Z Lasu - lodówka na kółkach dla nietypowego sklepiku

Projekt
zakończony
0
/ 25000 zł
0
wspierających
 

Cześć Wszystkim!

Tu Agata i Mateusz

Od zeszłego roku prowadzimy malutki sklepik "Z LASU" z żywnością nieskażoną chemią, antybiotykami i hormonami. I nie jest to kolejny punkt z asortymentem wyłącznie wegetariańskim. Znajdziecie u nas również najzdrowszy typ mięsa - dziczyzna! 

Dlaczego się nią zainteresowaliśmy? 

Otóż oboje, od wielu lat bacznie zwracamy uwagę na to co jemy. Niestety, produkty zarówno mięsne, jak i wege coraz częściej skażone są "polepszaczami" rożnej maści. Frustracja i zmęczenie ciągłymi lekturami etykiet oraz raportów różnych instytucji kontrolnych na temat w jakich warunkach "powstaje" mięso marketowe, sięgnęły zenitu. Postanowiliśmy o uruchomieniu sklepiku, w którym każdy mógłby zaopatrzyć się w zdrowe i naturalne mięso, potrawy oraz wyroby wędliniarskie.

Nie bez znaczenia dla nas jest fakt, że zwierzęta hodowlane od urodzenia naznaczone są piętnem śmierci w rzeźni, uprzednio dorastając do tego momentu w jakichś boksach i karmione wątpliwej jakości paszami. Do tego jeszcze stresy transportu... Mięso tak pozyskane nie możne działać korzystnie na nasze zdrowie! 

Zwierzyna dzika żywi się czym chce, chodzi gdzie chce... A moment jej legalnego (!) uśmiercenia jest zazwyczaj dla niej niezauważalny. Wiele osobników też dożywa naturalnej śmierci. Gdy się nad tym głęboko zastanowić, to nie ma bardziej uczciwego sposobu na pozyskanie mięsa przez człowieka. Skoro jemy mięso to winniśmy wiedzieć skąd się wzięło na naszych talerzach!   

W polskiej tradycji dziczyzna wiodła prym na stołach. Kiedyś doceniano jej walory smakowe, a obecnie warto zwrócić również uwagę na czynniki prozdrowotne. Na licznych stronach www szczegółowych informacji jest moc. 

Aby móc rozwinąć naszą działalność i dotrzeć do szerszego grona odbiorców musimy stać się bardziej mobilni. Dlatego zwracamy się do Was, drodzy donatorzy o wsparcie naszej misji - nie boimy się użyć takiego słowa - i przekazanie na nasz cel jakiejś skromnej sumki umożliwiającej zakup dostawczego samochodu z chłodnią. 


Co zyskamy dzięki takiej lodóweczce na kółkach? 

Dotrzemy do okolicznych miasteczek i zaopatrzymy chętne do współpracy, inne małe sklepiki, takie jak nasze. Dzięki temu większa grupa ludzi będzie miała wybór - czy odżywiać się zdrowo, czy tak jak pozwalają na to marketowi giganci. A współpracujące z nami punkciki handlowe rozwiną swoją działalność dzięki dodatkowej, nietypowej ofercie. Widzicie więc, że pomagając nam, pomożecie w efekcie też wielu innym :) 


W zamian za pomoc oferujemy bony zniżkowe na zakupy w naszym sklepie (towar wysyłamy kurierem) oraz miłe upominki :) 


Życzymy każdemu udanego dnia! 

Agata i Mateusz 

Sklep Z LASU w Tarnobrzegu (na Podkarpaciu) :)   

https://www.facebook.com/zlasu.dziczyzna/


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę