Teledysk - Lavia Hart

Projekt
zakończony
5730
/ 5000 zł
89
wspierających
 

Singiel - Nocturnal Afterglow


Wszystko zaczęło się od mojej podróży na najbardziej aktywny wulkan Europy - Stromboli. Tam właśnie powstał  mój pierwszy singiel - Nocturnal Afterglow.  2 lata później udało się w końcu nagrać i wyprodukować ten utwór. Teraz, wraz z najwspanialszą ekipą filmową, zabieramy się za  realizację klipu do mojego singla. Czeka nas duże wyzwanie i dużo ciężkiej pracy, a Wasza pomoc będzie nieoceniona! 
Kim jestem?


Tak naprawdę mam na imię Karolina. Lavia Hart to mój pseudonim artystyczny pod którym tworzę i występuję na scenie. Jako nastolatka zaczęłam tworzyć eksperymentalne ambientowo-elektroniczne utwory ubarwione dźwiękami starych zabawek czy instrumentów akustycznych. W liceum, zamiast chodzić na lekcje, uciekałam do studia nagrań rejestrować dziwne pomysły dźwiękowe. Grałam na pianinie i mocno szukałam konkretnego kierunku muzycznego w którym chciałabym pójść.  Nie było łatwo, bo z jednej strony chodziłam na koncerty improwizowanej muzyki eksperymentalnej , z drugiej na karaoke śpiewałam Beyonce. Potem przyszła fascynacja folkiem i noisem, co zrodziło duet muzyczny Shivers & Shakes a następnie soft-noiseowy duet - Morgaine Fay.  Później przyszła pora na przybranie pseudonimu i zdecydowanie się na bardziej popowe, piosenkowe granie wraz z moim niezastąpionym zespołem. W międzyczasie zaczęłam też grać w  zespole Perfect Son, gdzie zdobywam dużo doświadczenia scenicznego. Poważną częścią mojego życia jest pisanie piosenek, które czekają na odpowiedni moment , żeby ujrzeć światło dzienne. thumb_557846f_resize_1920_1080.jpgthumb_741dcd4_resize_1920_1080.jpgthumb_8def7f0_resize_1920_1080.jpgthumb_7e42e79_resize_1920_1080.jpgthumb_758de53_resize_1920_1080.jpgthumb_7c8cb01_resize_1920_1080.jpg


Podstawa to realizacja i produkcja pierwszego teledysku.


Żeby ruszyć i tak naprawdę rozpocząć karierę muzyczną, potrzebuję  stworzyć unikatowy klip muzyczny do mojego pierwszego singla. Chcę zadbać o spójny aspekt wizualny mojego projektu.Mamy ekipę profesjonalistów i chcemy dobrego efektu. 


Realizacja i produkcja debiutowego teledysku wiąże się z dużymi kosztami. Razem z ekipą filmową - ekipą przyjaciół a zarazem profesjonalistów, chcemy włożyć maximum swojej pracy, żeby ten teledysk był na wysokim poziomie. Nie chcemy oszczędzać na jakości , bo czujemy, że razem możemy stworzyć coś naprawdę dobrego. Są wydatki których nie da się ominąć.  Fundusze ze zbiórki przeznaczone będą na:

  • transport sprzętu i ekipy
  • nocleg i wyżywienia dla ekipy pracującej na planie teledysku
  • zakup niezbędnych materiałów  
  • koszty wynajmu sprzętu i jego ubezpieczenia


Jeżeli kwota minimalna zostanie osiągnięta i uda się mi zebrać więcej funduszy, pieniądze zostaną przeznaczone również na częściowe pokrycie kosztów premiery singla i teledysku oraz na ich promocję.

Każda złotówka, którą prześlecie zostanie zainwestowana w dalszy rozwój i promocję mojej muzyki.


Dlaczego Crowdfunding?


Działam zupełnie niezależnie. Nie stoi za mną żadna wytwórnia, która mogłaby mnie wesprzeć w procesie kreatywnym czy finansach.


Podoba mi się idea crowdfundingu i bezinteresowne wsparcie dla osób które ciężko pracują, próbując realizować swoje pasje. Za każdą wpłaconą kwotę każdy z Was otrzyma nagrodę. Pocztówki, EP-kę, bilety na koncert, kawałek lawy (!), solowy koncert domowy, lub większy koncert z zespołem.thumb_d66ab48_resize_1920_1080.jpgthumb_be9d547_resize_1920_1080.jpgthumb_a78d732_resize_1920_1080.jpgthumb_3500bb0_resize_1920_1080.jpgthumb_bba7f05_resize_1920_1080.jpgDowiedz się więcej o mnie i o mojej muzyce:

FACEBOOK

INSTAGRAM

BANDCAMP

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę