Peter J. Birch - nagranie 5. płyty z zespołem

WESPRZYJ
23810
/ 30000 zł
159
wspierających
12 dni
do końca
zbiórki


KIM JESTEM?

Cześć! Nazywam się Piotr Jan Brzeziński i od ponad 10 lat jeżdżę ze swoją muzyką po świecie i nagrywam płyty jako Peter J. Birch. Koncertowałem w 19 krajach Europy,  w małych barach, dużych salach i na wielkich festiwalach oraz...w Japonii, gdzie wydano także moją ostatnią płytę na tamtejszy rynek muzyczny.

thumb_27417fb_resize_1920_1080.jpg

Zdjęcie - Karolina Pędlowska Fotografia


O CO CHODZI? CO TO ZA MUZYKA?

Do tej pory wszystkie moje piosenki śpiewałem w języku angielskim i głównie występowałem solo z gitarą akustyczną. Klimat mojej muzyki często opisuje się takimi gatunkami jak indie/folk czy americana. Wraz z piątym albumem nastąpią spore zmiany. Znajdą się na niej również utwory w języku polskim! Czuję w związku z tym ogromną ekscytację, bo jest to dla mnie jak wyprawa na ocean nowych możliwości (takie właśnie mam odczucia pisząc w rodzimym języku). Udało mi się również skompletować fantastyczny zespół złożony z profesjonalnych muzyków sesyjnych (na co dzień występujących m.in. z Małgorzatą Ostrowską czy Patrycją Markowską), a prywatnie także i super kompanów. Dodali mi skrzydeł i energii w osobiście trudnym dla mnie czasie.thumb_6232aa5_resize_1920_1080.jpg

Od lewej: Marcin Zimmer (bas/producent płyty), Michał Gołąbek (gitara i inne cuda) i Jakub Martuzalski (perkusja), czyli ekipa w swoim żywiole.


TROCHĘ MOJEJ MUZYKI:TEN UTWÓR ZNAJDZIE SIĘ NA NOWEJ PŁYCIE, ALE W ARANŻACJI NA CAŁY ZESPÓŁ!POMÓŻ NAM NAGRAĆ PŁYTĘ!

Niespodziewanie przyszedł jeszcze kolejny cios – Covid-19. Uprzykrzył życie i pokrzyżował plany wielu ludziom, w tym także i mnie. Długo głowiłem się jak to ugryźć i wiem, że zwyczajnie sam nie dam rady. Zawsze zostawiałem utworzenie zbiórki  jako ostateczność. I tutaj pojawia się moja olbrzymia prośba do Was. Potrzebuję Waszego wsparcia, żeby móc spełnić to marzenie i nagrać piąty album z całym zespołem. Pośród kosztów są m.in.: wynajęcie studia, opłacenie muzyków sesyjnych, miks, mastering, przygotowanie szaty graficznej na okładkę, prowizja dla portalu oraz opłacenie wysyłek na nagrody. Jeśli zbierzemy potrzebną kwotę, chcemy wejść do studia tuż po zakończeniu zbiórki (lipiec/sierpień 2021 r.). Planujemy, że płyta ukaże się na jesień/zimę 2021 r.


NAGRODY!

Oczywiście nie ma nic za darmo. Wpłacając kaskę, otrzymacie w zamian przeróżne nagrody (płyty CD, winyle, torby i inne dobra). Opcji jest dużo, więc powinniście znaleźć coś dla siebie. Każdy grosz, będzie na wagę złota i przybliży mnie do upragnionego celu. To jak, pomożecie?


CO W PRZYPADKU NADWYŻKI?

Jeśli uda się zebrać więcej niż zaplanowaną kwotę to odpowiednio będę mógł opłacić też teledysk do singla, wytłoczyć nową płytę na moim ukochanym nośniku, czyli winylu lub opłacić profesjonalną sesję zdjęciową promującą płytę.


ZNAJDZIECIE MNIE W SOCIAL MEDIACH:

FACEBOOK // INSTAGRAM // SPOTIFY // YOUTUBERegulamin komentowania

Wybierz nagrodę