KA1 - realizacja albumu

Projekt
zakończony
1385
/ 16500 zł
17
wspierających
 

Dlaczego warto nas wesprzeć?

Nasza muzyka to jazz-rock, który zdobył już wiernych fanów. Może jesteś jednym z nich, a może do nich dołączysz? Nie prosimy o wpłatę tak po prostu. Oferujemy szereg usług i nagród dla Ciebie lub Twojej firmy, które zarówno mogą sprawić Tobie i nam mega przyjemność, jak i przynieść korzyści np. dla Twojej firmy / brandu. Patronem medialnym płyty będą m.in portale ArtRock.pl i WybieramKulture.pl, a może również....Ty? Rzuć okiem na prawą kolumnę. 

Czym się możemy pochwalić?

Mamy na koncie debiutancką płytę z połowy 2016, której możesz za darmo posłuchać na platformach internetowych lub zamówić w wersji fizycznej na stronie ka1.pl. Zagraliśmy ponad 20 koncertów, m.in supportowaliśmy Kult w Gdyni, koncertowaliśmy dla osadzonych w Zakładzie Karnym w Siedlcach, zdobywaliśmy wyróżnienie na New York Festiwal w Łodzi i na Letniej Scenie VooDoo Club w Warszawie. Nasz repertuar jest całkowicie autorski. 


Zachęcamy do:

  • subowania nas na kanale YouTube: subuj
  • śledzenia fanpage zespołu: śledź
  • a może interesuje Cię pierwsza płyta zespołu? tu kupisz

Dlaczego to tyle kosztuje?

  • Realizacja, miks i mastering nagrań to kwota od kilku do kilkudziesięciu tys. zł. My chcemy zamknąć się na tych pozycjach w kwocie 8 tys. zł.  
  • Projekt albumu i wytłoczenie min. 100 sztuk, to ok. 2 tys. zł. Zakładamy wytłoczenie ok. 100-200 egzemplarzy.
  • Realizacja teledysku to koszt rzędu kilku-kilkunastu tys. zł. Dzięki umiejętnościom, które posiadamy zamkniemy się w kwocie 3 tys. zł. 
  • Promocja to temat rzeka, można wydać miliony monet. Założyliśmy na ten cel ok. 2,5 tys. zł. 

Teledysk do utworu "Przestrzeń"


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę