Pomóż Fuerzie Flamenca się pożegnać

Projekt
zakończony
850
/ 500 zł
19
wspierających
 

To już jest koniec...


Wyobraźcie sobie, że poświęcacie się czemuś od piątego roku życia. Wyobraźcie sobie, że jesteście dwie i przez kilka lat na scenie jesteście nierozłączne, połączone doświadczeniami, których nikt inny nie zrozumie; że jesteście w miejscu, w którym Wam dobrze; że razem dojrzewacie, przeżywacie załamania nerwowe i stany euforii; że ciężko pracujecie i widzicie, że niesamowicie się dzięki temu rozwijacie.

A teraz wyobraźcie sobie, że nadchodzi taki moment, że trzeba się z tym pożegnać i ruszyć dalej w życie.

To jest właśnie nasza historia.

thumb_cfe8c0f_resize_1920_1080.jpg


A kim jesteśmy my?

FUERZA FLAMENCA - duet flamenco tworzony przez tancerki: Florentynę Cieślik i Ewę Krawczuk. Razem od 2013 roku. Mieszanka pełnej zapału młodości i profesjonalizmu; synonim pasji, ciężkiej pracy i niezapomnianych przeżyć.

8 grudnia o 19.30 organizujemy koncert, którym chcemy się pożegnać z MDK Wrocław-Krzyki - miejscem, gdzie do tej pory tańczyłyśmy. Bardzo zależy nam na tym, by koncert był taki, jaki powinien być - na najwyższym poziomie. Dlatego zadbałyśmy o wyjątkowe miejsce (klub Proza) i wspaniałych muzyków: zaśpiewa nam Marysia Światłoń, a na gitarze zagra Michał Krygowski.


thumb_5601452_resize_1920_1080.jpg 


Problemem są, jak zwykle, pieniądze. Skoro nie chcemy sięgać po półśrodki w kwestii jakości, musimy liczyć się z tym, że do tego koncertu będziemy musiały trochę dołożyć. Po dokładnych obliczeniach wyszło nam 500 złotych wydatków ponad to, co zakładamy dostać z biletów. Dokładnie wygląda to tak:

  • 250 zł - opłacenie sali
  • 100 zł - wynagrodzenie dla akustyka
  • 100 zł - plakaty i ulotki
  • 50 zł - inne materiały promocyjne, w tym promocja w internecie

Oczywiście to te najważniejsze kwestie, bez których absolutnie nie możemy się obejść. Każdy dodatkowy grosz jesteśmy w stanie dobrze wykorzystać: na szerszą promocję, lepszą oprawę koncertu, dekoracje i drobne upominki (słodycze!) dla gości.

Są to koszta, które i tak będziemy musiały ponieść. Jesteśmy jednak tylko studentkami, nie pracujemy. Jest to dla nas spora kwota. Ale jeśli 50 studentów takich jak my wpłaciłoby po kilka złotych... :) Słowem: dla Ciebie może to być drobna suma, nieodczuwalna dla kieszeni, dla nas - duża ulga!

thumb_148a9a6_resize_1920_1080.jpg


Przede wszystkim więc ZAPRASZAMY NA KONCERT!

Gdzie? PROZA, Przejście Garncarskie 2, 50-107 Wrocław
Kiedy? 8 grudnia 2018
O której? 19:30
Za ile? 15 zł - bilet ulgowy, a normalny 20 zł

To na tym najbardziej nam zależy, byście byli z nami, przeżyli świetny (jesteśmy tego pewne!) koncert i byśmy mogli wspólnie cieszyć się, że okres, który w naszym życiu się kończy, był naprawdę cudowny!

Jeśli jednak nie możecie się tam pojawić, a chcecie mieć swój udział w tym wydarzeniu, lub po prostu bardzo nas lubicie i chcecie nam pomóc, albo najzwyczajniej w świecie przekonuje Was ten pomysł, zachęcamy do wsparcia naszego projektu!

Wszystkim wspierającym z całego serca

DZIĘKUJEMY!


Wydarzenie na facebooku: Koncert pożegnalny Fuerza Flamenca ➡ koniecznie weźcie udział
Nasza strona: Fuerza Flamenca ➡ śledźcie tu na bieżąco wszystkie najświeższe informacje


thumb_452b583_resize_1920_1080.jpg

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę