Signs of Sins

Projekt
zakończony
1350
/ 6500 zł
11
wspierających
 

thumb_62bfded_resize_1920_1080.jpg

Naszym celem jest wydanie na 2019 rok kalendarza i albumu. Pojawi się w nich łącznie 15 wykreowanych przez nas postaci nawiązujących do znaków zodiaku. Bohaterki naszego projektu pod ciężarem własnych grzechów i rozpaczy staną się tytułowymi "Znakami Grzechów". Chcemy połączyć różne formy artystyczne i umożliwić lepsze doświadczenie naszej twórczości poprzez kontekst fabularny.

thumb_2bf6795_resize_1920_1080.png

Przy tworzeniu projektu inspirujemy się stylem gotyckim, którego piękno chcemy pokazać szerszemu gronu odbiorców. Będziecie mieli okazję zobaczyć metamorfozy naszych modelek i poznać dramatyczne historie postaci, w które się wcielają. Bawimy się różnymi formami i symboliką. Liczymy na to, że uda nam się zainspirować Was naszą twórczością i jej mrocznym klimatem.

thumb_9541aaf_resize_1920_1080.png

Każdy z nas ma jakąś pasję w życiu, lecz bardzo rzadko realizujemy związane z nią marzenia i plany. Powodów takiego stanu rzeczy jest mnóstwo - od braku pieniędzy, przez niekorzystne warunki aż po niesprzyjający układ gwiazd na niebie. Prawda jest taka, że większość tych przeciwności to tylko nasze wymówki. Chcemy pokazać, że warto rozwijać swoje pasje i dzielić się nimi ze światem. Jest to prostsze niż mogłoby się wydawać! Wystarczy pasja, chęci i grupa ludzi z podobną zajawką. Chcemy do tego zachęcić jak najwięcej osób, podzielić się z innymi naszymi doświadczeniami, a także zrobić coś dobrego! Jeśli projekt przebiegnie pomyślnie - kalendarz i album z podpisami całego zespołu będzie też do wylicytowania na aukcji charytatywnej.


thumb_1d2361d_resize_1920_1080.jpg

thumb_7823af5_resize_1920_1080.png

Zebrane środki przeznaczymy na pokrycie kosztów wydruku kalendarzy i albumów "Signs of Sins". Z Waszą pomocą nasz projekt przybierze fizyczną formę i trafi między innymi w Wasze ręce!

thumb_063682b_resize_1920_1080.png

Tapeta na pulpit z logiem Signs of Sins - Tapeta z logiem naszego projektu w kilku różnych formatach.

Materiały bonusowe - Dokument PDF z materiałami Making Of (plan zdjęciowy, tworzenie stylizacji, projekty makijażu itp.)

Elektroniczna wersja kalendarza Signs of Sins 2019 - kalendarz ze zdjęciami naszych bohaterek na 2019 rok w formie plików jpg.

Kalendarz Signs of Sins 2019 - kalendarz ze zdjęciami naszych bohaterek na 2019 rok. Każdy egzemplarz będzie osobiście podpisany przez autora. Przy wyższych progach znajdą się w nim również podpisy wszystkich modelek.

Album Signs of Sins - Elegancki album zawierający łącznie 78 zdjęć oraz historie wszystkich prezentowanych postaci. Każdy egzemplarz będzie osobiście podpisany przez cały zespół!

Odbitki - zdjecia w formacie 10x15cm

Specjalne odbitki - zdjęcia w formacie 10x15cm - ujęcia niepublikowane ani w kalendarzu, ani w albumie.

Spotkanie z autorem i częścią zespołu na terenie Krakowa - Jedną z nagród będzie możliwość spotkania na żywo z naszą ekipą! Wypijemy razem kawę, porozmawiamy, odpowiemy na wszelkie nurtujące Was pytania i zarazimy pozytywną energią ;)

thumb_a8c966f_resize_1920_1080.png

Szymon "Invel" Łaciak - autor projektu, grafik i fotograf

Miriam "Mitsu" Lebiedzka - modelka, make up artist, prop maker

Karolina Częczek - modelka

Dorota Smolińska - modelka

Magda Maciąg - modelka

Joanna Szuba - modelka

Roksana Korocińska - modelka

Monika Katan - modelka

Joanna Konstanty - modelka

Aleksandra Prorok - modelka

Alicja Porowiec - modelka

Katarzyna Drzewiecka - modelka

Nicol Dudek - modelka

Justyna Cieślak - modelka


Odwiedź nasze media społecznościowe!

Facebook / Instagram


thumb_a8836d8_resize_1920_1080.jpg

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę