Obudź mnie - Ewa eM i Przemysław Kupidura

WESPRZYJ
6770
/ 7000 zł
51
wspierających
16 dni
do końca
zbiórki

MY

Ja – Ewa – komponuję, śpiewam, gram na pianinie i uczę grać na pianinie. Ja – Przemek – też komponuję, też śpiewam, też gram i też uczę, choć zupełnie innych rzeczy. I piszę teksty. Nagraliśmy już trochę muzyki. Niektórą wspólnie (pod auspicjami Ewy eM), niektórą – osobno. Może słyszeliście? (jeśli nie, to znajdziecie coś trochę niżej).

MUZYKA

Powstała przez ostatni rok – w zamknięciu, izolacji, samotności. Przy pianinie, z kartką i ołówkiem w dłoni. Kameralna, osobista, intymna. Znajdziecie tu tylko nasze kompozycje, nasze słowa, nasze głosy i dźwięki spod naszych palców. W każdym z tych utworów jesteśmy więc tylko my i w każdym z nich – razem, nawet jeśli słychać tylko jedno z nas – drugie jest obecne: kompozycją lub tekstem. Śpiewamy o tym, co wydarzyło się przez ostatnie półtora roku. Ale nie o pandemiach, szczepieniach i lockdownach – o braku, zdziwieniu, zawieszeniu. Zresztą, posłuchajcie sami.

CEL

Chcemy wydać płytę CD. Taką, żeby po prostu była, żeby była ładna i żebyście mogli położyć ją sobie na półce, na kominku lub stoliku nocnym, żebyście dłużej i częściej o nas pamiętali. A to wiąże się z opłaceniem graficzki lub grafika i samej produkcji: tłoczenia i druku. Muzyka jest już nagrana, więc i tak ją usłyszycie! Ale będziemy szczęśliwi, jeśli zechcecie nam pomóc i trochę się dołożycie. Zachęcamy tym bardziej, że nagrody są całkiem adekwatne!

NAGRODY

No właśnie, nagrody! Przede wszystkim chcemy podzielić się z Wami naszą muzyką. A więc możecie „kupić” właśnie „Obudź mnie”, płytę, o którą całe to halo. Ale też nasze wcześniejsze, osobne płyty. Wyślemy je Wam pocztą, a jeśli bardzo będzie Wam zależeć, dowieziemy je pod drzwi! Oczywiście, wypiszemy nasze podziękowania, żebyście zawsze pamiętali o Waszej wspaniałomyślności. Możecie nawet – uważajcie! – „kupić” sobie nasz kameralny koncert. Brzmi zachęcająco? Zapraszamy!

NADWYŻKA

A co, jeśli zbierzemy „za dużo”? Nie szkodzi, nagramy dla Was jeszcze więcej muzyki!

A CO BYŁO WCZEŚNIEJ?

Jeśli chcecie posłuchać (i obejrzeć), co robiliśmy wcześniej (razem i osobno), to zapraszamy tutaj:

tutaj:

i tutaj:

CHCECIE WIĘCEJ?

Zapraszamy na nasze "facebooki":

facebook Ewy

facebook Przemka


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę