Płyta Play&Pray: Królestwo

Projekt
zakończony
20150
/ 20000 zł
206
wspierających
 

Play&Pray to sześć silnych osobowości – połączyła nas muzyka i powołanie do posługi uwielbieniowej. Od paru lat wspólnie przez swoją muzykę głosimy chwałę Królestwa Bożego! Nasze utwory to połączenie wielu gatunków szeroko pojętej muzyki rozrywkowej związanych z praise&worship. Bądź częścią naszej przygody i pomóż nam wydać płytę!

thumb_c2d7ea1_resize_1920_1080.pngKrólestwo

Królestwo – to tytuł naszej debiutanckiej płyty. Naszą muzykę od lat definiuje uwielbienie. Dla nas to wyjątkowa przestrzeń spotkania z Panem Bogiem. To kilka chwil, podczas których możemy wejść do Królestwa, miejsca, które każdemu z nas zostało obiecane. Pan Bóg obdarzył nas muzycznymi talentami. Chcemy dzielić się nimi z Wami, wierząc, że dzięki tej płycie Królestwo stanie się bliższe.


thumb_b0e9093_resize_1920_1080.jpgthumb_d6d5554_resize_1920_1080.jpgthumb_cc47dc1_resize_1920_1080.jpg

Płyta

W albumie znalazło się dziewięć utworów, wszystkie napisane, skomponowane i zaaranżowane przez członków naszego zespołu.


Na płycie usłyszycie gitarę akustyczną i elektryczną (Jakub Broniewski), instrumenty klawiszowe (Kamil Tor), gitarę basową (Rafał Hajduga), perkusję (Szymon Madej) i instrumenty perkusyjne (gościnnie Patryk Zakrzewski), a ich dopełnieniem są dwa żeńskie głosy – Anny Madej i Katarzyny Blat. Gościnnie wystąpił także chór Gospel Voice.


Teksty – inspirowane Słowem Bożym –  i muzykę do naszych utworów napisali: Anna Madej, Katarzyna Blat, Kamil Tor i Jakub Broniewski. Aranżacjami instrumentalnymi i produkcją muzyczną zajęli się Szymon Madej i Rafał Hajduga, a aranżacjami wokalnymi – Anna Madej. Za mix i mastering odpowiedzialny jest Maciek Stach.Lista utworów:
1. Chcę szukać Twego piękna (sł. i muz.: K. Tor)

2. Ty jesteś przy mnie (sł. i muz.: J. Broniewski)
3. Królestwo (sł.: K. Blat, A. Madej, muz.: J. Broniewski, Play&Pray)
4. Prowadź mnie (sł.: K. Blat, muz.: K. Blat, Play&Pray)
5. Naucz nas (sł. i muz.: A. Madej)
6. Święty (sł. i muz.: A. Madej)

7. Będę tańczył (sł.: J. Broniewski, A. Madej, muz.: J. Broniewski, Play&Pray)

8. Jezus siłą mą (sł. i muz.: J. Broniewski)

9. Jezus siłą mą – outro (sł.: J. Broniewski, muz.: S. Madej)  
bonus track:

10. Na trudny czas (sł.: A. Madej, K. Blat, muz.: A. Madej)


Budżet, czyli na co dokładnie zbieramy

Piosenki nagraliśmy i przygotowaliśmy do wydania. Potrzebujemy jednak wsparcia finansowego – pozostały nam do pokrycia koszty mixu i masteringu, działań promocyjnych, sesji fotograficznej, materiałów wideo oraz opracowania graficznego okładki.


Nagrody

Chcemy wynagrodzić Twoje zaangażowanie w nasz projekt. Możesz otrzymać: maila z osobistym podziękowaniem, singiel promujący naszą płytę w formacie .mp3, całą płytę w formie elektronicznej, album z dedykacją od członków zespołu, album wraz z lekcją emisji głosu z jedną z naszych wokalistek – nauczycielek śpiewu –  Anią Madej lub Kasią Blat, albo album z zapisem nutowym trzech utworów w pakiecie.

 

Możemy też na Twoje zaproszenie zagrać koncert, zorganizować dwudniowe warsztaty muzyczne z naszym zespołem, albo przeprowadzić jednodniowe warsztaty dla chóru, zespołu wokalnego albo scholi.

 

Jeśli zdecydujesz się zostać Złotym Mecenasem naszej płyty, Twoje nazwisko albo nazwę i logo wspierającej nas firmy czy instytucji zamieścimy w specjalnym miejscu na okładce „Królestwa”.

 

Każda wpłata zbliża nas do realizacji marzenia – wydania płyty i dzielenia się naszą twórczością, wiarą i pasją!


thumb_ae34d2e_resize_1920_1080.jpgthumb_a9d1f87_resize_1920_1080.jpgthumb_4d04685_resize_1920_1080.jpg

Co się stanie jak nie zbierzemy odpowiedniej kwoty?

Album jest gotowy i zostało tak niewiele, żeby trafił do słuchaczy. Jeśli nie uda nam się uzbierać potrzebnych środków, wydanie płyty znacznie się opóźni, a w skrajnym wypadku nagrania pozostaną na naszych prywatnych dyskach.


Gdzie możesz nas spotkać?

Więcej o nas i o naszych planach przeczytacie na naszych profilach społecznościowych – facebooku, instagramie, a na youtubie znajdziecie całkiem sporą reprezentację naszej dotychczasowej twórczości.


Do zobaczenia!Zespół Play&Pray

Katarzyna Blat

Anna Madej

Jakub Broniewski

Rafał Hajduga

Szymon Madej

Kamil Tor


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę