Razem nakręćmy Główny Zawór Jazzu!

Projekt
zakończony
4600
/ 4000 zł
89
wspierających
 

Wyobraź sobie, że masz niepowtarzalną okazję kupić bilet do przeszłości! Cenę tego biletu ustalasz sam! Tu nie ma złych wyborów. Każdy z Was zbliża nas do celu.


Nasze ostatnie nagrania to błysk, szyk i złote ornamenty w Restauracji Pretekst. Teraz nadszedł czas na ciemny, zadymiony klub w którym sączy się whiskey i nastrojowa muzyka.


Razem nakręćmy Główny Zawór Jazzu!


ZI6bhi6oMtZ2hJW1Msx3s_EOauhKZEwPZ4MUNc_c


Kim jesteśmy?


Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła pasja do muzyki z tamtych lat oraz nowych nurtów kształtujących się na polskiej scenie muzycznej.


MTIOMUE79tBtbY0Sd-czgHGdavkiEpyWJKg-00Ql


Co tworzymy?


Na naszych nagraniach utwory znanych polskich artystów przenikają się ze stylistyką lat 20’, 30’ i 40’. Jazz, swing, ragtime, a nawet blues wplatane są w utwory artystów zarówno młodego pokolenia – m.in. BOVSKA, Krzysztof Zalewski i Brodka, jak i legend polskiej sceny muzycznej, takich jak Lech Janerka czy Perfect. Ta klimatyczna mieszanka doprawiana jest unikalną stylistyką wyjątkowych miejsc, w których nagrywamy nasze klipy:Co dalej?


Materiał na najbliższych kilka sesji nagraniowych mamy już gotowy. Z racji, że kochamy dopinać sprawy na ostatni guzik nagrania odbywają się pod okiem profesjonalistów. Za kwestie wizualne oraz montaż całości odpowiedzialne będzie studio Migawki. Rejestracja audio, miks oraz mastering pozostaje w rękach karlin.studio, u których nagrywaliśmy nasze pierwsze nagrania:Pieniądze ze zbiórki przeznaczone będą na pokrycie kosztów związanych z najbliższą sesją nagraniową, a także opłacenie prowizji portalu i serwisu transakcyjnego. Najbliższe nagrania odbędą się w urokliwym klubie w Poznaniu – DASH, zrealizowane zostaną tam aż trzy utwory.


Czy ktoś powiedział nagrody?


Tak jest! Skoro dotarłeś aż tutaj, to znaczy, że już odkryłeś w sobie Zawornika (dla skrolujących oszukistów jest jeszcze szansa!). Jesteś już jednym z nas i teraz pozostaje jedynie wybrać nagrodę. Lista jest pokaźna i można tu znaleźć niezłe rarytasy. Sprawdźcie sami!


nyPr9Za4v1TG7ZItV9QSaiQ89dRpZDxhI4dmLhgz


Obserwuj nas na:

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFYthumb_a26961d_resize_1920_1080.jpgthumb_5ecb6c8_resize_1920_1080.jpgthumb_468ea99_resize_1920_1080.jpgthumb_9f40edf_resize_1920_1080.jpg


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę