Matt Ostrowski - GHOST CHILLI

WESPRZYJ
2485
/ 35000 zł
29
wspierających
5 dni
do końca
zbiórki

Cześć.

Nazywam się Mateusz Ostrowski, jednak większość moich znajomych nazywa mnie Matt – Matt Ostrowski - niech więc tak zostanie. Co chcę zrobić?? Na początek posłuchaj proszę, a potem czytaj dalej :-)


   thumb_7dae9d6_resize_1920_1080.jpg

                                                            


Ale o co chodzi..? 


Ale o co chodzi??


Zapraszam cię do wsparcia mojego projektu muzycznego o nazwie „GHOST CHILLI”.

Całość muzyki na tę płytę napisałem osobiście i mam nadzieję, że odnajdziesz siebie w historiach, które wyśpiewuję, a i sama muzyka cię porwie i zabierze w podróż do różnych ciekawych, nietypowych muzycznych miejsc.


Mój FACEBOOK

Mój INSTAGRAM

Mój SPOTIFY

Mój kanał YOUTUBE

SOUNDCLOUDthumb_ce89f33_resize_1920_1080.jpeg


Kim jestem


Jestem mężem Magdy, tatą Mai, anglistą, pasjonatem, wariatem, marzycielem, INFP, np i czywiście artystą. Piosenki pisżę i wykonuję od zawsze, natomiast dopiero jakiś czas temu po namowach kilku kluczowych osób postanowiłem, że już pora skończyć z pisaniem do szuflady! W ten sposób znalazłem się tutaj, i wiesz co?, i noszę w sobie tę wiarę, że mnie wspomożesz, że spojrzysz łaskawym okiem na moje "dziecko", i że dzięki tobie oraz tobie podobnym zapaleńcom moje marzenie się spełni i płyta „GHOST CHILLI” ujrzy światło dzienne. 

Dzięki nieocenionemu Mirkowi Stępniowi udało mi się zrealizować kilka demówek, które mocno przypominają zamierzony efekt, choć jeszcze daleka droga ;-) posłuchaj:
O czym jest ta płyta?


O miłości - przede wszystkim o miłości, choć nie jest ckliwa i nie są to same ballady. O miłości w jej różnych odsłonach. Jest pasja i erotyka. Jest romantyczność. Jest miejsce na złamane serca, na desperację, stratę, tęsknotę, zagranie vabank. Jest Bóg. Nie ma natomiast mdłości i cepeliady. Jest to płyta muzycznie różnorodna lecz spójna - w tej mitycznej "większej połowie" śpiewana w języku angielskim. Stylistycznie obracająca się wokół soulu, rocka, americany oraz innych ekscytujących stylówek. Nie ma na niej miejsca na nudę, monotonię i bylejakość (stąd te koszty).  thumb_dd245f8_resize_1920_1080.jpg


Jak do niej doszło??


Otóż, niesamowity Mirek Stępień (Budka Suflera, TGD, etc..), zawodowy muzyk od zawsze, który jest drogim przyjacielem, a na tej płycie jest mistrzem aranżerem, producentem, i sprawia, że koncepcja staje się muzyką, po przesłuchaniu moich utworów stwierdził, że nad tym materiałem koniecznie trzeba popracować, bo jak to się mawia "z tej mąki będzie chleb" :-D. I to jest właśnie ten projekt. Wierzymy ponad wszelką wątpliwość, że ci się spodoba.

Miałem okazję już współpracować z Mirkiem przy nagrywaniu płyty "MOB TeHillah – Oto On", który nagrałem z grupą cudnych przyjaciół, a na którym to krążku Mirek zrobił naprawdę świetną robotę, nie mam więc żadnego problemu, by powierzyć mu opiekę nad innymi moimi „dziećmi” ;-) Żeby posłuchać MOB TeHillah kliknij ostatni link.

Współpracuję z muzykami, którzy znani już są z innych niesamowitych zespołów - obiecuję, że nie będziesz rozczarowana/y. 

Myślę, że śmiało mogę zagwarantować każdej rozumnej istocie przyjemne połechotanie nawet najbardziej wyczulonych artstycznych zmysłów :-D 


Ale dlaczego tak drogo??


Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że nagranie solidnej, profesjonalnej płyty kosztuje masę pieniędzy. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Na początek chcę zgromadzić wystarczającą ilość środków, by móc wejść do studia. Jestem jeszcze w trakcie pertraktacji, ale na podstawie przeprowadzonych rozmów same nagrania, a potem mix i mastering będą kosztować lekko ponad 35 .000zł (są to znacznie zaniżone koszty - po przyjacielsku). Tyle na początek, potem czeka mnie kolejna batalia, by pokryć resztę kosztów, czyli pozostałość honorariów muzyków, koszty okładki, tłoczenia płyt CD, być może winyli, etc... Ale to potem.

Przyjacielu, wiele od ciebie zależy, naprawdę - chciałbym, byś mi zaufał, posłuchał nad czym pracuję i zasiał, w jak mniemam, oryginalny i obiecujący projekt.


Dziękuję ci bardzo! :-)  thumb_b9cd551_resize_1920_1080.jpg    Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę

2500 zł

Król

Wybierz tę nagrodę

Wielkie dzięki z wpisem na Social Media.
Płyta (oraz anglojęzyczne mp3) z autografem moim oraz członków ekipy. Naklejka. Możliwość spędzenia ze mną czasu online podczas procesu pisania; możliwość własnego wkładu w kształt utworu. Wpis dziękczynny na mojej stronie www. Twoje nazwisko pojawi się w książeczce wewnątrz płyty oraz w napisach końcowych teledysku (ze wzmianką np. na YT).. Plus bilety na koncert dla dwojga (do uzgodnienia gdzie i kiedy). Twoje logo wewnątrz płyty, na stronie www oraz na moich social media. Przyjadę do ciebie z kimś z mojej ekipy (do uzgodnienia) i zagram na zorganizowanym przez ciebie evencie albo twojej domówce, urodzinach lub też możemy twórczo razem posiedzieć nad twoim utworem lub wybranym coverem.