OSTOYA FESTIVAL 2018

Projekt
zakończony
2060
/ 25000 zł
14
wspierających
 

thumb_eda1bbe_resize_1920_1080.jpg

OSTOYA FESTIVAL 2018

KONCERTY  WARSZTATY   NATURA


31.05-02.06.2018

OSTOYA NAD BRDĄ - Płęsno 2 / Swornegacie


OSTOYA NAD BRDĄ to oderwane od cywilizacji siedlisko położone w malowniczym zakolu rzeki Brdy, pośród jezior i lasów. Od kilku lat jest dla naszej rodziny (Moniki, Mateusza, Marty i Mikołaja) jedynym domem, spełnieniem pragnień, głównym zajęciem i wielkim wyzwaniem !

Dzięki naszym staraniom i pomocy najbliższych, powstała tu niezwykła baza biwakowa - miejsce ciekawych wydarzeń, spotkań i projektów, otwarte na dobrych ludzi, ich potrzeby i pomysły.Więcej informacji o miejscu na:

https://www.facebook.com/OstoyaNadBrda/ 


thumb_29bc10f_resize_1920_1080.jpg
***OSTOYA od zawsze była blisko muzyki, od lat pragnęła festiwalu, a po pierwszej, kameralnej edycji w 2017 roku (filmowa mini-relacja na wstępie) nieustannie rósł apetyt na kolejną...
Postanowiliśmy podejść do sprawy poważnie i od początku tego roku intensywnie przygotowujemy

OSTOYA FESTIVAL 2018.

Przez trzy festiwalowe dni, od popołudnia do późnej nocy, bajeczną przestrzeń Ostoi wypełniać będzie granie na światowym poziomie! Wystąpi kilkanaście znakomitych zespołów prezentujących dość różne, choć nie przeszkadzające sobie, muzyczne nurty (etno, folk, reggae, jazz...).

Zagrają:

WADADA, SAME SUKI, INITY DUB MISSION, BIG UP!, MYASTA, JAH ARES TRIO, JEMIAYKA, FIFIDROKI, BAJZEL, KRŮK i inni.

Czas przed koncertami wypełnią przeróżne warsztaty (dla dzieci i dorosłych), spotkania tematyczne, gry i atrakcje plenerowe. Dla wytrwałych, po koncertach ambitny sound system (RUFF PUFF SOUND), autorskie Worldbeat After Party (DJ EMPE – Radio Afera) i spontaniczne jam session.
Do tego przez cały czas na miejscu: obszerne pole biwakowe, ogniska, urozmaicona strefa gastro, zimne piwo, wypożyczalnia kajaków i piękna czysta Brda.


Szczegóły dotyczące festiwalu znajdziecie na:
oraz niebawem na stronie www

thumb_f71e9ad_resize_1920_1080.jpg***Jesteśmy przekonani, że połączenie wyjątkowo urokliwego miejsca z nietuzinkowym programem artystycznym i aktywnym wypoczynkiem może uczynić z Ostoya Festival cykliczne wydarzenie wyróżniające się pośród polskich niszowych festiwali. By tak się stało, nadchodząca edycja musi zrobić wrażenie! Dlatego od kilku miesięcy, z pomocą wielu dobrych ludzi, dopracowujemy wszelkie aspekty wydarzenia.
Jednak piękne miejsce, dobry muzyczny line-up i ciekawe dodatki to nie wszystko. Potrzeba też odpowiedniego zaplecza - zarówno na potrzeby programowe (scena, nagłośnienie, światło, obsługa, agregat, itp.), jak i pobytowe (więcej miejsca na namioty i samochody, dodatkowe sanitariaty z ciepłą wodą, pracownicy techniczni, oświetlenie...). Wszystko to wiąże się ze znacznymi kosztami, rosnącymi proporcjonalnie do aspiracji, co - przy budżecie opartym głównie na wpływach z biletów – rodzi liczne wątpliwości i niechciane kompromisy...


Stąd prośba do Was! Pomóżcie nam dopiąć Ostoya Festival 2018 na ostatni guzik!

Biorąc udział w tej społecznościowej formie finansowania zyskacie miejsce pośród współtwórców wydarzenia oraz wyjątkowe nagrody.


Pieniądze zebrane w tej kampanii przeznaczymy na:
- w pełni profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceny wraz z fachową obsługą
- wynajem agregatu prądotwórczego (wskazane z uwagi na ryzyko przeciążenia przyłącza oraz zdarzające się u nas dość często przerwy w dostawie energii)
- dodatkową infrastrukturę pola biwakowego
- opłacenie odpowiednio licznej obsługi
- realizację nagród dla wspierających Ostoya Festival na OdpalProjekt.pl
- promocję wydarzenia


W przypadku zebrania większej niż zakładana kwoty, nadwyżkę przeznaczymy na zapewnienie uczestnikom większej ilości bezpłatnych atrakcji, myśląc szczególnie o dzieciach, które w drugi dzień festiwalu (1.06) mają swoje święto.Nagrody związane z fizycznym udziałem w Ostoya Festival 2018 (wejściówki, talony na posiłki i kajaki, itp.) będziemy dostarczać w miarę możliwości na bieżąco, tak by dotarły do Was na czas!


Większość nagród doskonale nadaje się na prezent - pomyślcie o swoich bliskich!


W przypadku wyboru nagrody, której szczegóły wymagają uzgodnienia, można się z nami kontaktować mailowo [email protected] lub telefonicznie 660 533434 (Mateusz). Nie jest to jednak konieczne przed dokonaniem wpłaty, gdyż na podstawie listy wspierających będziemy się kontaktować w celu ustalenia  szczegółów.


Z góry bardzo dziękujemy za udzielone wsparcie i liczymy na spotkanie z Wami w Ostoi nad Brdą – podczas festiwalu, lub kiedykolwiek zechcecie nas odwiedzić.


Polecajcie udział w kampanii swoim znajomym !


Monika i Mateusz Stobieccy - OSTOYA NAD BRDĄ

+ zespół OSTOYA FESTIVAL 2018

                                  thumb_0ecd516_resize_1920_1080.png


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę