Pałac Wierzbiczany

Projekt
zakończony
0
/ 250000 zł
0
wspierających
 

Pałac położony jest we wsi Wierzbiczany, w odległości około 8 kilometrów na południowy wschód od miasta Gniewkowa, 15 kilometrów na północny wschód od Inowrocławia, około 25 kilometrów na południowy zachód od Torunia, około 49 kilometrów na południowy wschód od Bydgoszczy. Bardzo blisko do węzła autostrady A1 (27km), oraz wjazdu na trasę̨ S10 (20km).

Pałac Wierzbiczany położony jest wśród malowniczych terenów parku angielskiego. Goście mogą̨ swobodnie spacerować wśród bujnej zieleni, ciesząc się̨ śpiewem ptaków i świeżym powietrzem. 14-hektarowa posesja została zaplanowana w XIX wieku przez Friedricha Augusta Stülera. Jasny budynek posiada bardzo długą historię. Przez lata przechodził z rąk do rąk, aby ostatecznie zostać odrestaurowany i dostosowany do współczesnych wymogów. Obecnie kompleks tworzy hotel, restauracja oraz Strefa Spa. Pałac jest przestronny i elegancki. Duże okna sprawiają̨, że we wnętrzach panuje przyjemna atmosfera. W konstrukcji można dostrzec liczne łuki i filary, które dodają̨ fasadzie oryginalnego wyglądu. Pałac Wierzbiczany został otwarty 11.05.2018 r., po 12 latach żmudnego remontu. Miejsce pozwala oderwać się̨ od wielkomiejskiego pędu życia i zwyczajowego hałasu. Pozwala odpocząć, a jednocześnie umożliwia skupienie podczas pracy. Pałac Wierzbiczany świetnie sprawdza się̨ w przypadku organizacji szkoleń́ i konferencji. Dodatkowo w pięknym parku można planować różnorodne imprezy plenerowe.

Harmonijnie łączymy wszystko, co może mieć znaczenie dla przyjemnego pobytu i realizacji wysublimowanych projektów. Do przygotowywanych przez nas potraw przywiązujemy wielką wagę, dlatego nasza kuchnia jest dziełem stale doskonalonym przez Szefów, a dania, które trafiają na stół, można chłonąć wszystkimi zmysłami. Korzystamy z najlepszych, sprawdzonych produktów i na każdy sezon przygotowujemy nowe propozycje na bazie tego, co najlepszego ma aktualnie do zaoferowania natura. Adaptujemy te zasady zarówno w kuchni wytrawnej, jak i naszej zjawiskowej cukierni. W Państwa imieniu nasi kucharze zadbają o to, by smak, zapach i aranżacja podanych potraw odpowiadały formie spotkania i należycie podkreślały jego charakter, niezależnie czy będzie to lunch na stojąco czy wielodaniowy spektakl kulinarny. Dobierzemy odpowiednie napoje i dołożymy wszelkich starań, by podjąć

przybyłych tak serdecznie i gościnnie, jak to było zwyczajem w staropolskim dworze.

 

thumb_fd2d6b5_resize_1920_1080.jpgthumb_21e5ade_resize_1920_1080.jpgthumb_4eb5e92_resize_1920_1080.jpgthumb_a0e8860_resize_1920_1080.jpgthumb_415837e_resize_1920_1080.jpg


W Pałacu Wierzbiczany funkcjonuje restauracja „Wikla”, w której serwowane są pyszne dania kuchni polskiej. W naszej restauracji stawiamy na naturalne składniki, lokalne produkty i nawiązania do specjalności regionu, jak np. Gęś Kołudzka i pierniki.

 

SPA to idealny sposób aby wzbogacić konferencje i doskonałe narzędzie dla firm, gdyż bezpośrednio wpływa na efektywność nauki i wydajność pracy. Oferta hotelu Pałac Wierzbiczany to relaks po pracy w wymarzonym wydaniu. Świetny sposób motywacyjny czy niebanalna forma nagrody dla pracowników

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

• łaźnię parową

• saunę suchą

• grotę solną

• "słoneczną łąkę"

• jacuzzi

 

W ramach noclegu oddajemy do Państwa dyspozycji przestronne pokoje z łazienkami z prysznicem. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, zestaw do parzenia kawy i herbaty, a w łazienkach znajdą Państwo bezpłatny zestaw kosmetyków. W całym obiekcie działa bezprzewodowy Internet.

Oferujemy

• 17 pokoi 2 osobowych

• 2 pokoje 3 osobowe

• 1 pokój 1 osobowy

co daje 41 konferencyjnych miejsc noclegowych.


Odwiedź naszą stronę internetową


Pałac Wierzbiczany na Facebook

 

Pałac Wierzbiczany to doskonałe miejsce dla biznesu. W naszym obiekcie zorganizujesz szkolenie, konferencję, wydarzenie firmowe, imprezę integracyjną, zebranie zarządu, dyskretne spotkanie biznesowe, czy świąteczną kolację dla pracowników. Dla stałych klientów biznesowych możemy zaproponować zniżki na podstawie umowy o współpracy. Organizujemy atrakcje dodatkowe, jak np. zabawę z DJ-em, gry zespołowe i integracyjne, mobilny escape room, wieczory tematyczne, czy szkolenia oparte na klasycznych założeniach pracy zespołowej.

Oferujemy 2 sale konferencyjne od 25 do 100 osób, klimatyzowane z dostępem do Internetu. „Oranżeria” - kameralna salka na I piętrze, do której prowadzą schody lub winda. W pełni klimatyzowana z widokiem na otaczający park z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Sala zapewnia dużą̨ dawkę̨ dziennego światła dzięki dużym przeszkleniom, a sztuczne światło doskonale sprawdzi się podczas wieczornych obrad. W układzie "podkowa" sala pomieści 25 osób, a w układzie "kinowym" - 50.

 

Biblioteka” - przestronna klimatyzowana sala na parterze z dostępem do bezprzewodowego Internetu. W zależności od ustawienia stołów może ona pomieścić nawet 100 osób (w układzie "kinowym").

Regulamin komentowania