Import samochodów

Projekt
zakończony
0
/ 100000 zł
0
wspierających
 

Nazywam się Daniel Nawrocki, zajmuję się sprzedażą samochodów osobowych, które pochodzą z USA. Wszystkie auta, które ściągam są powypadkowe i naprawiane w Polsce. Od dawna moim marzeniem było zajmowanie się czymś co sprawia mi przyjemność a przy okazji spełnić swoje marzenia. Współpracuję z firmą importerska, która zajmuje się licytacją, jak i wysyłką samochodów do Polski, pracują na miejscu w USA TURBO - auta z USA. Firma dba o wszelkie szczegóły importu samochodu do Polski.

Dlaczego wsparcie mojego projektu?

Jak wiemy, każdy chciałby coś otrzymać w zamian. Dlatego oferuje vouchery z wspaniałymi nagrodami wysokiej jakości, każdy kto wesprze mój projekt otrzyma voucher na wybraną przez siebie nagrodę. Czy warto? Oczywiście że tak, jeżeli spojrzymy na to w sposób swojego samochodu, ile kosztuje nas naprawa gdy się coś zepsuje, dlaczego by nie spróbować zaoszczędzić! Voucher jest bez terminowy i możesz skorzystać z niego w każdym momencie. Wesprzyj i wybierz coś dla siebie. 

Dlaczego import?

Od dawna w Polsce sprzedaje się samochody zza granicy, część sprzedawców nie mówi klienta ze auta były uszkodzone, a ceny są jak za nowe. Dlatego też wychodzę z projektem dla ludzi, auta które mogę licytować osiągają ceny między 30 a 45% wartości rynkowej z podstawieniem auta pod dom i wszelkimi opłatami, zostaje tylko naprawa. Zrobiłem już kilka projektów z importem dla klientów indywidualnych pod zamowienie. Jeden z projektów przedstawiam poniżej ma zdjęciach.


thumb_6e25245_resize_1920_1080.jpeg

thumb_c1f491d_resize_1920_1080.jpeg

Cel finansowania?

Cała kwota zostanie przeznaczona na zakup aut, które zostaną sprowadzone do sprzedaży. Głównym celem jest otwarcie salonu samochodów używanych, to jest kwestia czasu, taki jest plan.

Współpracuje również z warsztatem samochodowym, który ma w swojej ofercie wszelkie usługi blacharsko- lakiernicze oraz mechaniczne. Firma współpracuje również z salonami, gdzie dla moich projektów wszystkie części które wymieniam są oryginalne z fakturami.

Dla każdej wspierającej osoby mój projekt są przewidziane nagrody, wysokiej jakości. Nagrody realizowane są po miesiącu od zakończenia zbiórki, obejmują całą Polskę a czas realizacji jest bezterminowy.

Chciałbym spełnić swoje marzenia o samochodach, dlatego postanowiłem zgłosić swój projekt. To właśnie ty możesz przyłączyć się do spełnienia mojego marzenia.


Daniel Nawrocki- główny pomysłodawca projektu, wyszukiwanie aut pod licytacje, załatwianie wszelkich spraw związane z sprowadzeniem aut. Jeżeli miałby ktoś jakieś pytania, zapraszam do kontaktu na adres mailowy [email protected]

thumb_11c245c_resize_1920_1080.jpg

Firma Auto kolor- warsztat samochodowy, zajmujący się kompleksową naprawą

thumb_175f1d8_resize_1920_1080.jpg

Turbo auta z USA- importer samochodów, zajmuję się ściągnięciem i licytacja samochodów

thumb_f48f98f_resize_1920_1080.jpg


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę