Muzyka dla dzieci w języku angielskim - książka z płytą.

Projekt
zakończony
3785
/ 17000 zł
38
wspierających
 

O PROJEKCIE


Cześć! nazywam się Maria Kudełka-Gonet. Chciałabym wydać książkę z płytą z piosenkami dla dzieci. Jako mama, wokalistka i instrumentalistka widzę ogromną wartość w edukacji poprzez muzykę. Książka będzie materiałem artystyczno-dydaktycznym, który posłuży jako pomoc w nauce języka angielskiego oraz umuzykalni słuchaczy.

  • Do  piosenek przygotowałam podkłady instrumentalny tak, aby mogły powstawać rodzinne wersje piosenek, śpiewane przez dzieci lub rodziców.
  • Książeczka zawierać będzie teksty, tłumaczenia oraz nuty a także piękne ilustracje oraz pomocnicze zwroty tematyczne. A na samym końcu coś co kochają moje dzieci czyli naklejki z bohaterami piosenek;-)

thumb_8ef68b2_resize_1920_1080.jpg


Dotychczas udało mi się zrealizować produkt online, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony słuchaczy.


OPINIE NABYWCÓW WERSJI ONLINE

 

„To co oferujesz jest piękne, na wysokim poziomie, kompletne. Jestem zachwycona. Warto, żeby Twoje piosenki dotarły do wielu.”

Paulina Tarachowicz właścicielka Bloga Bilikid.pl


„Piosenki z piękną linią melodyczną – takie jak Twoje – wspaniale umilą czas i jednocześnie pomogą w nauce.”

Katarzyna Cielecka Sojka założycielka Szkoły Językowej Kateit!

„Brzmi naprawdę przyjemnie. Ze swojej strony dodam, że wygląda estetycznie i zachęcająco – dzięki wdzięcznym, akwarelowym ilustracjom.”

Joanna Przystalska grafik kreatywny


Zapraszam do obejrzenia i wysłuchania poniższego materiału.  
KIM JESTEM

 thumb_fa3822d_resize_1920_1080.jpg

Mam na imię Maria i jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci (Ania 5 latka, Karol 3 latka). Z pasji i zawodu jestem muzykiem.
Od najmłodszych lat kocham muzykę. Ukończyłam wokalistykę jazzową w Londynie, gdzie mieszkałam 3 lata. Gram też na flecie poprzecznym i fortepianie, komponuję piosenki i utwory instrumentalne. Pracuję także jako lektor języka angielskiego w szkole językowej Kateit! Lubię słońce, ruch i czytanie książek przy dobrej herbatce. Szukam w życiu równowagi psycho-fizyczno-umysłowo-duchowej:-).Jeśli chcesz zadać mi pytanie lub dowiedzieć się więcej na temat mojej działalności zajrzyj tutaj: 


Mój blog: https://www.muzykarozwojowa.pl

Facebookhttps://www.facebook.com/muzykarozwojowa

YouTube: https://www.youtube.com/marikudi
Instagram: https://www.instagram.com/muzykarozwojowa


Jak powstała muzyka i książka

Piosenki, które napisałam powstały podczas zabaw z moimi dziećmi. Granie i śpiewanie im to jedna z moich ulubionych form spędzania czasu. Zaobserwowałam jak szybko potrafią zapamiętać melodię i słowa. Postanowiłam więc nagrać piosenki, tak by mogły posłużyć także innym dzieciom a rodzice (taką mam nadzieję) także znajdą chwilę wytchnienia oraz moment na wypicie ciepłej kawy przy przyjemnej muzyce.


Dlaczego potrzebuję takiej kwoty.


Samodzielne wydanie książki to duże wyzwanie. Wiele pracy zostało już zrobione. Przygotowanie tekstów, nut, grafik do książki, nagranie muzyki, obróbka dźwięku, stworzenie strony internetowej i sklepu.   

 

Brakujący budżet wygląda następująco:Nazwa

Kwota
Wydanie 1000 sztuk (Projekt, wydruk, tłoczenie płyt, opakowania płyt, wysyłka).
16000 zł
Prowizja dla portalu
4,9% - 6,9%
Suma (po zaokrągleniu)
17000 zł


NAGRODY


W panelu po prawej stronie możecie wybrać kwotę jaką chcecie przeznaczyć na wsparcie projektu. Za każdą kwotę otrzymasz coś w zamian.


thumb_e1b1197_resize_1920_1080.png

thumb_8c2efda_resize_1920_1080.png

thumb_1e7a259_resize_1920_1080.png

thumb_f2f39ca_resize_1920_1080.png

thumb_bb70a13_resize_1920_1080.pngWsparcie dla stowarzyszenia

Z każdej z 1000 sztuk wydanych książek 4 zł od sztuki zostanie przeznaczone na pomoc Stowarzyszeniu SPES (Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych).


Spotkało mnie w życiu wiele szczęścia. Chciałabym się nim podzielić i dlatego postanowiłam przeznaczyć część dochodów z książeczki na pomoc dla dzieci, które bardzo tej pomocy potrzebują. Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES prowadzi specjalny Program Pomocy Dzieciom, dzięki któremu wiele osób borykających się z poważnymi problemami otrzymuje realną pomoc. Kilka słów o programie:

 

„Wspieramy rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym. Rodziny zakwalifikowane do Programu Pomocy Dzieciom otrzymują pomoc w formie dostosowanej do potrzeb.

Program Pomocy Dzieciom został utworzony w 2013 roku i jest skierowany do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym. Są to dzieci wymagające wsparcia funkcji życiowych za pomocą respiratora bądź koncentratora tlenu, karmienia dojelitowego lub pozajelitowego oraz innych całodobowych, specjalistycznych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych podtrzymujących funkcje życiowe. Jest to program pomocy socjalnej ukierunkowanej na uzyskanie trwałej poprawy sytuacji życiowej rodziny stypendysty, która deklaruje gotowość do wykorzystania wszystkich własnych możliwości pokonania trudności."

thumb_7920a42_resize_1920_1080.jpg


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIAJak wesprzeć realizację projektu?

W celu przekazania wsparcia należy zaznaczyć wybraną nagrodę, zaakceptować wybór i podążać dalej za wskazaniami modułu bezpiecznych płatności transferuj.pl.

W jaki sposób otrzymam książkę i muzykę?

W przypadku gdy zdecydujesz się na prezent w postaci książki i płyty produkt zostanie wysłany na Twój adres kurierem.

W przypadku gdy zdecydujesz na prezent w formacie PDF oraz MP3 po zakupie zostanie on wysłany na Twój adres E-mail. 


Jak szybko otrzymam produkt?
Gdy zbiorę niezbędną kwotę wyślę zlecenie do drukarni oraz tłoczni. Produkt powinien być u Ciebie w ciągu 2-3 miesięcy od zakończenia zbiórki. Produkty w wersji online wyślę od razu po zakończeniu zbiórki.Regulamin komentowania