Niepamięć- debiutancka książka.

Projekt
zakończony
2115
/ 20000 zł
30
wspierających
 

thumb_8d58d63_resize_1920_1080.JPG


Cześć! Nazywam się Gustaw Dziewięcki i jestem studentem architektury. Od zawsze chętnie tworzyłem nowe, własne światy, a w nich bogate i dynamiczne historie. Do tej pory próbowałem swoich sił w ilustracji, amatorskich komiksach i krótkich opowiadaniach. Dziś przyszedł czas na coś większego!


thumb_49305a7_resize_1920_1080.jpg 

thumb_7b41831_resize_1920_1080.jpg


Pomysł na własną powieść fantasy towarzyszy mi już od wielu, wielu lat. Jak do tej pory z powodu braku funduszy na jej wydanie, książka pozostała jedynie w obrębie niespełnionych marzeń. Miałem szansę na dodatkowe jej dopieszczenie. W założeniu będzie to mój pierwszy krok w kierunku pisarskiej kariery, promujący jednocześnie moją pasję - rysunek. Tak, to mój całościowy produkt - od okładki, poprzez ilustracje, aż po sam tekst, oczywiście ;)

Tyle słowem wstępu, a teraz pora na samą treść, którą zamierzam wydać. Książka jest pierwszym tomem zaplanowanej trylogii, a jej świat- jednym z równoległych w całym uniwersum, które bezustannie powstaje w mojej głowie :) (drugi tom znajduje się już w opracowaniu) Na tle wydarzeń dotykających królestwa i imperia, grę z własnym losem prowadzą antropologiczne istoty, w świecie, w którym wszystko może stać się bóstwem. Nie umiera bowiem ten, o kim pamięć pozostaje żywa. Co bylibyście w stanie poświęcić, by wszystkie wasze wspomnienia i osoby, które kochacie, nigdy nie popadły w zapomnienie?

"Niepamięć" w swoim początkowym zarysie opowiada dwie odrębne, splatające się po pewnym czasie historie. Historię skazanego na wygnanie króla i jego przybocznych oraz młodego, niesfornego szlachcica, który przewodzi oddziałowi specjalnemu w Imperium Tryjlii. W królestwie Aedhen wybucha tradycjonalistyczny bunt, a nad tryjlijskim Imperium zbierają się chmury spisków i knowań. Zamieszkujące górskie przełęcze elfie klany prowadzą krwawą walkę o dawne ziemie i władzę, jaką sprawowały przez tysiąclecia.

Więcej zdradzić nie mogę, bo nie chcę nikomu odbierać frajdy z czytania, a jest co czytać, bo książka będzie liczyć około 520 stron.


Mój plan działania? Akcja zbiórki trwa pół roku, po tym terminie, jeśli zbiorę kwotę minimalną, podpiszę umowę z wydawnictwem, z którym już się porozumiałem. Czas oczekiwania na książkę to ok. pół roku.


Wasze wsparcie jest niezbędne :)


thumb_2390dd1_resize_1920_1080.jpg


Dzięki waszemu udziałowi dostanę szansę na zaistnienie w pisarskim świecie i podzielenie się swoją pasją z innymi. Własna książka to nie tylko zrealizowane marzenie, ale także otwarcie nowej ścieżki w życiu.

Jeśli chcesz zobaczyć inne rzeczy, które robię, upewnić się, że naprawdę zmagam z tą książką już kilka ładnych lat lub nie możesz się doczekać ilustracji i chcesz je widzieć już teraz, w tej chwili:

Instagram

Facebook


Regulamin komentowania