Nagranie płyty "Mój Świat"

Projekt
zakończony
4850
/ 30000 zł
90
wspierających
 

Cześć 

Na wstępie kilka słów o mnie, Jestem Kris bynajmniej bliscy tak na mnie wołają, albo Krisuuuu :) kto jak woli. Muzyka zawsze towarzyszy mi w życiu, aktualnie od roku 2009 utrzymuję się zawodowo tylko i wyłącznie z muzyki wykonując głównie covery. Przez całe życie wspierają mnie najbliżsi, rodzina i fantastyczni muzycy, którzy są zawsze przy mnie i od których zawsze się uczę czegoś nowego. Aktualnie oni wszyscy pomagają mi zarejestrować "swoje życie" w tak magicznej pigułce jaką jest muzyka a jak wiecie muzyka jest dobra na wszystko :) i oby takich pigułek było jak najwiecej na świecie.

thumb_125cd4e_resize_1920_1080.jpg

YouTube tu znajdziesz parę utworów granych na żywo by posłuchać czy ten głos będzie Ci odpowiadał?

Teraz postawiłem wszystko na jedną kartę... na "Mój świat" 

W muzyce i słowach będą zawarte wszystkie moje życiowe doświadczenia, a jak widać trochę wiosen mam za sobą i jest co przekazać :) będą to autorskie utwory z tekstem odważnym i bardzo osobistym.Chciałbym Was zaprosić do "mojego świata" 

thumb_a9ea1be_resize_1920_1080.jpg


Więcej o mnie:


O co proszę ?

O Wasze wsparcie, nikt mi w rodzinie nie choruję, nikt mi nie umiera, mam co jeść, opłacam sobie rachunki i za to jestem wdzięczny, że się układa. Nie szukam dodatkowych pieniędzy na życie :) 

proszę Was o wsparcie by zrealizować marzenie,  I tu moje wyciągnięte ręce do Was! Bez Was tego nie zrobię.


Co chcę zrobić?

Chcę nagrać profesjonalną, prawdziwą i szczerą płytę z zawodowymi muzykami, chcę zaprosić kilku artystów z polskiej sceny muzycznej do współpracy. Chcę nagrać i wydać wstępnie kilka singli i docelowo w 2020 roku całą płytę składającą się z 12 utworów. Jeśli się uda i finanse na to pozwolą skręcimy dwa teledyski.


Co i jak i ile?

Studio nagrań 
(nagranie, mix, master)
10.000
pozostali Muzycy 
zaproszeni goście 10.000
Wydawnictwo
(projekt okładki, tłoczenie, druk 4.000
video (rejestracja, montaż, making of) 3.000
Prowizja dla Portalu (odpalamy odpalprojektowi) 4,9%
SUMA w zaokrągleniu 30.000


Co w zamian?

Każda osoba, która wesprze "mój świat" otrzyma płytę ze specjalnym podziękowaniem i małą niespodziankę. Dla Firm wystawiamy Faktury VAT.


Co jeśli się nie spodoba?

Przeproszę i zaproszę Cię na darmowy koncert, może wtedy się do mnie przekonasz?


Jeśli uzbieramy więcej?

ogólnie cała kwota to minimum jakie jest potrzebne do realizacji tej płyty, jeśli uzbieramy więcej to uda nam się zrealizować wszystkie plany na najwyższym poziomie.


Dziękuję za każde wsparcie i pozwólcie mi pokazać Wam "Mój świat"

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę