Historie Pływaczki

Projekt
zakończony
575
/ 5000 zł
13
wspierających
 

KIM JESTEM

Mam na imię Kateryna i jestem pływaczką. W latach 90–tych uczyłam się w sportowej akademii w Charkowie. Trenowałam 12 razy w tygodniu, 6 godzin dziennie. Trenera widziałam częściej niż rodziców i co miesiąc jeździłam na zawody.

Teraz pływam dla przyjemności i ścigam się na wodach otwartych.

Po profesjonalnym sporcie pozostały mi dobra sylwetka i ciekawe wspomnienia.


thumb_b808aa6_resize_1920_1080.jpg


Półtora roku temu zaczęłam się dzielić na blogu historiami ze sportowego dzieciństwa — woda na basenie, która pozostawia zieloną warstwę na skórze, trener nie przebierający w słowach, zabawy przed zawodami, kwestie dopingu i utrzymania wagi. Czy było ciężko? Czy było warto? Opowiadałam o wszystkim.


Historie nabrały popularności. Wydanie książki wydawało się oczywistym krokiem.

Same historie to za mało — musiały być obrazy. Obrazy, które idealnie oddają nastrój i są historiami samymi w sobie. Poznałam fashion–ilustratorkę i wspólnie stworzyłyśmy książkę o pływakach w języku rosyjskim. Każdy obraz został wykonany farbami wodnymi — to małe dzieło sztuki.


thumb_940b336_resize_1920_1080.jpgthumb_a6765ba_resize_1920_1080.jpgthumb_93721e5_resize_1920_1080.jpgCO SIĘ UDAŁO ZROBIĆ

Samodzielnie wydałam książkę w języku rosyjskim — znalazłam i zatrudniłam ilustratora, redaktora, korektora oraz projektanta. Sfinansowałam druk 100 egzemplarzy oraz utworzenie i publikację wersji elektronicznej.


Książkę w języku rosyjskim można już zobaczyć i dotknąć (pojawia się ona w filmiku promującym projekt). To nie tylko historie i obrazy, ale też najwyższej jakości papier, dzięki któremu, “Historie pływaczki” będą cieszyć oko oraz dłonie właścicieli przez długi czas.


Pragnę, aby książka była dostępna też w wersji polskiej oraz angielskiej. Dlatego proszę was o wsparcie.


NA CO ZBIERAM

W ramach projektu planuje wydanie książki w języku polskim oraz angielskim — wersję drukowaną oraz elektroniczną.

Głównym celem jest zgromadzenie pieniędzy na opłacenie tłumaczenia, redakcji oraz korekty. Pozostałe fundusze przeznaczę na druk i wysyłkę książek.

Czy masz coś wspólnego z pływaniem lub profesjonalnym sportem, czy nie — nie pozostaniesz obojętny. To jest świetna książka na poprawę humoru. Dla siebie lub na prezent.

Jeżeli zdecydujesz się nas wesprzeć — na wersję papierową trzeba będzie poczekać parę miesięcy. Jeśli wybierzesz nagrodę w języku rosyjskim — będzie ona wysłana w przeciągu 3 dni roboczych. Te książki są gotowe i czekają na nowych właścicieli.

UWAGA: wysyłamy na terenie całego świata (gdzie sprawnie działa poczta).


KONTAKT Z AUTOREM

Facebook

Instagram

Regulamin komentowania