W 365 dni do lepszego śpiewania

Projekt
zakończony
310
/ 3950 zł
3
wspierających
 

"W 365 DNI DO LEPSZEGO ŚPIEWANIA"


Hej, jestem ELISE!

thumb_0402a94_resize_1920_1080.jpg

Ani się nie obejrzałam a odkąd śpiewam minęło niemalże 12 lat :) 

Jestem wokalistką i kompozytorką, tworzę projekty w różnych stylach. Jestem finalistką programu "Bitwa na Głosy" i "Gwiazdy Rocka". Śpiewałam rock, blues, funky i piękne ballady. 5 lat temu postanowiłam jednak stworzyć swój projekt pop/dance. Co się okazało ku mojemu zdziwieniu śpiewanie muzyki tanecznej jest bardzo trudne. Później zauważyłam, że wielu wokalistów ma z tym problem. A gdyby tak móc sprawić, że będziemy zachwycać w każdym gatunku? Niemożliwe? Owszem, możliwe. Wszystko jest w naszych głowach... I GŁOSACH! 


thumb_c22574a_resize_1920_1080.jpgthumb_b2173e8_resize_1920_1080.jpgthumb_5a0a048_resize_1920_1080.jpgthumb_181724c_resize_1920_1080.jpg


Zachęcam Cię do posłuchania tego, co robię obecnie.

Więcej o mnie:

Facebook

Instagram

YouTube"W 365 dni do lepszego śpiewania" to kurs audio dla wokalistów o każdym poziomie zaawansowania. Dzięki temu zyskasz przełamujące rutynę rozśpiewki na KAŻDY DZIEŃ ROKU. Dostępne tylko dla Ciebie w dowolnym miejscu
i czasie. Możesz
się rozśpiewywać susząc włosy, jadąc w samochodzie, robiąc domowe porządki lub gdziekolwiek tylko się odważysz. Dodatkowe ćwiczenia uczące nas codziennie czegoś nowego niosą za sobą to, co najwspanialsze czyli MOTYWACJĘPROGRES! Samo się nie zrobi! Rutyna jednak nie pomaga w rozwoju. Dlatego chcę ją przełamać, abyśmy wszyscy mogli na tym skorzystać.


Plan jest taki, aby zrobić to w 12 częściach - jak miesiące. Z tym, że w pierwszych 11 częściach będziemy mieli po 30 ćwiczeń. Na ostatniej planujemy tych ćwiczeń 35. Każda paczka z ćwiczeniami będzie z nazwą lub numeracją miesiąca tak, aby było łatwo to odróżnić. 


W planach są ćwiczenia odpowiednie zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze śpiewem, jak
i dla średniozaawansowanych i zaawansowanych. Kurs audio będzie można kupić w całości lub w poszczególnych częściach. Będzie on dostępny TYLKO I WYŁĄCZNIE w formie internetowej. Pobieracie audio, zgrywacie na ulubione nośniki i ćwiczycie. Do każdej części kursu będą dostępne również opisy ćwiczeń w formacie PDF.
 


Ćwiczenia będą rozwijać wiele aspektów wokalnych - od panowania nad dźwiękiem po płynne zmiany rejestrów
i obiegniki. Nie zabraknie ćwiczeń opartych o pentatonikę, jak również inspirowanych światowymi zaśpiewami ze znanych i lubianych przebojów. Co więcej! Jest pomysł, aby kilka ćwiczeń pojawiło się w oparciu o ćwiczenia dla instrumentów dętych. Dlaczego? Otóż skoki te są bardzo nienaturalne dla naszych głosów. Warto więc sięgnąć i po coś, co będzie początkowo sprawiało problem. Po co? Żeby później umiejętności były WIĘKSZE
a satysfakcja GIGANTYCZNA!


Wychodzę z inicjatywą wyprodukowania takich ćwiczeń, ponieważ każdy z nas, wokalistów chciałoby się rozwijać,
a w którymś momencie przestaje bo ćwiczy ciągle to samo i w ten sam sposób. Warto mieć ćwiczenia, które będą różnorodne i tym samym dadzą nam większą swobodę w wyborze. Gdy już przerobisz wszystkie pomyśl sobie jaką wielką będziesz miał satysfakcję. Brak zjawiska rutyny pozwoli Ci dać nowe szanse na Twój rozwój!
 


CEL I:

GDYBY wyprodukowanie każdego ćwiczenia kosztowało 50 zł koszt produkcji całości wyniósłby 18 250 zł. 

GDYBY koszt wyprodukowania każdego ćwiczenia był równy 25 zł koszt wyprodukowania całości wyniósłby 9 125 zł. 

ALE... Jeśli jednak mamy tak dużą ilość ćwiczeń do wyprodukowania co by się stało gdyby każde ćwiczenie kosztowało nas 10 zł? Koszt całości wyniósłby 3 650 zł. I tyle właśnie wyniesie. Mamy więc zamkniętą kwestię produkcji audio. Pozostaje opcja stworzenia grafiki na każdą z 12 części - wstępnie wiemy, że jedna sztuka to 25 zł. Co daje nam w sumie 300 zł.

Podsumowując: Na pomyślną realizację całego projektu potrzebujemy 3950 zł. To nasz pierwszy cel. 


CEL II:

Jeśli uzbieramy łącznie 4100 zł do kursu powstanie krótkie promo-video w języku polskim.


CEL III:

Jeśli uda się uzbierać łącznie 5925 zł (czyli po dodatkowe 5 zł na ćwiczenie) wyprodukujemy kurs również w języku angielskim. 


CEL IV:

Jeśli natomiast uda nam się uzbierać łącznie 6075 zł do kursu zostanie nakręcone krótkie promo-video w języku angielskim.


Rozwijaj się razem ze mną, bądź inspiracją dla siebie i wszystkich wkoło. 

ELISE

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę