Sezon na czereśnie - NAGRYWAMY AUTORSKĄ PŁYTĘ!

Projekt
zakończony
3505
/ 10000 zł
35
wspierających
 

O ZESPOLE

Zespół Sezon na czereśnie powstał w 2018 roku i od samego początku wykonuje muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. 
Każdy nasz występ jest nie tyle formą prezentacji artystycznej co "ubraną w dźwięki" modlitwą. 
Pytani o sens i powody wspólnych występów na scenie, zawsze zgodnie odpowiadamy, że chcielibyśmy, aby każdy występ Sezonu na czereśnie był eksplozją życia i radości otrzymanej od Boga i kosztowaniem słodkich, świeżych muzycznych czereśni! 


thumb_6c6284b_resize_1920_1080.JPG


SKŁAD ZESPOŁU

Czy wiecie, że sadzonki czereśni nie znoszą gleb suchych i piaszczystych? Z pewnością dlatego nasz Boski Ogrodnik zasadził nas na południu Polski, gdzie ziemia jest żyzna, a łąki niewiarygodnie zielone. Tak rośniemy już od 5 lat, mając nadzieję, że wydamy obfity owoc. 

Cóż to byłby za nudny sad, gdyby nie różnorodność odmian sadzonek?

  • Karolina - pracowita wokalistka i flecistka, potrafiąca pięknie ubarwić czarno-białe nuty każdego utworu. Najbardziej interesuje się matematyką i muzyką, bo jak sama mówi - idą w parze. 
  • Patrycja - wokalistka o ciepłej i aksamitnej barwie głosu, biorąca udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych. "Szefowa", która swoim temperamentem mobilizuje i uskrzydla zespół.

  • Kamil - z zamiłowania leśnik, kochający przyrodę i rodzinę, gdy trzeba rozpala ogień przy pomocy perkusyjnych pałeczek, nadających rytm całemu zespołowi. Zawsze uśmiechnięty, ale też sentymentalny autor wielu czereśniowych tekstów. 
  • Mateusz - skromny basista o wielkim sercu, rytmicznie wygrywający swoje partie z zegarmistrzowską precyzją. Prywatnie brodaty inżynier teleinformatyki.
  • Krzysiek - niebojący się wyzwań pianista, uwielbiający kulturę ludową. Multiinstrumentalista, który swoimi dźwiękami pięknie ubarwia czereśniowe utwory.
  • Wiktor - gitarzysta, młody jazzman pełen zapału i pasji, wyróżniający się energicznymi ruchami na scenie. Pasjonat koszykówki, który tak jak na boisku, w każdy utwór przelewa cząstkę siebie.
  • Karolina - autorka wielu czereśniowych aranżacji oraz inspirująca skrzypaczka niosąca na barkach ponad 20-letnie doświadczenie. Swoją grą nadaje charakteru każdemu utworowi, a pracowitością motywuje każdego, kto stanie na jej muzycznej ścieżce. 

thumb_5ed9527_resize_1920_1080.jpg

NA CO ZBIERAMY? 

Celem zbiórki jest wydanie w pełni profesjonalnej, studyjnej płyty. 
100% uzyskanej kwoty zagwarantuje nam spełnienie naszego marzenia. 


CO JEŚLI UZBIERAMY WIĘCEJ? 

Gdy pula pieniędzy, jaką uda nam się zebrać, będzie stanowiła więcej, niż zakładaliśmy na początku - przeznaczona zostanie na promocję twórczości, nagranie kolejnych teledysków oraz zwiększenie nakładu płyty. 


CO JEŚLI UZBIERAMY MNIEJ? 

W dalszym ciągu będziemy kontynuować nagrywanie płyty, jednak jej wydanie zajmie nam więcej czasu. 


NASZA DOTYCHCZASOWA TWÓRCZOŚĆ: ODWIEDŹ NAS NA: 


thumb_1808e20_resize_1920_1080.JPG

thumb_562ab3b_resize_1920_1080.JPG

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę