Stwórz z nami 12. edycję Festiwalu Sztuk Alternatywnych - Nocne Teatralia Strachy

Projekt
zakończony
3255
/ 4000 zł
53
wspierających
 

Cześć!

Jesteśmy paczką przyjaciół, którzy razem tworzą Teatr s.tr.a.c.h. (co w rozwinięciu oznacza "strasznie trudno analizować czyjąś historię"). 80% ekipy pochodzi z Krosna lub jego okolic i choć większość z nas już w nim nie mieszka, co roku wracamy do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, by wraz z grupą Wolontariuszy organizować kolejne edycje Festiwalu Sztuk Alternatywnych - Nocne Teatralia Strachy.

thumb_221e2f2_resize_1920_1080.jpg

Jest nas jedenastka: Jedenastka do zadań specjalnych, dla której słowo "niemożliwe" nie istnieje. Na co dzień uczymy się, pracujemy, ale przede wszystkim przyjaźnimy się i nawet mieszkanie w różnych częściach Polski nam w tym nie przeszkadza! Owocem tej przyjaźni są właśnie Strachy!

Paweł jest neurologiem, Dagmara neurologopedą, Karolina dietetykiem, Nina fotografem, a Alicja magistrem rachunkowości. Grzegorz jest grafikiem i projektantem identyfikacji wizualnej, Olaf programistą, a Kuba copywriterem. Zdziwieni? To nie koniec! Znaczną część naszego zespołu tworzą studenci! Gosia studiuje filologię polską, Krystian analitykę medyczną, a nasze najmłodsze ogniwo - Patrycja, jest przyszłą studentką walijskiego Aberystwyth University! Niezły miks, prawda?

To właśnie dzięki temu, że jesteśmy tak różni, Strachy to festiwal, podczas którego każdy - bez wyjątku, znajdzie coś dla siebie!

Jednak najważniejszym pierwiastkiem naszego zespołu są Wolontariusze. Gdyby nie Oni, nic by nam się nie udało!

thumb_5987c70_resize_1920_1080.jpg

Jako stowarzyszenie Teatr s.tr.a.c.h istniejemy i działamy od 2007 roku. Wtedy to, z inicjatywy właśnie stowarzyszenia powstała pierwsza edycja Festiwalu Nocne Teatralia Strachy. Od tego czasu nieprzerwanie powraca na Podkarpacie z każdym końcem lata. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie towarzyszy nam podczas każdej edycji festiwalu, będąc silnikiem całego przedsięwzięcia. Dziękujemy!

Początkowo Strachy zrzeszały tylko rodzime i zagraniczne teatry niezależne, jednak z upływem lat zmieniły się w festiwal wszelakich form sztuki alternatywnej i w takiej formie trwa do dziś. 

thumb_c31122f_resize_1920_1080.jpg

Skąd wziął się pomysł na Strachy? Przede wszystkim, z fascynacji różnorodnymi przejawami ludzkiej twórczości oraz potrzeby aktywnego uczestniczenia w nich. Z przekonania, że sztuka alternatywna to rodzaj wyjątkowego spotkania z prawdziwymi emocjami, inspirującymi wizjami otaczającej rzeczywistości, doświadczeniem drugiego człowieka.


Nasz facebook: https://www.facebook.com/nocneteatraliastrachy/ 

Nasza strona internetowa: http://nocneteatralia.pl/


Z Twoją pomocą uda nam się:

- ufundować całodniowe wyżywienie dla Artystów oraz Wolontariuszy,
- skompletować wyprawkę Wolontariusza,
- dokupić niezbędny sprzęt na warsztaty ogniowe i fireshow,
- zakupić materiały niezbędne do stworzenia strachowej kawiarenki,
- zorganizować silent disco na zakończenie festiwalu,
- poszerzyć do granic możliwości promocję Festiwalu.

Dlaczego akurat nas warto wesprzeć?

Nie zatrzymując się w pracy nad rozwojem formuły Nocne Teatralia Strachy, chcąc zapewnić jak najlepszy, najłatwiejszy dostęp do ciekawych wydarzeń kulturalnych, od wielu lat wstęp na wszystkie atrakcje festiwalowe jest bezpłatny. Prawdą jest jednak, że Strachy udają się tak dobrze również dzięki Twojej pomocy! Ponownie każdy z Was ma szansę współtworzyć z nami to przedsięwzięcie, przyłożyć rękę do sukcesu kolejnej edycji i wesprzeć nasze działania za pośrednictwem akcji crowdfundingowej OdpalProjekt.pl!


Spójrz tylko, jakie cudne nagrody mamy w tym roku!


Skrzynka z graficznym motywem 12. edycji festiwalu:

thumb_b0097f7_resize_1920_1080.jpg


Ręcznie robiony na szydełku przepiękny miś! Jedyny w swoim rodzaju, duuuży miś! 

thumb_63f612d_resize_1920_1080.jpg


Nie wyobrażasz sobie domu bez zieleni? Mamy dla Ciebie obrazy z chrobotka reniferowego! Piękne i milusie w dotyku - tylko nieco mniej milusie od samego misia. ;)

thumb_1755316_resize_1920_1080.pngMasz już dość tej monotonii? Przytłaczają Cię szarości i biel Twoich ścian? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Jesienny pejzaż, namalowany metodą olej na płótnie z pewnością sprawi, że Twój dom nabierze zupełnie innego charakteru! ;)

thumb_8d63fd3_resize_1920_1080.jpg


Magnesiki na lodówkę:

thumb_d33d7d1_resize_1920_1080.jpg


Tacki:

thumb_0a60009_resize_1920_1080.png


A do tego koszulki, przypinki, smycze, plakaty, naklejki, cudowne zdjęcia - CAŁA MASA ŚWIETNYCH NAGRÓD!


Spójrz tylko na listę i wybieraj śmiało! 

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę