiot młodzieży, namiot dzieci, namiot Muza Cafe - kawiarenka, namiot dla rodziców z najmniejszymi pociechami.

W tym roku, po raz pierwszy, będzie pole namiotowe, które wymaga specjalnej infrastruktury - kontenerów sanitarnych, toalet, wody, prądu i odpowiedniego zabezpieczenia terenu, gdzie będą namioty oraz przyczepy campingowe.

Nie ma naszego wydarzenia bez wolontariuszy! Pragniemy każdego z nich nakarmić, napoić, zagwarantować nocleg i wyposażyć w pakiet uczestnika. 

Nasze wydarzenie to także zaawansowana technika estradowa: światło, dźwięk, scenografia multimedialna, dodatkowo też pragniemy zrobić streaming live w internecie na 4 kamery, aby jak najwięcej osób, niezależnie w której części świata się znajdują, zobaczyło to co się dzieje podczas Strefa Chwały Festiwal. Wiemy, iż takie jest pragnienie tych, którzy nie mogą uczestniczyć. 

thumb_e104c25_resize_1920_1080.jpg


WIĘCEJ INFO O STREFA CHWAŁY FESTIWAL

Zapraszamy na naszą stronę www.strefachwalyfestiwal.pl oraz do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych. Ty także możesz współtworzyć Strefa Chwały Festiwal - społeczność Ludzi Nowej Kultury.

facebook :: instagram :: youtube :: twitter 

thumb_1237dff_resize_1920_1080.jpg

DZIĘKUJEMY ZA TWOJE ZAANGAŻOWANIE!


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę