JEDNO - DEBIUTANCKA PŁYTA

Projekt
zakończony
11510
/ 15000 zł
186
wspierających
 

O ZESPOLE

 

Zespół JEDNO powstał w 2018 roku i od samego początku związany jest ze środowiskiem chrześcijańskim. Tworzą go zawodowi muzycy, zafascynowani Bogiem i muzyką. Zespół swą twórczością wielbi Boga i świadczy o szczęśliwym, dobrym życiu w relacji z Wszechmocnym. Grupa zdobywa coraz większą popularność. Jak do tej pory zaprezentowali dwa świąteczne utwory, live session (Niepojęty - Chris Tomlin - Indescribable cover) oraz hymn XXXVIII Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę p.t. “Idźcie”. Ostatni z wymienionych utworów znajdzie się na płycie.


thumb_a6564b2_resize_1920_1080.jpgthumb_898e7c6_resize_1920_1080.jpgthumb_cceeb63_resize_1920_1080.jpgthumb_f42e62d_resize_1920_1080.jpg


Skład zespołu to 6 osób:

Karol Gut - wokal, gitara

Miłosz Bazarnik - instrumenty klawiszowe

Kuba Broniewski - gitara elektryczna

Jasiek Gąsawski - trąbka

Mikołaj Sikora - bas

Michał Smajdor – perkusja

 

NA CO ZBIERAMY?

 

Zespół jest w trakcie nagrywania debiutanckiej płyty. Płyta miała zostać wydana w lipcu 2020 roku. Jednak zaraz po początkowej fazie nagrań wybuchła pandemia, a nagrania zostały przerwane. Co więcej, tuż po wybuchu pandemii koronawirusa ze współpracy wycofał się główny sponsor płyty, który w dobie kryzysu był zmuszony zawiesić działalność. Mimo tego, muzycy nie zamierzają się poddać i pragną dokończyć rozpoczęte dzieło. Jednak nie będzie to możliwe bez Waszej pomocy. Nadszedł czas by całym sercem o nią poprosić. W zamian został przygotowany szereg pakietów, dzięki którym zespół pragnie się odwdzięczyć wszystkim Wpłacającym.

Kwota 15 000 zł zapewni nam możliwość opłacenia: wynajmu studia, miksu i masteringu, wydania płyty (projekt graficzny, tłoczenie, nadruki, opakowania typu digipack) nagrania teledysku promującego album oraz prowizji dla portalu odpalprojekt.pl i wszelkich podatków.


thumb_b3babad_resize_1920_1080.jpgthumb_d5adcb3_resize_1920_1080.jpgthumb_d008dca_resize_1920_1080.jpg


A JEŚLI NIE UZBIERAMY PEŁNEJ KWOTY?

Płyty oraz inne nagrody i tak na pewno trafią w Wasze ręce, lecz na ich przygotowanie będziemy potrzebowali znacznie więcej czasu. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby stało się to jak najszybciej. Wasze wsparcie jest jednak kluczowe! Każda kwota przybliża nas do celu.

 

CO JEŚLI UZBIERAMY WIĘCEJ?

 

Kwota 15 000 zł, która jest celem naszej zbiórki pozwoli nam na pokrycie minimalnych wydatków. Jeśli zdarzy się tak, że uzbieramy większą kwotę, będziemy mieć fundusze na zwiększenie nakładu płyty oraz nagranie kolejnych teledysków i promocję twórczości.

 

Aby nie przegapić aktualnych postępów w pracy nad płytą, obserwuj nas w mediach społecznościowych:

Facebook - https://www.facebook.com/zespoljedno/

Instagram - https://www.instagram.com/jednoband/

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę