"Podaruj wigilię" starszym i samotnym wspierając płytę "Kolędy przy pianinie"

Projekt
zakończony
0
/ 45000 zł
0
wspierających
 

26 listopada 2019 roku odbyła się premiera płyty bożonarodzeniowej Michała Masłonia pt. „Kolędy przy pianinie”. Płyta zawiera 9 najpiękniejszych kolęd w subtelnym akompaniamencie pianina, altówki, fletu, wiolonczeli i gitary!
 
 thumb_de6c3fc_resize_1920_1080.jpg

Soundtrack:
1. Lulajże Jezuniu
2. Nie było miejsca dla Ciebie
3. Cicha noc
4. Gdy się Chrystus rodzi
5. Jezus Malusieńki
6. Oj Maluśki
7. Gdy śliczna Panna
8. Pójdźmy wszyscy do stajenki
9. Silent night (English version)

 thumb_96fb8ed_resize_1920_1080.png

Projekt „Kolędy przy pianinie” poza wprowadzeniem słuchaczy do świątecznego nastroju Świąt Bożonarodzeniowych wspiera osoby starsze i samotne w ramach akcji „Podaruj wigilię”.
Część zysków z dochodów płyty zostanie przekazana na cele statutowe Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, które przeciwdziała marginalizacji osób starszych, łamie stereotypy na temat starości i alarmuje społeczeństwo o trudnej sytuacji seniorów w Polsce.
Już 50zł to kolacja i prezent dla jednego podopiecznego Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich"!


thumb_51c075c_resize_1920_1080.jpg

Michał Masłoń to z wykształcenia magister sztuki i uczeń uznanej solistki Teatru Wielkiego w Łodzi, prof. Haliny Romanowskiej. Koncertował po Europie ze słynną międzynarodową grupą “The 12 Tenors”. Wspólnie z grupą najlepszych “tenorów” z Europy zaproponował wyśmienity wachlarz utworów, serwując publiczności wysokiej klasy wirtuozerię, wdzięk i humor. Maestra wokalistyki, prof. Helena Łazarska (Universität für Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu) określiła klasyczny wokal Michała Masłonia “głosem mozartowskim”.

Szanowni Państwo, jestem wokalistą, kompozytorem i autorem tekstów. Mam na swoim koncie kilka wydanych singli. Jako dowód niektóre z nich możecie obejrzeć powyżej.
W swoim 37 letnim życiu od zawsze otaczałem się muzyką, a odkąd zacząłem profesjonalnie się zajmować śpiewaniem moje życie nabrało tempa. W przeciągu ostatnich lat miałem przyjemność występować na deskach scen w całej Europie, w roli śpiewaka operowego, piosenkarza, a nawet chórzysty. Niezapomnianą przygodą był dwukrotny udział w kilkumiesięcznym tournee po Niemczech z grupą 12 Międzynarodowych Tenorów. Miałem ogromną przyjemność występować między innymi w Londynie, Rzymie, Bolonii, Berlinie, Neapolu i Dublinie.

thumb_beb99cc_resize_1920_1080.jpg

Przez ostatnie lata spełniam się także jako muzykoterapeuta i oligofrenopedagog. Zajmuję się pedagogiką osób z niepełnosprawnością intelektualną.  Moja praca polega na rewalidacji uczniów – są to działania, których celem jest przywrócenie osobie z niepełnosprawnością jak największej sprawności poprzez rozległy rozwój ucznia oraz przygotowanie do funkcjonowania w społeczeństwie. Dodatkowo posiadam specjalizację pedagogiki muzycznej o stopniu nauczyciela kontraktowego. 


Celem projektu jest wsparcie działań Stowarzyszenia mali bracia Ubogich poprzez zakup płyty bożonarodzeniowej "Kolędy przy pianinie". Każda zakupiona płyta wspiera akcję "Podaruj wigilię", która ma na celu pomoc starszym i samotnym.


W ofiarowaniu siebie najpiękniejsze jest to,
że to, co do nas wraca
jest zawsze lepsze od tego, co dajemy.
Otrzymujemy odpowiedź o wiele bardziej hojną
niż nasze działanie.
 
– Orison Swett Marden


Więcej informacji na
Kontakt:
Management
Maksym Cyprian Meder
tel. (+48) 531 377 448

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę