Lazy Swingers Band - debiutancka płyta

Projekt
zakończony
14475
/ 13000 zł
185
wspierających
 

O ZESPOLE:

Zespół Lazy Swingers Band powstał w 2016 roku i od samego początku związany jest z krakowskim środowiskiem tancerzy Lindy Hop. Tworzą go profesjonalni muzycy, zafascynowani muzyką i kulturą swingową. Przez lata swojej działalności zespół grał na najważniejszych festiwalach Lindy Hopowych w Polsce i za granicą (Dragon Swing Festiwal, Retro Weekend Summer’s End, Transwingvania Lindy Exchange, Lindy Hop Non Stop, Silesia Swing Festiwal, Seaside Swing Affair), oraz na koncertach, wydarzeniach i festiwalach jazzowych (np. Letnim Festiwalu Jazzowym w Piwnicy pod Baranami). Zespół został założony przez Filipa Presseisena i działa przy wsparciu krakowskiej organizacji KMiTa Swing.

thumb_391d99f_resize_1920_1080.pngthumb_b371ae1_resize_1920_1080.jpgthumb_d4daac2_resize_1920_1080.jpg

Skład zespołu to 8 osób:

  • Sylwia Buchalska – wokal
  • Miłosz Konarski - klarnet
  • Wojciech Rejdych - saksofon 
  • Dawid Paluch – trąbka
  • Adam Wielicki - puzon
  • Miłosz Bazarnik - fortepian  
  • Michał Biel – ukulele basowe
  • Łukasz Giergiel - perkusja
     

O PROJEKCIE: 

Ogromna radość ze wspólnego grania i masa pozytywnej energii, jaka do nas wraca na każdym koncercie nie pozwala nam stać w miejscu! Dlatego chcemy pójść o krok dalej: marzymy o tym, aby za pośrednictwem nagranej przez nas, debiutanckiej płyty, podzielić się tą wspaniałą energią i przenieść Was w złotą erę swingu! 

Nie prosimy Was o datki, tylko proponujemy zakup w przedsprzedaży limitowanej edycji płyty i gadżetów związanych z zespołem: t-shirtów, przypinek, wlepek. Za większe kwoty wsparcia oferujemy Wam prywatne lekcje wokalu, lub nauki gry na instrumentach, nagranie piosenki ze specjalną dedykacją wideo, a nawet  możliwość zarezerwowania koncertu zespołu w promocyjnej cenie. 


O PŁYCIE: 

Na płycie pojawi się 13 utworów, przygotowanych z myślą nie tylko o koneserach muzyki jazzowej, ale również o tancerzach. Mamy nadzieję że będą one grane na wszelkiego rodzaju potańcówkach, czy festiwalach tanecznych.

Utwory, które wybraliśmy na płytę będą miały zróżnicowane tempo, zdolne zadowolić tancerzy na każdym poziomie zaawansowania, będzie można do nich tańczyć nie tylko Lindy Hop, ale również Shag, Balboa, Charleston.

Na płycie znajdziecie swingowe przeboje takich mistrzów jak Glenn Miller, Duke Ellington czy Count Basie, piosenki z repertuaru Elli Fitzgerald, ale również mniej znane, jazzowe perełki. 

Mamy wielką przyjemność zapowiedzieć, że na albumie pojawią się również dwa utwory autorskie, w tym „Crack the beat” który już zdążył zyskać sympatię polskiej sceny Lindy Hopowej.

NA CO ZBIERAMY:

Prace nad płytą już trwają. Po 3 miesiącach intensywnych prób rozpoczynamy nagrania. Kwota 13 000 zł zapewni nam możliwość opłacenia: wynajmu studia, miksu i masteringu, wydania płyty (projekt graficzny, tłoczenie i druk) oraz prowizji dla portalu odpalprojekt.pl i wszelkich podatków. 


thumb_891214a_resize_1920_1080.JPGthumb_5f91f6a_resize_1920_1080.JPGthumb_478a24d_resize_1920_1080.jpgthumb_f1211e2_resize_1920_1080.JPGthumb_ab22c85_resize_1920_1080.JPGthumb_582bf01_resize_1920_1080.JPG


A JAK NIE UZBIERAMY PEŁNEJ KWOTY?

Płyty oraz inne nagrody i tak na pewno trafią w Wasze ręce, lecz na ich przygotowanie będziemy potrzebowali znacznie więcej czasu. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby stało się to jak najszybciej. Wasze wsparcie jest jednak kluczowe! Każda kwota przybliża nas do celu.


CO JEŻELI UZBIERAMY WIĘCEJ?

Kwota 13 000, która jest celem naszej zbiórki pozwoli nam na pokrycie minimalnych wydatków. Jeśli zdarzy się tak, że uzbieramy większą kwotę, będziemy mieć fundusze na zwiększenie nakładu płyty, nagranie teledysku lub profesjonalną sesję zdjęciową.

.

Aby nie przegapić aktualnych postępów w pracy nad płytą, obserwuj nas na mediach społecznościowych:

Facebook - https://www.facebook.com/lazyswingersband/
Instagram - https://www.instagram.com/lazyswingersband/


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę