Lama Movie: Kino Meduza!

Projekt
zakończony
11040
/ 10000 zł
163
wspierających
 

Kim jesteśmy?

Kino Meduza to kameralne, offowe i pełne premier kino, które na stałe wpisało się w kulturalny krajobraz Opola. Powstało z miłości do kina autorskiego i alternatywnego od lat serwując widzom przedpremierowe pokazy filmów, kino eksperymentalne, kino nieme, polskie i zagraniczne filmy krótkometrażowe.

My, czyli - Stowarzyszenie Opolskie Lamy, jego członkowie i sympatycy, powołaliśmy je do życia w lutym 2011 roku i od tego czasu zapraszam wszystkich na filmowe uczty. Rodzinna atmosfera, rozmowy o kinie i nie tylko przy kawie czy herbacie, to cechy charakterystyczne Kina Meduza. Przedpremierowe pokazy filmów nagradzanych na światowych festiwalach, zrekonstruowane filmy z polskiej i światowej klasyki, polskie i zagraniczne filmy krótkometrażowe, kino eksperymentalne, kino nieme czy też kino dla widzów najmłodszych – to wszystko co można zobaczyć razem z nami w Kinie Meduza.

thumb_f642614_resize_1920_1080.jpg

thumb_d95e673_resize_1920_1080.jpg

Dlaczego teraz?

Pandemia koronawirusa odcisnęła piętno na kulturze. Po krótkim sezonie, ponownie musieliśmy zamknąć drzwi kina przy Oleskiej 45. Meduza nie przetrwa bez Was – kino jest prowadzone przez  Stowarzyszenie Opolskie Lamy, jako organizacja pozarządowa mamy marne możliwości otrzymać jakąkolwiek wsparcie finansowe...


 thumb_2505223_resize_1920_1080.jpg


Nie zamierzamy się poddać – cały czas działa nasza wirtualna sama kinowa na platformie mojeekino.pl, piszemy projekty na kolejny rok, wymyślamy nowe działania. Poprzez dołączenie do Stowarzyszenia Kin Studyjnych razem z gronem kilkudziesięciu kin z całej Polski, walczymy by kultura filmowa żyła!

Jeśli mieliśmy okazję się poznać – spotkać w Meduzie, na pokazach plenerowych, mieliśmy okazję współpracować – wiecie, że jesteśmy pasjonatami i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Czasami potrzebujemy jednak odrobiny Waszej energii!

 

W połowie marca kina straciły wszelkie źródła dochodu. Zielone światło do ponownego otwarcia dostały na krótko, ale trudne czasy wróciły. I tu na ekran wchodzisz Ty.

 

Jak możesz nam pomóc? 

Wesprzyj Meduzę biletem w przyszłość!

 

Nawet jeśli nie wybierasz się na seans od razu, kup bilety już teraz, a wykorzystasz je w dowolnym momencie. Bezterminowe bilety/vouchery to dla kina doraźne wsparcie finansowe, a dla Ciebie obietnica kolejnego wypadu na film – korzystają wszyscy!

 

Wesprzyjcie nas kupując otwarte vouchery, które można będzie wymienić na dowolny seans w momencie ponownego otwarcia kina. Trzymamy kciuki, że wydarzy się to już w styczniu, w reżimie sanitarnym. Jeśli nie, to poczekamy!

 

Dzięki temu Meduza będzie mogła przetrwać najtrudniejsze chwile.

 

Prosimy Was o wsparcie zbiórki, które pozwoli nam przetrwać, przeczekać trudny czas w spokoju - opłacić bieżące opłaty. Dziękujemy za każdy gest wsparcia z Waszej strony i gorąco wierzymy, że wrócimy do Was pełni pozytywnej energii i filmowych emocji!

 thumb_02f190f_resize_1920_1080.jpg


Jeśli będziecie zainteresowani, przygotujemy pięknie wydrukowane Vochery Prezentowe – idealne na prezent mikołajkowy czy bożonarodzeniowy. Przygotowaliśmy  różne typy voucherów wraz z dodatkami:

 

25 zł (pojedynczy bilet do kina Meduza + kod do platformy mojeekino.pl)

50 zł (2 bilety do kina + 2 kody do platformy mojeekino.pl)

75 zł (4 bilety do kina+ kod do platformy mojeekino.pl)

100 zł (3 bilety do kina + 2 kody do platformy + torba Opolskie Lamy – 18. FFOL )  (max. 20 pakietów)

200 zł Meduza dla przyjaciół – specjalny seans  dla przyjaciół – pokaz zamknięty, dla grupy max. 10 osób – data do ustalenia indywidualnie. (max. 10 pakietów)

Więcej o nas:
Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę