Płyta 'Aparatury' zespołu Pałac Braku Kultury

Projekt
zakończony
2220
/ 10500 zł
14
wspierających
 

Siemanko!


Kim jesteśmy? 

Nazywamy się Pałac Braku Kultury (tak, nazwa jest nieprzypadkowo zbieżna z dużym budynkiem w Centrum Warszawy, ale to osobna historia ;) ). Gramy jako klasyczne trio - Tomasz Nowak (perkusja), Mateusz Lewik (bas), Marcin Puławski (gitara + wokal). 

Chcielibyśmy wydać płytę pod intrygującym tytułem 'Aparatury'. 

Początki naszego zespołu sięgają 2010 roku kiedy działaliśmy pod nazwą '9 Procent'. We wrześniu 2012 roku pojawił się pomysł zmiany nazwy na docelową – ze wszystkich propozycji wybrana została „Pałac Braku Kultury” a zespół w wyborze wspierał się ankietą na FB (przygniatającą ilością głosów wygrało PBK). 

Tworząc własne kawałki inspirujemy się po prostu dobrą muzyką - poprzez to, że każdy z nas nieco odmienny gust muzyczny wymieniamy się poglądami na temat Red Hot Chilli Peppers, Pearl Jam, Foo Fighters, The Kinks, The Black Keys, The Rolling Stones, Muse, Rage Against The Machine, Shinedown, Johna Mayera, Jamiego Culluma, i wielu innych...


thumb_9475d46_resize_1920_1080.jpgthumb_2a19a97_resize_1920_1080.jpgthumb_5753f6e_resize_1920_1080.jpgNasze dotychczasowe poczynania

Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów w Warszawie i okolicach. W 2014 roku wydaliśmy płytę EP zawierającą 6 numerów. Piosenka "Spacer" była prezentowana przez nas w Rock Radiu. Cała EPka jest dostępna na naszym kanale w serwisie Youtube -> Youtube PBK

EPka zawiera piosenki takie jak: Babel oraz Spacer

Jeśli chcielibyście odwiedzić nasz fanpejdż na Facebooku zapraszamy tu: Pałac Braku Kultury

Ostatni koncert graliśmy w czerwcu w Warszawie. Na kolejny wpadajcie do Łodzi w sierpniu. Gramy 10.08 na dachu Galerii Handlowej 'Sukcesja'. Link do wydarzenia na FB: Koncert na dachu - będzie odjazd!


Materiał na nową płytę 'Aparatury' został nagrany w składzie: Tomasz Nowak, Marcin Puławski, Kamil Podbielski. Dzisiaj dajemy czadu i dolewamy oliwy do ognia razem z Mateuszem. Piosenka promująca nasz nowy album to Piwko:


Pod poniższym linikem możecie obejrzeć fragment z koncertu i naszą piosenkę Będzie mi dane!


Na co zbieramy

Mamy nagrany materiał lecz zbieramy pieniądze na m.in:

  • projekt grafiki, 
  • wytłoczenie,
  • eleganckie jej wydanie, 
  • promocję.


Moglibyśmy rozpisywać się na różne tematy, ale tak na prawdę wydanie płyty to spełnienie każdego muzyka. Liczymy, że zbiórka poprzez portal crowdfundingowy pozwoli poznać nasz zespół szerszemu gronu osób a dostępne nagranie 'Piwko' skusi Was do współfinansowania naszego dzieła. 

Dokładaliśmy bardzo duże starania, aby materiał Wam się spodobał. Szczególne podziękowania trzeba złożyć na ręce Jacka ze studia Redrum Studio który swoją radą i doświadczeniem wiele wnosi do naszej twórczości. 


Pozdrowienia,

Pałac Braku Kultury

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę