Aplikacja "Koronawirus w Polsce" - wiarygodne źródło informacji

Projekt
zakończony
50
/ 50000 zł
1
wspierających
 

Celem powstania aplikacji „Koronawirus w Polsce” jest dostarczenie szczegółowych danych z epidemii w Polsce i na Świecie. Docierają do nas różne informacje, wiele z nich jest z kategorii „fake news”. Postanowiliśmy w ramach HackCrisis.com stworzyć aplikację, która na bieżąco wyświetla dane dotyczące koronawirusa w Polsce i na Świecie. W tym celu wykorzystujemy wyłącznie autentyczne i wiarygodne informacje. Nie interesowało nas budowa poklasku, zasięgów, a przekazywaniu wiarygodnych danych zaprezentowanych w czytelny sposób w postaci cyfr, diagramów i wykresów. Całość w przyjemnej dla oka identyfikacji graficznej.

Zaraz po zakończeniu konkursu HackCrisis chcemy rozwijać nasze rozwiązanie o dodanie nowych funkcjonalności oraz utrzymywać serwer. Poświęcamy wiele godzin pracy dla idei i dostarczamy społeczności tylko wiarygodnych informacji. 

Polub nas na Facebook - "Koronawirus w Polsce"
Strona internetowa aplikacji: https://koronawirus-w-polsce.pl/


"Koronawirus w Polsce" jest wiarygodnym źródłem informacji.  Dane pochodzą z wiarygodnych źródeł:
WHO, CDC, ECDC, NHC, DXY.. Prezentacja wyników w aplikacji musi być potwierdzona w wielu miejscach. Nasze rozwiązanie wyświetla informacje w formie cyfrowej:
- wszystkich zarażonych
- obecnie zarażonych
- zgony
- wszystkich wyleczonych
- wszystkich wykonanych testów
- wszystkich hospitalizowanych
- kwarantanna domowa
- nadzór epidemiologiczny


Zebrana kwota pozwoli nam stworzyć m.in:

- moduł wzywania pomocy
- moduł kwarantanna - przy pomocy lokalizatora w telefonie + regularnych powiadomieniach, mamy potwierdzenie odbywania kwarantanny wedle zaleceń
- powiadomieniach o rosnącym zagrożeniu i jego spadku
- chatbot informacyjny
- lepsza infrastruktura (mamy coraz większe zainteresowanie aplikacją (obecnie jakieś 30 tysięcy użytkowników), chcemy, aby działała jak najszybciej)
- reklama (chcemy, aby aplikacja trafiła to jak największej liczby ludzi)


Projekt jest w pełni darmowy i wolny od reklam.Maciek Górnickithumb_7e6b417_resize_1920_1080.jpg
Mam na imię Maciek i mam 24 lata. Ukończyłem studia inżynierskie o kierunku informatyka ze specjalnością Inżynieria Internetu Rzeczy. Programuje od kilku lat, na co dzień zajmuję się głównie strona sport.pl. 

Inicjator, Project Leader i Programista.
Patryk Hołodythumb_c13e867_resize_1920_1080.jpg

W branży IT pracuję już od ponad 8 lat.
Programowanie stało się moją pasją i cieszy mnie, iż mogę pogłębiać wiedzę i być coraz lepszy w tym co robię. Obecnie poszerzam swoja umiejętności z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji, w której widzę olbrzymi potencjał i szerokie spektrum wykorzystania w rozwiązywaniu różnych problemów.

Programista
Tomasz Dmuchowskithumb_7930823_resize_1920_1080.jpg

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych ze sprzedażą, marketingiem, video marketing, strategia biznesu i growth hacking.

Head of Marketing
thumb_4604df7_resize_1920_1080.png

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę