VI Koncert Orkiestry Sonus

Projekt
zakończony
1685
/ 10000 zł
16
wspierających
 

Orkiestra Symfoniczna Sonus powstała w 2012 roku. Od samego początku jej dyrygentem jest Michał Janocha. Nasza orkiestra składa się z młodych ludzi – uczniów szkół muzycznych i wyższych uczelni artystycznych z całej Polski. Od 6 lat zjeżdżają się do Łowicza, żeby podczas tygodnia intensywnych prób przygotować program artystyczny i zaprezentować go na otwartym koncercie.

thumb_d1f1a6f_resize_1920_1080.jpg

   

Dotychczas pozyskiwaliśmy środki na organizację koncertu od miasta. Jednak w tym roku nasze zawodowe obowiązki zajęły nam zbyt wiele czasu i nikt z nas nie miał czasu, żeby ubiegać się o grant. Koncert stanął pod wielkim znakiem zapytania..

Koncert letni stał się tradycją bez której nie wyobrażamy sobie końcówki wakacji. Dlatego mimo wszystko chcemy przygotować dla Państwa wieczór, który mamy nadzieję zapadnie w Waszych sercach i pamięci na długo! Pomimo, że granie na instrumentach jest naszą pracą i z tego żyjemy oraz tego, że po wakacjach najzwyczajniej w świecie potrzebujemy pieniędzy do życia, jesteśmy w stanie zagrać ten koncert za darmo. Jednak takie przedsięwzięcie to nie tylko muzycy. To również nagłośnienie, oświetlenie, promocja etc. Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie finansowe.

W pierwszej kolejności zebrane pieniądze przeznaczymy na nagłośnienie, oświetlenie, promocję i zarejestrowanie koncertu. Dalsze wydatki to dojazd muzyków do Łowicza, ich zakwaterowanie i wyżywienie. Jeżeli zbierzemy więcej przeznaczymy to na zakup smarów do trąbek i puzonów, strun i kalafonii do skrzypiec i wiolonczel, pałek i naciągów do perkusji, pastylek na gardło dla wokalistów etc.

Koncert odbędzie się 1 września w Łowiczu. Zbiórka środków potrwa dłużej - jeżeli ktoś po koncercie stwierdzi, że zasłużyliśmy, będzie mógł nas wesprzeć ;)

W poprzednich latach było tak:

Znajdziecie nas na Facebook'u oraz YouTube'ie :)

thumb_e78e003_resize_1920_1080.jpg

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę