HooPoland - pierwszy polski festiwal hula hoopowy

Projekt
zakończony
1035
/ 5000 zł
12
wspierających
 

thumb_7603db5_resize_1920_1080.png


Pierwszy! Jedyny! Z prawdziwego zdarzenia! Polski Festiwal Hula Hoop!

Chcemy, dzięki Twojemu wsparciu, zorganizować wydarzenie, które rozwinie polską (i nie tylko!) hula hoopową społeczność. HooPoland będzie aż pięciodniowym festiwalem dla entuzjastów tańca z hula hoopami. Będzie można wziąć udział w warsztatach z prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie, dzielić się swoimi umiejętnościami, zaprezentować na scenie i przede wszystkim rozwinąć się. 


Specjalnie na ten festiwal znaleźliśmy, wśród mazurskich lasów, magiczne miejsce – Studio Burdąg. Wyposażone przede wszystkim w wielką salę treningową. Ze względu na kameralny charakter tego miejsca, tę pierwszą edycję HooPolandu chcemy zorganizować dość kameralnie - dla 30 uczestników.Dlaczego warto nas wesprzeć?

Przekazując nam datek działasz na rzecz rozwoju i promocji hula hoop w Polsce.

Naszą ambicją jest zorganizowanie wydarzenia, podczas którego entuzjaści hulania, również ci początkujący, będą mogli poświęcić się nauce nowych technik tańca i manipulacji hula hoopami, a także zdobyć umiejętności niezbędne dla hula - performerów i poznać inne pozytywnie zakręcone osoby z różnych części świata! Takie spotkania są niezwykle inspirujące i potrafią przeobrazić początkujące hobby w życiową pasję! Wiemy, bo to nasz przypadek ;) Zależy nam też, żeby goście, którzy przybędą z zagranicy, poznali polską scenę hula hoopową. 


Głównym założeniem HooPolandu jest rozwój i promocja tańca z hula hoopami w Polsce i na świecie oraz budowanie międzynarodowej społeczności jego miłośników.


thumb_6d98d5b_resize_1920_1080.jpgthumb_3a7a6cd_resize_1920_1080.jpgthumb_b5a51f9_resize_1920_1080.jpg%5Bobject%20Window%5DJak wydamy otrzymane od Was pieniądze?

Zebrane środki zostaną w całości przekazane na pokrycie kosztów organizacji festiwalu, w szczególności na gaże artystów i promocję wydarzenia.  Kim jesteśmy?

Ekipą pasjonatów, która chce wkręcać innych w hulanie! Zależy nam, żeby w Polsce środowisko hula hoopowe się rozwijało! Żeby zorganizować pierwszy hula hoopowy festiwal zbieraliśmy doświadczenie jeżdżąc na zagraniczne festiwale, uczestnicząc w niezliczonej liczbie warsztatów, oglądając występy najlepszych hula-performerów. 


thumb_1f12423_resize_1920_1080.png

 Emilia - na co dzień polermistrzyni. Pracuje w rodzinnej firmie zegarmistrzowskiej, która  liczy sobie blisko 100 lat. Sprawia, że zmęczone życiem zegarki zyskują nowy blask. 
Jest to mocno powiązane z jej miłością do brokatu. Wieczorami, w Warszawie, prowadzi zajęcia dla swoich ukochanych grup hulania - są ich aż 4! W 2018 roku Emilia stworzyła witrynę Hooping.pl - to portal, w którym zgromadzony   został ogrom hula-wiedzy. Artykuły, poradniki, informacje o wszelkich hula-wydarzeniach oraz zajęciach, a także tutoriale w języku polskim. Cała ta baza wciąż się powiększa. Rośnie także grono jej odbiorców. 


thumb_a964644_resize_1920_1080.png

Anka - dziennikarka, lektorka, animatorka kultury no i oczywiście (a może przede  wszystkim? ;) hooperka :D Umiejętności zdobywa na treningach z Brokatowymi Rakietami,  a także na warsztatach oraz festiwalach w Polsce i za granicą. Jest organizatorką wielu  eventów, również tych cyrkowych. Z radiem związana od 11 lat. Jest głosem hula  hoopowych tutoriali od Hooping.pl. Kiedy ma jeszcze chwilę czasu szlifuje umiejętności  tańca z aerial hoopem.thumb_9453e57_resize_1920_1080.png

Rurzowa - na co dzień pani od plastyki w szkole podstawowej. Po godzinach… od czego by
tu zacząć? Wszech-artystka sztuk plastycznych, współtworzy pracownię Kontrast, w której
tworzą sztukę! Obrazy, graffiti, rękodzieła, vlepki, a także designerskie kurtki Festiwalove,    których zwisają setki kolorowych wstążek! Tancerka Teatru Tańca TEST, a także ⅓ ekipy, którą  tworzy wraz z Emilią i Anką - Brokatowe Rakietythumb_17f22a2_resize_1920_1080.png

Dominika - członkini zarządu Fundacji Inside Out. ​Animatorka kultury, studentka, pedagog  cyrku od ponad 6 lat. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyte
m.in. w działaniach Fundacji Sztukmistrze, projektach miejskich i międzynarodowych. Jej  ulubione dziedziny cyrkowe to żonglerka, akrobatyka grupowa i hula hoop. Na co dzień  lubi podróże, wieczór z książką i dobre jedzenie. W Fundacji Inside Out, która pomaga  nam w realizacji tego projektu, Dominika odpowiada za panel żonglersko - cyrkowy oraz  koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń (takich jak HooPoland! :D).

Facebook    |    wydarzenie na Facebooku    |    nasz Instagram


thumb_b498713_resize_1920_1080.jpg


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę