POWRÓT - film dyplomowy studentów Szkoły Aktorskiej Machulskich

Projekt
zakończony
635
/ 4600 zł
20
wspierających
 
Klara próbuje przypomnieć sobie noc, której obraz zniknął z jej pamięci. Tytułowy „Powrót” będzie dla bohaterki próbą uporania się z traumatyczną przeszłością.
Szkoła Aktorska Machulskich 

została założona przez wybitnych przedstawicieli polskiego teatru Halinę i Jana Machulskich. Od blisko 20 lat kształci młodych adeptów sztuki aktorskiej, którzy coraz częściej występują na deskach teatrów a także w filmach i produkcjach telewizyjnych. Od samego początku państwo Machulscy (założyciele Teatru Ochoty którego forma odwoływała się do Reduty – Juliusza Osterwy) starali się aby spektakle dyplomowe dotykały ważnych społecznie problemów i wchodziły w dialog z widzem. „Powrót” jest kontynuacją tej idei. 


thumb_18c4e44_resize_1920_1080.jpgthumb_cd25222_resize_1920_1080.jpgthumb_752ca1d_resize_1920_1080.jpgO nas 
Jesteśmy grupą młodych ludzi, których połączyła pasja i miłość do teatru. Los zetknął nas ze sobą w 2015 roku, kiedy dostaliśmy się do Szkoły Aktorskiej. Zaczęły spełniać się nasze marzenia. Przez lata nauki w szkole mierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami. Niejednokrotnie stawaliśmy przed ciężkimi wyborami. Na salach ćwiczeniowych wspólnie wylewaliśmy pot i łzy, wierząc, że każdy krok przybliża nas do osiągnięcia swoich celów. Dziś, jako studenci roku dyplomowego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zrealizowaniu filmu. Dyplom to czas na realizację swoich filmowych i teatralnych  marzeń i zwieńczenie okresu studiów. To nasze wielkie święto, chcemy żebyście cieszyli się razem z nami. 

    Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na :
1000zł - wynajem sprzętu filmowego
1500zł - scenografia i wynajem lokacji
1500zł - kostiumy
600zł - charakteryzacja
SUMA: 4600zł

 PREMIERA

KIEDY :  12/06/2018

GDZIE : Znajomi Znajomych ul. Wilcza 58AZespół tworzą :

Agata Ambicka, Joanna Bongowska , Anna Burzyńska, Joanna Chrząszcz, Natalia Dedo, Marta Goguła, Marta Jasińska, Gosia Jaworska, Zuzanna Kochanek-Piotrowska, Angelika Kurowska, Nika Maciążek, Jagoda Małyszek, Anna Matuszczak, Magdalena Parda, Agnieszka Pasieka, Ewa Pietrzak, Aleksandra Pustoła, Aleksandra Rogowska, Malwina Woźniak, Aleksandra Zielińska, Filip Grycmacher, Jacek Jeznach,  Bartłomiej Kania, Karol Skoczek.

https://www.facebook.com/machulscy/


MARCIN ZBYSZYŃSKI - reżyser i scenarzysta filmu

Reżyser teatralny i filmowy. Student IV roku wydziału reżyserii Akademii Teatralnej. Absolwent Wiedzy o kulturze i reżyserii filmowej. Założyciel grupy teatralnej Potem-o-tem, z którą od 2 lat działa z powodzeniem w kulturalnej przestrzeni Warszawy. Na codzień współpracuje również z i Pożarem w Burdelu i Ogniskiem Teatralnym Machulskich. Jego filmy i spektakle pokazywane były na wielu festiwalach w Polsce i za granicą.

      DAREK REDOS - autor zdjęć do filmu

Twórcy :

Scenariusz i reżyseria: Marcin Zbyszyński

Zdjęcia i montaż : Darek Redos

Muzyka: Filip Grycmacher

Dźwięk: Szymon Orłowski

Scenografia: Wiktoria Grzybowska

Kostiumy: Irma Tylor

Charakteryzacja:

Asystent operatora: (skrypt i klaps): Magdalena Budejko

Asystent reżysera/ kierownik planu : Aleksandra Uma       


Główny partner :

thumb_f169d9a_resize_1920_1080.jpg

thumb_cc7ee6b_resize_1920_1080.jpgthumb_31c344e_resize_1920_1080.jpg

Regulamin komentowania