Krakow Dance Works REBOOT

Projekt
zakończony
7870
/ 10000 zł
38
wspierających
 

Rok 2020 był dla nas niezwykle trudny, jednak nie możemy się już doczekać nadchodzącego 2021. Będziemy zmieniać lokalizację naszego studia - dalej w tym samym budynku za to kompletnie nowa przestrzeń. Chcemy utrzymać wszystko co jest tak wyjątkowe w KDW. Społeczność, twórczą wolność oraz energię miejsca otwartego na taneczne Fusion.

Przeprowadzka to dla nas nowy start, a sama zbiórka jest jak most pomiędzy starym i nowym. Naszym dodatkowym planem jest zorganizowanie letniego międzynarodowego festiwalu Fusion. Twoje wsparcie pomoże nam zmienić to marzenie w rzeczywistość!

thumb_5b73543_resize_1920_1080.jpg

Nagrody z tej zbiórki zostały stworzone tak, aby zachęcić społeczność do korzystania z naszej przestrzeni. Bardzo chcielibyśmy aby nasi wspierający mieli pierwszeństwo w planowaniu własnych wydarzeń w studiu. Zatem, gdzie jesteście; Przyjaciele, Ambasadorowie i Bohaterowie KDW?

Pieniądze ze zbórki zostaną przeznaczone na udoskonalenie nowej przestrzeni:

  • Odrestaurowanie drewnianej podłogi tanecznej
  • Zamontowanie nowych luster
  • Lepszy sprzęt audio oraz oświetlenie
  • ...Wszystkie pozostałe fundusze pozostaną przeznaczone na organizacje tanecznego festiwalu Fusion!

Zanim nastąpiły restrykcje w podróżach w 2020 roku, bardzo popularne było zarówno organizowanie jak i uczestniczenie w festiwalach tanecznych w całej Europie. Te parodniowe wydarzenia były często tym wyczekanym, najważniejszym momentem roku. Były możliwością dzięki której tancerze z całej Europy mogli podzielić się swymi niesamowicie różnorodnymi kulturami tanecznymi, wiedzą i historiami ze swoich "tanecznych domów". Festiwale były szczególnie ważne dla muzyków, DJ'ów oraz nauczycieli. To właśnie dzięki nim mogli się utrzymać i spokojnie tworzyć. Odwołanie wszystkich wydarzeń tanecznych w minionym roku, było straszliwym ciosem dla całej społeczności tanecznej.

Mamy nadzieję rozpocząć na nowo, tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Chcemy zorganizować prawdziwy,  letni festiwalu Fusion, tak aby pomóc w przywróceniu tej właściwej więzi pomiędzy tancerzami.

Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie!


thumb_41428db_resize_1920_1080.jpg


Agnieszka & Greg działają w studiu od samego początku. Agnieszka pojawiła się ze świata Europejskich Tańców Balfolkowych przynosząc ze sobą lata doświadczenia w organizacji. Greg jest założycielem Kraków Dance Works. Przetransformował swoje bluesowe taneczne korzenie w pasję do tańca Fusion.

Więcej na temat Kraków Dance Works. Jesteśmy studiem tanecznym w Krakowie, założonym końcem 2019 roku. Nasza filozofia mówi, że aby w pełni poznać i zrozumieć taniec jako sposób połączenia - dialog, trzeba poznać i docenić wszystkie style taneczne. Oprócz tańca wspieramy również inne formy takie jak sztuka performatywana w tym teatr, śpiew, czy improwizacja. Jednak to co najważniejsze dla nas, to obserwowanie ludzi, rozwijających w sobie artystyczny potencjał.

thumb_4a5dc3b_resize_1920_1080.png


Śledźcie nasz fanpage na Facebooku, żeby otrzymywać informacje o postępach naszej zbiórki.

Kraków Dance Works
św Gertrudy 8/1
31-046 Kraków
+48 735 969 318
NIP 7252219523

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę