Nowa płyta Erith – Nic nie muszę!

Projekt
zakończony
1670
/ 20000 zł
19
wspierających
 

O mnie słów kilka: 

Cześć, jestem Erith – od trzech lat jestem w nieustannej trasie koncertowej, podczas której zabieram publiczność do mojego elektro-kosmicznego świata. Ten solowy projekt muzyczny kompletnie zmienił moje życie i dziś nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tych wszystkich spotkań, emocji, wrażeń i niezwykłych chwil, które przeżywam na koncertach! W zeszłym roku dzięki zbiórce wydałam swój debiutancki album Speed of Light, który zdobył dużo przychylnych ocen i recenzji od najważniejszych redakcji muzycznych! 

thumb_567daaa_resize_1920_1080.jpg

"Takiej muzyki ze Śląska nie mieliśmy w ostatnich długich latach(...)".

~ Piotr Stelmach - Program Trzeci Polskiego Radia

"Ten kto chociaż raz miał okazję uczestniczyć w koncercie Erith, wie, że nie jest to zwykła dziewczyna, która pewnego dnia postanowiła zacząć śpiewać. Erith ma swój kosmiczny świat, w którym jest wyjątkowo szczera i naturalna. Urzeka słuchaczy wrażliwością i magiczną energią".

~ Outrave

"Nie ma na "Speed of Light" dwóch podobnie brzmiących utworów, nie ma czasu na znużenie i muszę przyznać, że mam naprawdę duży problem z wyłączaniem tego albumu. Jego magnetyczna moc sprawiła, że na kilka dni wszystkie inne płyty przestały istnieć. (...) To muzyka przede wszystkim niesztampowa, stworzona z pasji, a nie z przepisu na popularny electropop czy synthwave, choć jednocześnie bardzo przebojowa i mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie się nią zarażać, bo niewielu młodych artystów z Polski w równym stopniu zapracowało na sukces"

~Soundrive.pl

"Erith podbiła serca ludzi na długo przed pojawieniem się debiutanckiego albumu. Podczas koncertów, wszystko, co robi – śpiew, taniec, zachowanie na scenie, jest dowodem na to, że wszystko to jest szczere i płynie prosto z serca".

~Hiro


Wygrałam tegoroczną edycję konkursu Firestone - Headliners of Tomorrow i zagram w tym roku na Open'er Festivalu! Jury, którego przewodniczącą była Monika Brodka wybrało mnie z ponad 650 zespołów do finału, w którym słuchacze zadecydowali o moim zwycięstwie! Ta sytuacja sprawiła, że teraz naprawdę wierzę, że to, co robię niewątpliwie ma znaczenie, buduje, rośnie, czasem podgryza. Rosną mi skrzydła i właśnie dlatego pragnę nagrać nowy album na ich miarę.

thumb_57d8fdc_resize_1920_1080.jpg

Nadal nie uciekam pod skrzydła wielkich wytwórni i agencji. Tworzę muzykę dla Was i Wasze wsparcie jest dla mnie największą motywacją do dalszych działań! Bardzo bym chciała, aby album Nic Nie Muszę był naszym kolejnym niezależnym, wspólnym projektem, z którego będziemy dumni jak nie wiem co! <3

Póki co mogę Wam zdradzić, że album Nic Nie Muszę w przeciwieństwie do Speed of Light będzie składał się przede wszystkim z utworów z polskim tekstem. Będę wdzięczna za każde, choćby symboliczne wsparcie!

Singiel promujący album Nic Nie Muszę jest już w sieci: KLIKNIJ I ZOBACZ!

Na co zbieram?

Pieniądze ze zbiórki pomogą mi pokryć koszty działań promocyjnych i wydawniczych. Dzięki waszym wpłatom album zostanie nagrany na profesjonalnym sprzęcie, ładnie zmiksowany i zmasterowany, tak, aby każdy dźwięk docierał do Was w najwyższej możliwej jakości. Płyta ukaże się na portalach streamingowych i w fizycznej postaci. Będzie dostępna w sprzedaży, a także zostanie rozesłana do wielu redakcji muzycznych i organizatorów najważniejszych festiwali!thumb_cf10c48_resize_1920_1080.jpg

Bez Was się nie uda!

Za Wasze zaangażowanie i pomoc będę wdzięczna do końca życia, a większość nagród, które dla Was przygotowałam, to własnoręcznie podpisane płyty i unikalne pamiątki, których nie znajdziecie w żadnym sklepie. Mam nadzieję, że taka forma podziękowania przypadnie Wam do gustu, bo włożę w to dużo serca!

Chcesz posłuchać mojej muzyki? Zapraszam:

Jeśli macie jakieś pytania lub propozycje wsparcia to, kierujcie je na adres: [email protected]

W każdej sprawie możecie kontaktować się z moim menedżerem - Pawłem Szypułą (+48 668 285 455)

Zapraszam na mój Facebook 
Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę