Muzyka na żywo w każdym miejscu - Madamme

Projekt
zakończony
2650
/ 6000 zł
37
wspierających
 

Byłeś kiedyś na koncercie granym na łące? Słuchałaś zespołu koncertującego na środku jeziora? A może idąc wieczorem przez rynek waszego miasta , oprócz kilku gitarzystów grających hity Dżemu, widzieliście zespół grający swoje autorskie kawałki?

Cześć, nazywamy się Madamme, tworzymy muzykę inspirowaną amerykańskim folkiem i mamy marzenie. Chcielibyśmy wyjść z muzyką do ludzi i właśnie TY możesz nam w tym pomóc!


thumb_d13ab69_resize_1920_1080.jpg


O co chodzi?
Chcemy zakupić sprzęt, który umożliwi nam granie koncertów bez dostępu do prądu. Potrzebujemy mikrofonów, statywów i samych przenośnych systemów nagłośnieniowych. Niestety nie są to rzeczy tanie i na zakup ww. urządzeń potrzebujemy około 6000 zł.


Trochę o nas

Spotkaliśmy się po raz pierwszy we wrześniu 2016 roku, żeby pograć razem trochę muzyki i tak już zostało. W maju 2017 roku po raz pierwszy zagraliśmy jako Madamme na Wrocławskim Festiwalu Form Muzycznych, a także rozpoczęliśmy swoją przygodę koncertową. W marcu 2018 roku udało nam się dotrzeć do finału Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu, zaś w maju do półfinału Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Za nami także kilkadziesiąt koncertów w większych i mniejszych miejscowościach południowej i zachodniej Polski. 


W skład zespołu wchodzą:


B%C4%85bel-2-150x150.png

Oliwia Drożdżyk – wokal.

Autorka melodii oraz tekstów. Najbardziej reprezentatywna z zespołu.


Ca%C5%82uj-150x150.png

Miłosz Całujek – gitara basowa.

Załatwiacz rzeczy niezałatwialnych.

%C5%81apa-3-150x150.png

Miłosz Łapiński – gitara akustyczna, perkusjonalia.

Brakuje mu tylko ptaszka na głowie :)

J%C4%99drek-1-150x150.png

Jędrzej Wołk – pianino, ukulele, wokal.

Kompozytor, autor tekstów. Rudy, ale przynajmniej ma fajne okulary.

Co może opowiedzieć o nas lepiej niż nasza muzyka? Poniżej możesz posłuchać dwóch z czterech utworów z naszej najnowszej EPki.Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebook'u :)


A co jeśli zbierzemy więcej?
To byłoby coś! Moglibyśmy wtedy zakupić sobie też sprzęt odsłuchowy, dzięki któremu znacznie poprawilibyśmy sobie komfort grania :)

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc! ❤

Regulamin komentowania